Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ostrzeżenie

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #76
    Kochany ART-cie zauważyłem, że jestes raczej czujny na orty, a co sadzisz o z poza?
    Poszukuję

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      Super dyskusja Kopernika w stanie wskazującym (prawdopodobnie) powędrowała sobie do osobnego tematu. http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=60119
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Radegast
        Senior
        • 02-2001
        • 1124

        #78
        Nidgy, ale to.............
        masz bole napisz do przyjaciolki, moja mi pomogla

        p.s. potrafie reke w lokciach naprawiac
        Uwaga nie rejestruje obu przypadkow
        Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Radegast
          Nidgy, ale to.............
          masz bole napisz do przyjaciolki, moja mi pomogla

          p.s. potrafie reke w lokciach naprawiac
          Uwaga nie rejestruje obu przypadkow
          Radegast ja cię proszę nie pij / nie bierz tyle, bo nie rozumiem wogóle o czym ty piszesz i do kogo. I jestem przekonana, że nie jestem w tym odosobniona.
          Last edited by Maggyk; 13-06-2006, 12:13.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #80
            Jeśli ktoś napisze jeszcze raz "świeże" przez RZ wprowadzę autobanany
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #81
              Edit, bo pomyłka
              Last edited by Twilight_Alehouse; 14-06-2010, 21:34.

              Comment

              • wogosz
                Senior
                • 12-2005
                • 1007

                #82
                Art, w ogóle na forum wkrada się straszny bałagan w temacie poprawnej polszczyzny. Coraz więcej osób bardzo dowolnie używa polskich liter - chyba na zasadzie: jak mi się przypomni to wcisnę sobie klawisz "alt". Z ortografią też coraz gorzej i jestem jednym z nielicznych który zwraca jeszcze na to uwagę. Gladiatorowi już chyba nie ma sensu zwracać uwagi, bo ma chyba tylko 3 klasy szkoły podstawowej w Polsce, ale nie dalej jak dzisiaj czytam nowy wątek kolegi Popek888 który piwo waży, temperatura mu się wacha, a polskich liter używa jak tajnego szyfru - co któreś słowo.
                Sorry, ale musiałem się trochę wyżalić.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #83
                  Gladiator tłumaczył się w którymś z postów, że polski zna z dzieciństwa, od lat mieszka w Hiszpanii. Mimo to słowa z takimi ortami mogą uszkodzić zawartość puchy międzyusznej.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • giudice
                    Gość
                    • 07-2005
                    • 231

                    #84
                    Ja zauważyłem, że dużo łatwiej przychodzi tu krytyka świeżych użytkowników, w większości przypadków uzasadniona.
                    Niektórzy "zasłużeni" tego forum popełniają notorycznie te same błędy i jakoś uchodzą krytyce. Sam kilka razy zwróciłem na to uwagę (wytknąłem błąd) ale moje wpisy zostały usunięte jako nie na temat.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika giudice Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja zauważyłem, że dużo łatwiej przychodzi tu krytyka świeżych użytkowników, w większości przypadków uzasadniona.
                      Niektórzy "zasłużeni" tego forum popełniają notorycznie te same błędy i jakoś uchodzą krytyce. Sam kilka razy zwróciłem na to uwagę (wytknąłem błąd) ale moje wpisy zostały usunięte jako nie na temat.
                      Idealizujesz przeszłość, bo miałeś kilka miesięcy mniej na karku. "Kilka razy" = jeden raz. "wytknąłem błąd" = kolejna, 4 wypowiedź w wątku nie na temat w dziale Piwo Gdzie i do tego wcale nie odnosiła się do błędu w poście na który odpowiadałeś, bo ten błędów nie zawierał. Dla jasności - ze wspomnianego wątku zostały usunięte wszystkie 4 posty nie na temat - w tym jeden Twój.
                      Last edited by ART; 15-06-2010, 09:05.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jestem polakiem...
                        Tak, braaawo. A wielkich liter nie używasz w proteście przeciwko rządom Gierka?

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... kasoja ...
                          Nie wiedziałem, o co chodzi, ale od czego jest net? Włączyłęm sobie gugla i jest: kasoja to po fińsku lampka nocna.
                          Last edited by Krzysiu; 06-07-2010, 08:21.

                          Comment

                          • wogosz
                            Senior
                            • 12-2005
                            • 1007

                            #88
                            Ja sprawdziłem wyraz "kasoja" tłumaczu online i tak:
                            - po fińsku to są "sterty"
                            - po litewsku to "ręka"
                            Post był o pisaniu więc może bardziej chodzi o tę litewską rękę niż fińską lampkę?

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                              Widzice. gdyby nie ja to byscie niewiedzieli jak sie mowi lampka nocna po jakiemus tam... a przy okazji to lizniecie inne jezyki, zawsze to cos
                              Jakbyś czytał uważnie, to byś widział, że to jednak nie lampka nocna, tylko sterta (ładnie przedstawiona na zdjęciu Krzysia. Tylko Krzysiu źle zinterpretował podmiot liryczny zdjęcia. )
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja sprawdziłem wyraz "kasoja" tłumaczu online ...
                                Ja aż tak ambitny nie byłem. Okazuje się, że miałem 50% szans na prawidłową intepretację. Teraz się nie udało.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎