Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mikko
    Senior
    • 12-2008
    • 583

    http://www.ratpakrecordsamerica.com/whipale.cfm

    Spotkał się ktoś z tym kiedyś, może jakiś forumowicz z USA

    "Whip Ale" the new beer from Michael Wilton of Queensryche. The ingredients for this new pale ale were chosen by Michael himself and the taste is a smooth well flavored blend that is comparable to today's top ales on the market. Whip Ale is now being distributed nation wide. For inquiries please use email address below.

    Ani słowa o browarze z którego to piwo pochodzi ale amerykanom starczy że to piwo 'sygnowanie' przez gitarzystę Queensryche.

    Wyobraziłem sobie Borysewicz Full czy Hołdys Mocne

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      Queensryche to zupełnie inna jakość artystyczna niż Borysewicz, który rozmienił się na drobne, czy Hołdys, który od ponad dwudziestu lat nie stworzył nic godnego szczególnej uwagi
      Bardzo chętnie spróbowałbym tego piwa Wiltona. Zwłaszcza że to ale.

      A podana strona jak najbardziej mówi gdzie piwo jest produkowane, Jest to Lazy Boy Brewing z Everett w stanie Washington.

      Comment

      • Mikko
        Senior
        • 12-2008
        • 583

        Fakt, doczytałem nazwę browaru w końcu. Swoją drogą myślałem że Wilton 'sam' je produkuje coś a la tequila Cabo Wabo Sammy Hagara.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Mam czinkłaczento w holenderskim gazie...

          📆 KONCERTY 👉 +48 604653443 ➡ manager@letni.net🔔 SUBSKRYBUJ http://youtube.com/letnichamskipodryw?sub_confirmation=1📷 INSTA http://instagram.com/letni_of...

          Comment

          • Marcin_wc
            Senior
            • 09-2005
            • 2115

            Okoliczny element na FB: https://www.facebook.com/okolicznyelementPłyty Okolicznego kupisz na http://preorder.plTitle: Balsam party ;Artist: Okoliczny Elemen...

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Kolejny odcinek cyklu "szczęściarze roku": http://www.youtube.com/watch?v=Kmwdm...eature=related

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                No właśnie. Dlaczego?

                http://www.youtube.com/watch?v=2Bh2Z7qfk34
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bo nie nagrała się w spocie Jestem piwowarem domowym z tekstem, że lubi eksperymentowac

                  Tekst mocny, w głosie zauważalne rozczarowanie
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                    To w ogóle skandal, że była posłanka Samoobrony została tak zlekceważona przez byłych posłów tejże partii. Przecież wystarczyłoby tylko trochę owsa, a była poslanka byłaby jurna jak się patrzy. Tylko co po tym wszystkim powiedzieć mężowi ? Że tak wygląda praca posłanki w Samoobronie ?
                    Last edited by emes; 16-02-2010, 20:40.

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mam czinkłaczento w holenderskim gazie...

                      http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh...layer_embedded
                      Abstrahując od jakości tekstu i muzyki, to warto zwrócić uwagę na jakość dźwięku, niedostępną u wielu bardziej znanych artystów (powyżsi byli mnie wcześniej w ogóle nie znani). Odezwały mi się głośniki z wyraźnym rozróżnieniem przestrzennym, które zwykle są niezauważalne przy odtwarzaniu czegokolwiek na youtube

                      Comment

                      • rafal69
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 115

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może zabrakło jej owsików czy kurwików, jakoś chyba tak to było.
                        znany gamoń wiosłowy

                        Comment

                        • Mikko
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 583

                          Było?

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Zaraźliwe.

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Hi hi, jeszcze dwa.

                              Demoniczny: http://www.youtube.com/watch?v=iXNnJ...eature=related

                              Rubaszny: http://www.youtube.com/watch?v=jG5rQ...eature=related

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Z innego kega (qrde, naprawdę się uśmiałem) - komentarz z onet.pl:

                                Rok 2014. Olimpiada w Soczi. Wywiad z naszymi skoczkami
                                przeprowadza Bartosz Heller.

                                B.H. Właśnie obok mnie stoi Kamil Stoch, który w pierwszej serii konkursu na dużej skoczni oddał dobry skok na odległość 122,5m. Kamilu, jak oceniasz ten skok, czy da on Ci miejsce w finałowej 30-tce?
                                K.S. Yyyyyy...no tak....yyyy....ten skok był...yyyy...niezły...eeeee
                                B.H. Z tego, co widzieliśmy, to warunki na skoczni były chyba dobre?
                                K.S. Eeee....tak....yyyyy, ale przy moim skoku zawiało mi w plecy, inaczej pewnie bym skoczył dalej...yyyyy....
                                B.H. Jak ocenisz skoki swoich kolegów: Stefana Huli-117,5m, Łukasza Rutkowskiego-114m i Marcina Bachledy-112,5m?
                                K.S. Uważam, ze oddali dobre..yyyy....równe skoki...eeee...i wydaje mi się, że skakali w trochę...yyyy....gorszych warunkach niż inni
                                B.H. Ale warunki dla wszystkich były chyba porównywalne?
                                K.S. No tak...eeeee...nie wiem
                                B.H. Bardzo dziękuję Kamilu za rozmowę, bo widzę, ze zbliża się już do mnie Łukasz Rutkowski....Łukaszu, na treningu skakałeś 122-125m, a tutaj tylko 114? Jak to się stało?
                                Ł.R. Yyyyy...naprawdę nie wiem, starałem się oddać...eeee...daleki skok, ale...yyyyy...nie wyszło
                                B.H. Co było nie tak w Twoim skoku?
                                Ł.R. Eeeee...nie wiem..yyyy....może wiatr powiał mi w plecy...eeeee...nie wiem...eeee...
                                B.H. Prezes Tajner podkreślał, ze jesteś młodym, ciągle obiecującym jak Kamil zawodnikiem i po odejściu Adama powinieneś tworzyć trzon naszego teamu. Jak się usosunkujesz do słów prezesa?
                                Ł.R. Yyyyy...jak się ustosynkuwo....yyyy...co sądzę o tym?
                                B.H. Tak
                                Ł.R. No nie wiem...yyyy...skaczę już 7 lat , a Kamil jeszcze dłużej...yyyy...i wynik 114m nie jest takim złym wynikiem...eeee....tak
                                B.H. Łukaszu, raz jeszcze dziękuję za wywiad. A własnie do mojego stanowiska zmierza pewnym krokiem prezes Apoloniusz Tajner. Panie prezesie, jak Pan ocenia skoki naszej ekipy w pierwszej serii?
                                A.T. Oceniam dobrze, Kamil przy swoim skoku miał mocny wiaterek w plecy 1 koma 6 i uważam, ze jego skok był poprawny, natomiast pozostali nasi zawodnicy też oddali dobre skoki, przy wietrze 1 koma 7....
                                B.H. Mówił Pan, ze wiatr moze odgrywać istotną rolę w tej pierwszej serii....
                                A.P. Zgadza się, nasi zawodnicy nie trafili w odpowiedni korytarz przy wiatrach z tyłu i nie mogli....odlecieć. Trudno było znaleźć odpowiednie....noszenie
                                B.H. Panie prezesie, niektórzy kibice martwią się wynikami naszych skoczków, ze od paru już lat nie mogą wskoczyć nawet do pierwszej 10-tki. Czym to tłumaczyć?
                                A.T. Nie wiem, ale proszę nie zapominać, ze są to wciąż młodzi i perspektywiczni zawodnicy, a Kamil był nawet 3 lata temu na 12 miejscu w jednych zawodach. Trzeba czasu, by okrzepli i dojrzali, a wyniki muszą przyjść. Zresztą trenerzy Kruczek i Mateja dokładnie od 6 lat analizują skoki naszych zawodników i ja w nich wierzę
                                B.H. Bardzo dziękuję za rozmowę i oddaję już głos do studia w Warszawie.
                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎