Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    A co złego jest w jeżdżeniu choćby zagazowanym Rollsem?
    Nic złego tyle, że obciach ze znakiem jakości Q
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      Poza tym silnik, a zwłaszcza wtryski MB nie lubią gazu i zdarza im się "strzelić".
      Kolega miał 190-tkę 1,8 + gaz. Strzelało niemiłosiernie. Nieraz zdarzało się iż rozrywało końcowy tłumik.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        No dobra, to co jest obciachowego w samochodzie na gaz?

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Powtórzę jeszcze raz autentyczny przykład, który chyba gdzieś tu wcześniej przytaczałem:salon Volvo, facet kupuje nowe auto za 180 000 PLN, pyta sie sprzedawcy
          - a jaka jest możliwoś założenia gazu bo taki silnik to dużo pali?

          Jak dla mnie obciach podwójny - 1) facet robi z siebie durnia i obciachowca, 2) obciachem jest instalacja gazowa w aucie za taką kwotę i obciachem jak dla mnie jest podjeżdżanie takim samochodem pod LPG, a dla Ciebie?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • mr-perez
            † 1971-2008 Piwosz w Raju
            • 09-2005
            • 514

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            No dobra, to co jest obciachowego w samochodzie na gaz?
            Gaz do Poloneza pasuje jak najbardziej. Powiedziałbym nawet, że nie wypada jeździć Polonezem na benzynę. Rollsem odwrotnie. Nie wiem czemu tak jest, ale takie odnoszę wrażenie, że właśnie tak jest. Do Poloneza hak pasuje, a nawet dodaje mu uroku, a do Rollsa znowu nie. No takie życie Żą, nie potrafię tego wytłumaczyć . Może becik pojaśni sprawę bardziej.
            .
            RTS WIDZEW
            www.kapsle.piwko.pl

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              i to chodzi, o to chodzi, pojaśnilem już i powtórzę co Perez napisał, pewnymi autami na gaz się nie jeździ bo to obciach

              ps odnośnie przykładu z Rollsem, nie jest obciachem pierdzący na ulicach gazem, taki wypasiony Rolls, który strzela np jak rusza?
              Last edited by becik; 11-01-2008, 20:55.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                i to chodzi, o to chodzi, pojaśnilem już i powtórzę
                Chorobcia, wstrzeliłem się z postem w tą samą minutę co Ty . Jak pisałem to nie widziałem Twojej wypowiedzi. Ale jak zwykle obaj mamy rację .
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Rozumiem. Mam dla was specjalną ofertę - gaz 100 zł za litr. Przed stacją LPG postawię wielki słup, na którym wołami wypiszę cenę. Do tego nalepki na zderzaki "Tankuję gaz 100 zł/litr, obciachowcu!". Prestiż murowany.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Rozumiem. Mam dla was specjalną ofertę - gaz 100 zł za litr. Przed stacją LPG postawię wielki słup, na którym wołami wypiszę cenę. Do tego nalepki na zderzaki "Tankuję gaz 100 zł/litr, obciachowcu!". Prestiż murowany.
                    Nie, nic nie zrozumiałeś i odwracasz kota ogonem. Jeśli ktoś kupuje auto za 200 000 to stać go na benzynę, nie szuka wtedy oszczędności tym bardziej jeśli musi zapłacić OC,NW,AC za takie auto. No chyba, że kupuje drogi samochód, a potem szuka na nim oszczędności więc wytłumacz mi w takim razie sens takiego zakupu. Ja widzę tylko jeden - żeby sąsiad i rodzina widziała.
                    Ty próbujesz wmówić, że dla kogoś kto ma tani samochód to klasą jest pokazanie się, że tankuje paliwo w cenie podanej przez Ciebie. Nawet nie rozumiem skąd taki przykład przyszedł Ci do głowy? Co ma piernik do wiatraka? Przykład jaki podałeś to nie prestiż tylko pole buraczane. Jeśli ktoś szuka oszczędności to będzie szukać na wszystkim.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • tomek35
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 497

                      Proponuje podnieść akcyzę na gaz o 100%

                      Comment

                      • mr-perez
                        † 1971-2008 Piwosz w Raju
                        • 09-2005
                        • 514

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Proponuje podnieść akcyzę na gaz o 100%
                        To nic nie da. Żąleną i tak będzie tankował gaz jak ten osiągnie cenę 100zł/l. Inaczej mu się nie opłaci, zbyt niski prestiż. Tak bynajmniej zrozumiałem z jego posta .
                        RTS WIDZEW
                        www.kapsle.piwko.pl

                        Comment

                        • angasc
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 977

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Powtórzę jeszcze raz autentyczny przykład, który chyba gdzieś tu wcześniej przytaczałem:salon Volvo, facet kupuje nowe auto za 180 000 PLN, pyta sie sprzedawcy
                          - a jaka jest możliwoś założenia gazu bo taki silnik to dużo pali?

                          Jak dla mnie obciach podwójny - 1) facet robi z siebie durnia i obciachowca, 2) obciachem jest instalacja gazowa w aucie za taką kwotę i obciachem jak dla mnie jest podjeżdżanie takim samochodem pod LPG, a dla Ciebie?
                          To ja pójdę dalej: znam gościa, który kupił Porsche. Nówka sztuka z salonu, za ponad 450 tysiów. I zamiast pojechać do domu i uczcić zakup flaszeczką łyskacza pojechał od razu gaz zamontować. I to właśnie, szanowny Żą, jest obciach, buractwo i wiochmenizm.
                          Innym przykładem obciachu jest również autentyczna historia gdzieś wśród znajomych zasłyszana:
                          Pewien chłpoak dostał pracę w drink barze. Jak to bywa zwykle pierwszego dnia- nie bardzo miał o czym gadać z resztą załogi, wszyscy go obserwowali i z rezerwą się do niego odnosili. I wieczorem do tegoż baru przyszedł gościu z kieszenią wypchaną banknotami funtowymi w towarzystwie kilku gwiazdeczek. Szpanował na kilometr swoimi funtami, pracą w GB, wielkopaństwem i znajomością kilku angielskich zwrotów. U naszego kelnera zamówił gin z tonikiem, bo to przecież nie wypada mu gorzały chlać. Gdy dostał szklaneczkę, spojrzał z wyższością na kelnera i chcąc się po raz kolejny popisać zaczął go opieprzać za brak .... slomki.
                          Na to nasz bohater dość glośno, by wszyscy wkoło słyszeli odpowiedział:
                          - Słomkę to sobie z butów wyjmij, buraku.
                          Od tego momentu stał się ulubionym kolegą całej załogi.
                          Last edited by angasc; 12-01-2008, 00:47.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Becik, wydaje mi się, że zrozumiałem dobrze. Gaz jest obciachem, bo jest tańszy.

                            W gruncie rzeczy cały czas gadacie o szpanie i to jest niestety dopiero obciach. Tak to widzę. Ja bym zagazował nawet i Rollsa, bo nie chciałbym truć środowiska. Nie chodzi o "stać", ale "być", że tak górnolotnie zarzucę.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23809

                              Żą - bo to przecież trudne do pojęcia że te same zachowania mogą wynikać z różnych pobudek.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Makaron
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 2107

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Becik, wydaje mi się, że zrozumiałem dobrze. Gaz jest obciachem, bo jest tańszy.

                                W gruncie rzeczy cały czas gadacie o szpanie i to jest niestety dopiero obciach. Tak to widzę. Ja bym zagazował nawet i Rollsa, bo nie chciałbym truć środowiska. Nie chodzi o "stać", ale "być", że tak górnolotnie zarzucę.

                                Niestety, ale LPG nie jest ekologiczne.
                                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎