Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ostrzeżenie

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #16
    No cóż, przede wszystkim chodzi o wycieczki osobiste skierowane do uczestników dyskusji (zwane tu i ówdzie "ad hominem").
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
      Mam rozumieć, że to nie jest przykład posta z wycieczką osobistą? Czyli pewne kategorie osób można obrażać, a innych nie, czy tak?
      Chodzi o wycieczki osobiste do forumowiczów, a nie do polityków czy innych osób z poza forum.

      Po za tym - podałam przykład, a ze w Twoich postach najłatwiej na takie kwiatki natrafić, to poszedłeś na tapetę. Oczekujesz, że bedę tu cytować wszystkie kretyńskie posty? Mam nadzieję, że jeden wystarczy.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #18
        Proponuję, aby jak tylko pojawi się na forum Lech Kaczyński, ukarać Hannibala bananem za tę wypowiedź

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Proponuję, aby jak tylko pojawi się na forum Lech Kaczyński, ukarać Hannibala bananem za tę wypowiedź
          załatwione
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            bedę usuwać z dzialu "Przy piwie" wszelakie
            *krypto i nie krypto reklamy
            bez dodatkowego ostrzeżenia.
            Czy mam rozumieć prze to iż mam usunąć reklame mojej strony czy np.kol. Arcy reklame jego aukcji na allegro

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
              Czy mam rozumieć prze to iż mam usunąć reklame mojej strony czy np.kol. Arcy reklame jego aukcji na allegro
              Bez obaw, ART już raz wyraził się na ten temat - wskazał właśnie podpis jako miejsce na reklamę. Zresztą, jakże mogłoby być inaczej, skoro jest tam także reklama możliwości zostania Premium Użytkownikiem

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
                Czy mam rozumieć prze to iż mam usunąć reklame mojej strony czy np.kol. Arcy reklame jego aukcji na allegro
                podpis to podpis a reklama zamieszczona w "poście" to reklama w...
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Audi
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 1682

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  podpis to podpis a reklama zamieszczona w "poście" to reklama w...

                  Aha, dziękuję

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    No cóż, przede wszystkim chodzi o wycieczki osobiste skierowane do uczestników dyskusji (zwane tu i ówdzie "ad hominem").
                    A ja się z tym nie zgadzam. Albo dotyczy to wszystkich, albo nikogo. Forumowicz może się bronić na forum, a inna osoba nie. Dla mnie polityk to taki sam człowiek jak inny, nie widzę powodu, dlaczego tę kategorię ludzi należy w szczególny sposób bezkarnie obrażać. Tylko dlatego, że jest to modne? Albo zobacz kilka ostatnich postów o Gołocie. Czy to, że dostał po ryju, uzasadnia tak brzydkie wypowiedzi? Pozwolę sobie przytoczyć cytat z Wielkiej Księgi: "kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień".

                    Moim zdaniem nieskuteczne również jest wycinanie postów. Bierzecie na siebie od cholery roboty, a na sumienie - uzasadnienie wycinania. Tymczasem winni najprawdopodobniej się obrażą, a pozostali nie będą wiedzieli, o co w ogóle chodzi. Jeżeli to ma być kara, to ma być przede wszystkim skuteczna, a więc wszyscy muszą wiedzieć, jaka jest kara i za co.
                    Last edited by Krzysiu; 12-06-2005, 12:11.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #25
                      Jest regulamin, "netykieta" i inne obostrzenia - każdy powinien ich przestrzegać i odpowiada za swoje teksty skierowane pod czyimś adresem. Pan Kaczyński może wytoczyć Hannibalowi proces z powództwa cywilnego jeśli uzna za stosowne. Tak samo każdy inny obrażony przez kogoś Forumowicz. Jednak bie mamy zamiaru więcej tolerować pyskówek i durnych odzywek powodujących powstawanie takiej a nie innej przykrej wręcz atmosfery na Forum.

                      Niektórzy jak widzą nieco rozpasania to od razu puszczają im hamulce, co jest przykre. Zresztą Krzysiu sam wiesz jakie czasem przykre odzywki puszczasz jak zasiądziesz przed komputerem po powrocie z imprezy.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #26
                        Zgadza się, czasem mi bardzo głupio z tego powodu. Zdaję sobie sprawę, że jestem najbardziej wkurzającym tekściarzem. Raz robię to świadomie, innym razem samo tak wychodzi. Tym niemniej uważam, że forumowicze mają większe możliwości obrony przed obraźliwymi tekstami niż osoby postronne. Jeśli mówisz, że Kaczyński ma prawo do obrony przed sądem, to takie same prawo ma każdy forumowicz. Nie da się powstrzymać agresji tylko na jakimś odcinku. Albo całkiem, albo wcale. Tu nie ma możliwości pośrednich.
                        Last edited by Krzysiu; 12-06-2005, 13:31.

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          Moim zdaniem nieskuteczne również jest wycinanie postów. Bierzecie na siebie od cholery roboty, a na sumienie - uzasadnienie wycinania. Tymczasem winni najprawdopodobniej się obrażą, a pozostali nie będą wiedzieli, o co w ogóle chodzi. Jeżeli to ma być kara, to ma być przede wszystkim skuteczna, a więc wszyscy muszą wiedzieć, jaka jest kara i za co.
                          Na innym forum które moderuję funkcjonują ostrzeżenia w postaci karnych punktów przydzielane użytkownikom przez administratora i moderatorów z konkretnym opisem za co. Ostrzeżenie zostaje w profilu widoczne dla wszystkich.
                          Zebranie odpowiedniej ilości karnych punktów powoduje podobno blokadę konta użytkownika - ale jeszcze nikt tylu nie zdobył, bo generalnie panuje tam kultura.
                          Może by wprowadzić coś takiego?
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                            Na innym forum które moderuję funkcjonują ostrzeżenia w postaci karnych punktów przydzielane użytkownikom przez administratora i moderatorów z konkretnym opisem za co. Ostrzeżenie zostaje w profilu widoczne dla wszystkich.
                            Zebranie odpowiedniej ilości karnych punktów powoduje podobno blokadę konta użytkownika - ale jeszcze nikt tylu nie zdobył, bo generalnie panuje tam kultura.
                            Może by wprowadzić coś takiego?
                            jest w drodze bananometr
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              #29
                              A może tak dla najbardziej awanturujących się - obowiązek noszenia krawata bo klient w krawacie jest mniej awanturujący się


                              A tak zupełnie serio czy jest możliwa opcja blokowania kogoś nie od razu całkowicie tylko np w dziale, w którym "najbardziej rozrabia"
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • jasiu_piwosz
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 620

                                #30
                                To wszystko jest wynikiem zmian pogody, ciśnienia i temteratury.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎