Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ostrzeżenie

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    #31
    Zapomniałem jeszcze o wilgotności powietrza.

    Comment

    • akszeinga
      Senior
      • 03-2005
      • 225

      #32
      Jestem tu nowa, chociaż stara i rozpanoszona w necie.

      Pewne jest jedno, że pyskówki źle na mnie wpływają, mam odruch wymiotny i cofa mi się cały kręgosłup do tyłu...
      Już z niejednego portalu, czy forum, odeszłam podczas wymierzania sobie policzków.

      Sądzę, że nie tylko ja tak myślę...
      A może właśnie dlatego jest tutaj dużo czytających, za to mało tych, którzy chcieliby zabrać głos. Z obawy.

      Życzę wszystkim więcej humoru, a mniej ruchliwości w skakaniu sobie do gardziołek, których potrzebujemy w bardziej wzniosłym celu, czyli do:

      Comment

      • Mistrzu
        Senior
        • 08-2003
        • 750

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika akszeinga
        ...i cofa mi się cały kręgosłup do tyłu...
        Jeżeli cały kręgosłup to masz skoliozę w połączeniu z lordozą

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
          Jeżeli cały kręgosłup to masz skoliozę w połączeniu z lordozą
          To od wiecznego stania w pracy na baczność Przepraszam Pani Prezes za te śmieci - nie mogłem się powstrzymać
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Klosterkeller
            PremiumUżytkownik
            • 02-2002
            • 119

            #35
            Kurcze B.
            Z pół roku mnie tu nie było...
            Ruszyłem śladem mojego idola, Krzysia i widzę, że tu trza sięgnąć po miecze.
            Jeśli idzie o Marusię, chciałem przypomnieć, że "bab są miliony a Krzyś tylko jeden !" (w oryginale : Śląsk).
            W dowolnej chwili gotów jestem wystąpić zbronjie przeciwko Tej Pani i spotkać się z Nią na ubitej ziemi, przy upitym piwie - do upadłego bronić Krzysiowego prawa do nieskrępowanych niczym wypowiedzi, szczególnie wtedy, gdy po imprezie musi biedak chuchać na ekran monitora, bo monitor ma jakiś filter (wiem , pan w sklepie mi mówił).
            piwo jest lepsze

            Comment

            • akszeinga
              Senior
              • 03-2005
              • 225

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
              Jeżeli cały kręgosłup to masz skoliozę w połączeniu z lordozą
              jest jeszcze kifoza i ifoza...
              Wie się, bo się studiowało te nauki o budowie

              Ale żadne z tych skrzywień nie ma nic wspólnego z cofaniem się całego kręgosłupa do tyłu, a raczej z angielskim pożegnaniem towarzystwa.
              Zdrówko tych co milczą, bo jak widać powiedzonko "milczenie jest złotem" sprawdza się tutaj....

              Last edited by akszeinga; 18-06-2005, 20:22.

              Comment

              • akszeinga
                Senior
                • 03-2005
                • 225

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                To od wiecznego stania w pracy na baczność Przepraszam Pani Prezes za te śmieci - nie mogłem się powstrzymać
                No nie zdzierżę. Takie "śmieci" piszesz, jakbyś nie wiedział, że d**ę płaszczę, a nie prostuję kręgosłup


                P.S. Mamy Tabasco !!

                Comment

                • krzyspx
                  Member
                  • 04-2005
                  • 62

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Z powodu wyjątkowo agresywnego zachowania sie forumowiczów w ostatnim czasie oraz ogólnym rozprzężeniem na Forum oglaszam - w porozumieniu z Artem - ze od jutra czyli za 25 minut), pomijając kopę postów zaistniałych wcześniej, bedę usuwać z dzialu "Przy piwie" wszelakie
                  *osobiste wycieczki
                  *krypto i nie krypto reklamy
                  *pieniaczenia wszelakiego podloża
                  *inne posty i tematy zmierzajace do podburzania forumowiczów

                  bez dodatkowego ostrzeżenia.
                  pardon może za mało wypiłem ale nie rozumiem - to na poważnie czy tak sobie ględzimy przy pifku /krzycho nie czepiaj się ! / ? Rozumiem że w pracy (czytaj na poważnych tematach formum) trzeba gadać do rzeczy i na temat. Ale żądanie tego w temacie po godzinach przy pifku /krzycho nie czepiaj się ! / uważam za nadmiar poprawności. Jeśli istnieje "własność" wątku gdzie moderator ma prawo ustalić swoje prawa miejskie i prawa ruchu drogowego (za czym jestem obiema ręcami i nogami) to czy mogę prosić o stworzenie wątku anarchistycznego bez ograniczeń. Mogę go nawet moderować tj. nie robić nic poza przestrzeganiem żeby można na nim mówić wszystko co po trzech pifkach /krzycho nie czepiaj się ! / człek ma ochotę obwieścić światu . z góry dziękuję

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Klosterkeller
                    ...Ruszyłem śladem mojego idola, Krzysia i widzę, że ... bab są miliony a Krzyś tylko jeden...
                    Bardzo mi to pochlebia, ale brachu, takim gadaniem to ty sobie tu kumpli nie przysporzysz.

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                      Bardzo mi to pochlebia, ale brachu, takim gadaniem to ty sobie tu kumpli nie przysporzysz.
                      zależy, w których kręgach
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        #41
                        Ostrzeżenia ostrzeżeniami, a tak nic z tego nie wynika Co poniektórzy po raz kolejny wulgarnie bluzgają bez konsekwencji.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        Krzysiu łaskawie się odpierdol bo zaczynasz przesadzać. Wiem, że masz to w dupie ale za chwilę wylądujesz u mnie na liście ignorowanych i będziesz swoje debilizmy pisał sam sobie
                        to jest nowe ale kolega "Z" potrafił już też uzywac dosadniejszych słów na "ch" i jedyne co go w tamtym przypadku spotkało to wylądowanie w przechmielinach. Bez jakiegokolwiek komentarza ze strony wierchuszki... równi i równiejsi ????
                        Nowi za błachostki zostaja często zrównani z błotem lub nagonką komentarzową przepłoszeni z Forum. A starym wszystko wolno... dziwne.
                        Pytam więc jeszcze raz są równi i równiejsi ?? Czy dodatkowo w niektórych przypadkach działa Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          #42
                          A ty skąd wiesz, że nie było komentarza, PW Zythuma czytasz?
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            #43
                            To dlaczego nowym się tego dyskretnie nie robi ??? A może właśnie przy tych starych trzeba by zbesztać głośno.
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23794

                              #44
                              a skąd wiesz że nowym nie wysyłam PW?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23794

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                                Ostrzeżenia ostrzeżeniami, a tak nic z tego nie wynika Co poniektórzy po raz kolejny wulgarnie bluzgają bez konsekwencji.

                                to jest nowe ale kolega "Z" potrafił już też uzywac dosadniejszych słów na "ch" i jedyne co go w tamtym przypadku spotkało to wylądowanie w przechmielinach. Bez jakiegokolwiek komentarza ze strony wierchuszki... równi i równiejsi ????
                                Nowi za błachostki zostaja często zrównani z błotem lub nagonką komentarzową przepłoszeni z Forum. A starym wszystko wolno... dziwne.
                                Pytam więc jeszcze raz są równi i równiejsi ?? Czy dodatkowo w niektórych przypadkach działa Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
                                mogę prosić o przykład gdzie ja lub któryś z modów równa z błotem tudzież prowadzi nagonkę komentarzową na "nowych"?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎