Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • albeertos
    Senior
    • 10-2001
    • 2313

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
    Pozostaje Seat na placu boju i pewnie tak się skończy (...)
    No i się skończyło. Tylko że nie na II tylko III. Ale nie pytajcie ile opcji się pojawiało przez te wszystkie miesiące

    Kupiłem wczoraj używkę w salonie w Rybniku - Seat Toledo III 2.0 FSI w manualu, rok prod. 2005. Przyjemnie się prowadzi, oj przyjemnie
    Last edited by albeertos; 22-10-2008, 10:32.
    (_)>
    Nigdy się nie poddawaj!!!
    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
    Lech jest tam gdzie jego wiara
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
      No i się skończyło. Tylko że nie na II tylko III. Ale nie pytajcie ile opcji się pojawiało przez te wszystkie miesiące

      Kupiłem wczoraj używkę w salonie w Rybniku - Seat Toledo III 2.0 FSI w manualu, rok prod. 2005. Przyjemnie się prowadzi, oj przyjemnie
      No proszę, Rybnik kolega odwiedził, a nawet się nie zająknął wcześniej!
      A swoją drogą chaotyczni i niezorganizowani panowie pracujący w tym salonie zdrowo mi nerwów napsuli, kiedy kupowałem tam swojego seata...
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
        No proszę, Rybnik kolega odwiedził, a nawet się nie zająknął wcześniej!
        A swoją drogą chaotyczni i niezorganizowani panowie pracujący w tym salonie zdrowo mi nerwów napsuli, kiedy kupowałem tam swojego seata...
        Iommi, z Rybnikiem to była szybka akcja. No i wyjazd z Poz o 5.00 a powrót o 21.00

        Co do chaotyczności to się zgadza, poza tym teraz walczę z nimi o wszystkie papiery do niego bo część w Warszawie, a część być może w Katowicach o czym sami nie wiedzą. Czekam teraz na telefon.
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Auto brzydkie jak noc na dworcu w Katowicach i bez gwarancji. Ale cieszę się Twoim szczęściem.

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Auto brzydkie jak noc na dworcu w Katowicach i bez gwarancji. Ale cieszę się Twoim szczęściem.
            Pamiętaj że ja siedzę w środku, a to TY musisz je oglądać
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Wiem. Dlatego obejrzałem sobie też zdjęcia wnętrza i mogę Cię pocieszyć: jesteś po jasnej stronie.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Przód jeszcze jak cię mogę, ale ten tył - to już ochyda. Ale faktycznie siedząc w środku tyłu nie widać, a środek nawet miły... GRATULACJE
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  No faktem jest że nie przechodzi się obok niego obojętnie - albo się podoba, albo nie.
                  Ale mnie raczej zainteresowała wersja wyposażenia (Stylance) i silnik, chociaż kasta po bliższym poznaniu też mnie przekonała. Na razie odczucia jak najbardziej pozytywne i oby tak dalej

                  Powiem wam że przez prawie trzy miesiące (z przerwą wakacyjną we wrześniu) szukałem Audi A6 Avant C5. I co się trafił jakiś egzemplarz godny zainteresowania, to albo sprowadzony z Włoch i był nie do sprawdzenia w serwisie Audi, albo liczniki kręcone po 80-100 tys. km po sprawdzeniu w serwisie. Zniechęciło mnie to w pewnym momencie strasznie i zacząłem się rozglądać co tam innego mogę trafić. No i wyniuchałem tego Seata na stronie importera.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    Dobra, sezon na opony zimowe rozpoczęty. Pewnie wszyscy szturmem do serwisów pojechali

                    A używa ktoś opon całorocznych? Ja się w sumie zastanawiam, przejrzałem co tam w trawie piszczy i wyszło na to że nie jest tak najgorzej. Oczywiście lepiej mieć zimówki i letnie osobno, ale... no właśnie, jest ale?

                    Ja sobie poszukałem takie:


                    I kilka artykułów:
                    - test zimówek (jedna całoroczna)
                    - test całorocznych
                    - inny test całorocznych
                    - jeszcze inny test
                    - ciekawy artykuł

                    I tak myślę - brak zaskoczenia zimą, koszty przekładek 2 razy w roku, no i przy moich przebiegach rzędu 10-15 tysięcy rocznie, to dwa komplety prędzej mi skruszeją niż je wyjeżdzę. Grubo się zastanawiam, ale dużo czasu mi nie zostało bo zima za pasem.

                    Aha, i jeszcze jedno - od niedawna w Czechach weszły przepisy o obowiązkowych oponach zimowych na niektórych odcinkach dróg, szczególnie górskich. Spotkał się ktoś z tym? Szukałem dzisiaj jakie to odcinki i gdzie, ale nic nie mogłem znaleźć, może ktoś już to przerabiał? Interesują mnie głównie Góry Izerskie i okolice Harrachova, Liberca i Jablonca. I czy całoroczne spełniają kryteria jako zimowe?
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10840

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...) I czy całoroczne spełniają kryteria jako zimowe?

                      W Austrii trzeba mieć od 1 listopada zimówki. Całoroczne nie obowiązują.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9742

                        Jeśli jeździsz mało, niezbyt szybko, niezbyt potężnym samochodem (silnik/masa), a dobrzy ludzie czasem odśnieżą, to całoroczne powinny zdać egzamin. To tak, jak z butami - w pewnych warunkach można chodzić w półbutach cały rok - latem za gorąco, a zimą za zimno, ale daje radę .
                        Ja śmigam nysa-nem mikrą, z silnikiem 1,0 (takim od pralki ), jego najdłuższa trasa "pode mną" to ostatni zlot, zrobiłem nim od X.07 jakieś 13.000, ale zimówki założyłem. Tania Dębica Frigo, kupiona w internecie, ale zawsze...
                        Szerokości .

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          Cztery lata jeździłem zimówkami Good Yeara i sprawdzały się świetnie poza jednym - strasznie hałaśliwe. Ale po czterech zimach spokojnie mogłem je założyć jeszcze raz, co zresztą potwierdzili w serwisie.
                          Wymieniłem je jednak na Uniroyale - marka Continentala. I jak na razie wiem tyle - są cichsze od GY. W każdym razie polecał mi tę markę fachowiec, sprawdziłem też opinie w necie.
                          W mniejszym samochodziku (micra) mam (tak jak pancernik) założone Dębice Frigo. Tanie, ale znikają w oczach, biorąc pod uwagę że co miesiąc przejeżdżam ok. 2 - 2,5 tys. km. Letnie Passio mają zresztą ten sam feler i dlatego, raczej nie powtórzę tego zakupu.
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • M-kwadrat
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 304

                            A może cały rok na zimówkach jeździć? Jesli wierzyć w nowe rewelacje (możliwe, że głównie sprzedajacych opony), że po dwóch sezonach zimówka i tak już się na tyle zestarzała, że traci wiekszość swoich właściwości to może spróbować je zużyć (zakłądając miejskie przebiegi) w cyklu zima-lato-zima-lato?
                            Pozdrawiam, Maciek

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              To chyba już lepiej całoroczne, bo planuję wakacje w ciepłym kraju. A jak postoi kilka dni w temp. powyżej 30 st C to żeby mi się odkleił od podłoża
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                                A może cały rok na zimówkach jeździć? Jesli wierzyć w nowe rewelacje (możliwe, że głównie sprzedajacych opony), że po dwóch sezonach zimówka i tak już się na tyle zestarzała, że traci wiekszość swoich właściwości to może spróbować je zużyć (zakłądając miejskie przebiegi) w cyklu zima-lato-zima-lato?
                                Jeżdizłem kiedyś przez kilka tygodni na zimówkach na przełomie kwietnia i maja. (Kupiłem samochód na zimówkach i czekałem na nowe felgi). W ciepłe dni na kostce kółka piszczały nawet na trójce Generalnie słabsza przyczepność.
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎