Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Parada homoseksualistów w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aniutek
    Gość
    • 06-2005
    • 8

    #61
    Mylisz wolnośc wyboru-czyli swiadome i dobrowolne wybieranie partnera seksualnego przez osobę dorosłą i wśród osoby dorosłej- z przymusem karanym przez prawo,czyli zmuszaniem dziecka do uprawiania czynnosci lubieznych. Nie należy chyba porównywać. Ja mówię tylko o tym,że każdy ma prawo do szczęścia i milosci,pod warunkiem,że nie będzie się to wiązało z krzywdą drugiego człowieka a tym bardziej dziecka. Pozdro.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aniutek
      Mylisz wolnośc wyboru-czyli swiadome i dobrowolne wybieranie partnera seksualnego przez osobę dorosłą i wśród osoby dorosłej- z przymusem karanym przez prawo,czyli zmuszaniem dziecka do uprawiania czynnosci lubieznych. Nie należy chyba porównywać. Ja mówię tylko o tym,że każdy ma prawo do szczęścia i milosci,pod warunkiem,że nie będzie się to wiązało z krzywdą drugiego człowieka a tym bardziej dziecka. Pozdro.
      Troszeczkę przesadziłem - przyznaję Tobie rację. Ale - nie kwestionuję danego wyboru partnera seksualnego. Niech sobie żyją jak chcą tylko po co paradować - jestem zadania, że seksualność to zdecydowanie prywatna sprawa każdego człowieka.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
        Tak! To wkrótce takie prawa i wolność przyznamy pedofilom?
        Mayu, nie wracaj proszę, do dyskusji o różnicy między pedałami a pedofilami, bo porównanie jest nieadekwatne z wielu punktów odniesienia i nie jest tu w ogóle na temat
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Mayu, nie wracaj proszę, do dyskusji o różnicy między pedałami a pedofilami, bo porównanie jest nieadekwatne z wielu punktów odniesienia i nie jest tu w ogóle na temat
          Nie będę zgłębiał wspomnianej różnicy - przyznałem rację Aniutkowi . Uważam jednak, że obydwa przypadki należą do grupy zboczeń i tyle.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
            Troszeczkę przesadziłem - przyznaję Tobie rację. Ale - nie kwestionuję danego wyboru partnera seksualnego. Niech sobie żyją jak chcą tylko po co paradować - jestem zadania, że seksualność to zdecydowanie prywatna sprawa każdego człowieka.
            Paradują po to, aby mogli sobie swobodnie wybierać nie tylko partnera seksualnego, ale i życiowego. Wyobraź, że pan A przez 40 lat żył z panem B, wspólnie spłacali kredyt mieszkaniowy i prowadzili wspólne gospodarstwo domowe (celowo używam tego terminu, nie pojęcia rodziny). Jednak ze względu na przepisy, kredyt obciążał jednego z nich, dajmy na to pana A. I pan A nagle umiera, nie pozostawiając testamentu. Zgodnie z prawem, dziedziczy po nim rodzina, z którą od lat nie utrzymywał kontaktu.

            Nie mam zdania na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne, bo mam za mało wiedzy na temat wpływu ich orientacji na rozwój dziecka. Natomiast nie mam nic przeciwko legalizowaniu związków homoseksualnych. Z punktu widzenia prawa (nie mylić z prawem kanonicznym), mogłyby one mieć status równy konkubinatom, a nawet (wbrew uporowi konserwatywnej, czyli dominującej, części polityków) małżeństw.

            Jedna uwaga - kwestię mażeństw homoseksualnych proszę rozpatrywać z pominięciem kwestii małżeństw sakramentalnych.

            Comment

            • Aniutek
              Gość
              • 06-2005
              • 8

              #66
              Zgadzam sie z Tobą ,Mayu, ze orientacja seks.każdego z nas jest sprawą prywatna i nie musimy od razu o niej krzyczeć. Ale nazwa "parada równości" jest tylko krzykiem tych ludzi o to , zeby mieli równe szanse w swobodnym życiu:chodzeniu do kina,knajpy,na spacery-przytulonym do swoich partnerów i bez nienawaistych spojrzeń innych. Nie wyrażam wiec zgody na dalsze kroki jak np adopcje (wiemy że mały człowiek powstaje zgodnie z naturą przez związek obojga płci i tak tez powinien być wychowywany) i zawieranie slubów kanonicznych. Ale już usankcjonowanie prawne ich związków poprzez sluby cywilne ułatwiło by im zycie i wzmocniło poczucie bezpieczeństwa.Bo każdy ma prawo do szczęścia. Czego Tobie i sobie zyczę w zyciu jak najwięcej.

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aniutek
                Zgadzam sie z Tobą ,Mayu, ze orientacja seks.każdego z nas jest sprawą prywatna i nie musimy od razu o niej krzyczeć. Ale nazwa "parada równości" jest tylko krzykiem tych ludzi o to , zeby mieli równe szanse w swobodnym życiu:chodzeniu do kina,knajpy,na spacery-przytulonym do swoich partnerów i bez nienawaistych spojrzeń innych.
                Ale jak wytłumaczyć dziecim wychowywanym w tradycyjnej rodzinie taką sytuację gdy przypadkiem w parku widzi całujących się mężczyzn?

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                  Ale jak wytłumaczyć dziecim wychowywanym w tradycyjnej rodzinie taką sytuację gdy przypadkiem w parku widzi całujących się mężczyzn?
                  tak samo jak by widziało całującą się z mężczyzną kobietę.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    tak samo jak by widziało całującą się z mężczyzną kobietę.
                    Czyli należy założyć, że jest to normalne?

                    Comment

                    • Aniutek
                      Gość
                      • 06-2005
                      • 8

                      #70
                      A no na przykład tym,że tak jak tatuś kocha mamusie i ja całuje, tak ten pan kocha drugiego pana. Im wczęsniej dziecko przyjmie to jako cos normalnego,tym szybciej skończą się takie pytania. Tradycję ustalają ludzie i ludzie mogą ją zmienić. A dziecko przyjmie ja taką jaką mu wpoisz :-).

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                        Ale jak wytłumaczyć dziecim wychowywanym w tradycyjnej rodzinie taką sytuację gdy przypadkiem w parku widzi całujących się mężczyzn?
                        A nie sądzisz,że brakuje nam,polskiemu społeczeństwu,umiejętności tłumaczenia?


                        Tłumaczyłeś swoim dzieciom skąd sie biorą dzieci?Jeżeli tak to i ten obrazek możesz wytłumaczyć.Jeżeli nie to napewno dowie się od kolegów na podwórku.Ale tak zdobyte informacje na pewno nie nauczą go tolerancji.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aniutek
                          Ale nazwa "parada równości" jest tylko krzykiem tych ludzi o to , zeby mieli równe szanse w swobodnym życiu:chodzeniu do kina,knajpy,na spacery-przytulonym do swoich partnerów i bez nienawaistych spojrzeń innych.
                          A co przepraszam - ktoś broni homoseksualistom chodzenia do knajp? do kina? Jakieś znaki zakazu są ustawiane w lokalach? Bez przesady - jak chcą żyć i pracować w społeczeństwie to mają ku temu, jak na razie, możliwości, więc niech się nie kreują na biednych, pokrzywdzonych, nieszczęśliwych i prześladowanych ...

                          Comment

                          • Aniutek
                            Gość
                            • 06-2005
                            • 8

                            #73
                            Zgadzam sie z Tobą w 100%. Od nas zależy co nasze dziecko wyniesie z domu i na czym bedzie opierało swój światopogląd. Pozdro.

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                              Czyli należy założyć, że jest to normalne?
                              Jak najbardziej, rzadziej spotykane niż tradycyjne związki, ale nadal normalne...

                              Comment

                              • Aniutek
                                Gość
                                • 06-2005
                                • 8

                                #75
                                Tylko ze jak Ty pocałujesz swoją zonę lub ja przytulisz to bedzie dla innych "normalne". Jesli zrobi to lesbijka lub "pedał" to już bedą oburzeni i nawet zaczną uwłaczać ich godności. Chyba nie zrozumiałes sensu mojej wypowiedzi.Chodzi o swobode zycia a nie o sam fakt chodzenia do kina. O to miedzy innymi walczą-o równość. Pozdro.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎