Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Uwazaj bo pewne lobby moze Ci zarzucic homofobie
    Politpoprawnie powinno byc, ze kobiety lub mezczyzni.
    Murańka jest hetero, to po co wspominać o facetach? Coś panowie dużo o tych gejach myślicie.

    Comment

    • tomolek
      Hophead
      • 05-2006
      • 1752

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Mniejsza o fanatyzm, ale seks to chyba tylko po ciemku, bo tatuaż raczej średnio nastraja.
      Ło matko, no racja... No bo jak to? Jednocześnie patrzeć na papieża i...
      Toż to jakieś świętokradztwo :]
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • tristan_tzara
        Senior
        • 12-2007
        • 1038

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
        Uwazaj bo pewne lobby moze Ci zarzucic homofobie
        Politpoprawnie powinno byc, ze kobiety lub mezczyzni.
        Miło jest mieć swój świat, co?
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Murańka jest hetero, to po co wspominać o facetach? Coś panowie dużo o tych gejach myślicie.
        Trafnie. Przecież najwięcej o gejach myślą i mówią zajadli przeciwnicy. Hmmm, jest to ciekawy temat do snucia różnych psychologicznych hipotez.
        A dziara papaja nie pierwsza i nie ostatnia. Zazwyczaj takie znajdują się na stronach fb pokroju "beka z tatuaży"

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ppns Wyświetlenie odpowiedzi
          Specjalnie dla ciebie zagwozdka intelektualno-teologiczna :

          Każdy niestety może zachorować.
          Gdyby Murańka musiał przejść zabieg chirurgiczny
          ( np. wycięcie wyrostka) a lekarzem był ktoś o mentalności Chazana ?
          Operacja byłaby niemożliwa ze względu na zszarganie pamięci i czci o JPI !!!

          Co wtedy byś zaproponował ?
          Rozumiesz teraz znaczenie słowa fanatyzm ?
          Dostałeś na tacy definicję fanatyzmu i skoro dalej nie rozumiesz tego pojęcia, to wbrew twojej woli z niewiedzy wyciągać cię nie będę.

          Co do wstawki odnośnie prof. Chazana to pewnie pijesz do niedawnej afery rzekomo z jego udziałem, tj. odmówienia wykonania aborcji na uszkodzonym płodzie. Otóż pacjentka i jej płód nie byli nigdy pacjentami Chazana, zatem przywoływanie tzw. mentalności Chazana świadczy jedynie o braku orientacji w temacie i zacietrzewieniu antyreligijnym (wypisz wymaluj fanatyzm). Źródło informacji TUTAJ, a streszczenie dla "leniuchów" TUTAJ.
          Odpowiadając na twoje pytanie co bym zaproponował - proponuję, abyś skończył trolowanie, a przynajmniej znacznie poprawił jego jakość.
          Last edited by chemmobile; 22-07-2014, 16:35.
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Coś panowie dużo o tych gejach myślicie.
            Drwienie z mediow i politykow promujacych teczowych, nie nazwalbym mysleniem o gejach.
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • tristan_tzara
              Senior
              • 12-2007
              • 1038

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
              Drwienie z mediow i politykow promujacych teczowych, nie nazwalbym mysleniem o gejach.
              Pewnie doznajesz z ich powodu strasznych krzywd. Może nawet czujesz że sam się możesz zarazić

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4998

                Ja zgadzam sie z haslem: „Don’t ask, don’t tell”, jakie obowiazywalo w amerykanskiej armii.
                W swoich czterech scianach mozesz to robic nawet z szarlotka.
                A co do zarazenia to Ty jestes na nie bardziej narazony niz ja.
                5410 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • tristan_tzara
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 1038

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja zgadzam sie z haslem: „Don’t ask, don’t tell”, jakie obowiazywalo w amerykanskiej armii.
                  W swoich czterech scianach mozesz to robic nawet z szarlotka.
                  A co do zarazenia to Ty jestes na nie bardziej narazony niz ja.
                  Nie bardzo. Bo widzisz, ja nie myślę o homoseksualistach, nie mam potrzeby pisania o nich przy każdej okazji, nie odczuwam tej mitycznej homopropagandy. Ta szczepionka nazywa się "i dont give a fuck", polecam

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4998

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie bardzo.
                    Nie wpadles na to, ze mysle o Twoich tatuazach, mowiac o zarazeniu?
                    Last edited by Latarnik; 22-07-2014, 19:37.
                    5410 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      Nie wiedziałem panowie, że tak blisko się znacie
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 1038

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wpadles na to, ze mysle o Twoich tatuazach, mowiac o zarazeniu?
                        Nie, nawet nie ogarniam tych nitek Twojego toku myślenia

                        Comment

                        • WojciechT
                          Senior
                          • 09-2012
                          • 2546

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie bardzo. Bo widzisz, ja nie myślę o homoseksualistach, nie mam potrzeby pisania o nich przy każdej okazji,
                          Dlatego 4 z 5 Twoich ostatnich postów na forum dotyczą offtopu o homoseksualistach?
                          Last edited by WojciechT; 22-07-2014, 20:33.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Drwienie z mediow i politykow promujacych teczowych, nie nazwalbym mysleniem o gejach.
                            Ależ drwij na zdrowie. Chodzi mi tylko o to, że jeśli miałeś takie skojarzenie, to znaczy, że ten temat dużo miejsca w twojej głowie zajmuje. Bo nie było to wcale oczywiste i mnie na przykład w ogóle przez myśl nie przeszło. O swój tyłek się nie boję i namawiany do pukania facetów się nie czuję.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              to znaczy, że ten temat dużo miejsca w twojej głowie zajmuje. Bo nie było to wcale oczywiste i mnie na przykład w ogóle przez myśl nie przeszło.
                              To tylko znaczy, ze mysle bardziej wielotorowo od Ciebie, moze dlatego, ze jem mieso?
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • tristan_tzara
                                Senior
                                • 12-2007
                                • 1038

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dlatego 4 z 5 Twoich ostatnich postów na forum dotyczą offtopu o homoseksualistach?
                                Akcja-reakcja

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎