Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prasówka in English, czyli press review - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krotoszyniak
    Senior
    • 08-2002
    • 516

    #31
    Zgadzam sie z Artem w zupelnosci . Jest dosc duze zainteresowanie serwisem Browaru.biz ludzi z USA I Kanady czyli anglo-jezycznej czesci swiata . Dobrze by bylo jesli ow owe osoby mogly miec glebszy wglad na nasza strone . Nie bylo to by nic nowego , wiele innych stron zrobilo to juz dawno temu mimo ze sa glownie prowadzone w j.angielskim .
    Admin z Ratebeera
    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      ok, ale zrobiłeś to w taki agresywny sposób jakby ktoś obraził Ciebie swoim pomysłem tak dogłębnie że nie możesz mu tego wybaczyć - zresztą zobacz jaka była reakcja Cyborga - wycofała się - jesteś zadowolony?
      Dopiero dzis przeczytałem dlatego piszę z opóźnieniem....

      Tak, jestem zadowolony bo wyraziłem swoje zdanie, chyba nikt mi tego nie zabroni (tak myslałem do dziś), a jeśli nie mogę wyrazić tego co myślę to po prostu przestaję udzielać się w jakichkolwiek innych dyskusjach poza tematami, które mnie interesują starając się ograniczać w dyskusjach do minimum.
      Jeśli mój post był agresywny i wyrażony aż tak dogłębnie, ze nie potrafię tego wybaczyc a pzez to uraziłem i wystraszyłem czy zniechęciłem Cyborga to przepraszam (Cyborga).
      Nie uważam swojego postu za agresywnego, chamskiego czy wulgarnego jak wiele innych podobnych (czesto gorszych) postów pozostających bez echa. Wyraziłem tylko swoje zdanie prosto i konkretnie.
      Jestem jaki jestem, czasem sie czepiam, czasem się kłócę ale zawsze staram sie utrzymywać swoje wypowiedzi na jakimś tam poziomie, piszę wprost co myślę i w taki sposób w jaki to zawsze robilem. Zmienić się napewno nie zmienię ani tym bardziej nie zmienię swojego sposobu wypowiedzi bo jestem juz za stary na reformowanie i dlatego nie będę sie już udzielać w takim stopniu w jaki się udzielałem do tej pory.
      Napewno wielu osobom oszczędzi to niepotrzebnych stresów.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎