Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tragedia na Śląsku

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fteo
    Senior
    • 05-2003
    • 1139

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
    Ktoś napisał przedtem ile ludzi ginie na polskich drogach ( średnia ponad 70 osób) i jakie jest społeczne przyzwolenie na takie zabijanie. Zresztą pooglądajcie sobie sami prezentacje drogówki-daje do myślenia.
    Szkoda, że nie wspomniałeś o drastyczności zdjęć.
    http://lotnictwo.net.pl/
    http://www.flightradar24.com/
    http://www.airshow.sp.mil.pl/

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Ale porównanie strzeliłeś
      A co może wtedy nie było takiego szumu medialnego? Może wtedy wszyscy nie płakali na pokaz?

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
      Tak naprawdę nie wiem co Kiszot chciał tym postem wyrazić.
      Jeśli cześć i szacunek ofiarom - to wybrał sobie,delikatnie mówiąc, nienajlepsze miejsce. Od tego są księgi kondolencyjne.
      Jeśli zaś chciał zaznaczyć, że praca górnika jest niebezpieczna - to przekonywać nikogo o tym nie musi. Wszyscy o tym wiedzą. Nie zmienia to jednak faktu, że sami górnicy sobie taki niebezpieczny zawód wybrali....
      Według tego co piszesz to każdy temat jest do wywalenia bo nie jego tu miejsce. Najlepiej żeby poruszac temat który jest na ręke większości.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miodek
      Ale tu od razu pyskówka "a bo górnicy", czemu nas tak nienawidzicie?
      Mimo oburzenia przez niektóre osoby Miodek napisał rację.Jeżeli gdzieś jest jakiś temat o górnikach to z większości postów zieje nienawiścią.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
        (...) Miodek napisał rację.Jeżeli gdzieś jest jakiś temat o górnikach to z większości postów zieje nienawiścią.
        Kiszot, masz jakieś "górnicze" kompleksy? Jeśli wszyscy górnicy są tak nawiedzeni na swoim punkcie jak Ty to nie chce mi się gadać z twardoglowym wiecznie pokrzywdzonym męczennikiem, którego wszyscy nienawidzą.

        Wcześniej górnicy byli mi calkowicie obojętni, zawód bardziej niebezpieczny niż inne, ale nie mniej niż np policjanta. Moja niechęć do górników narodzila się w momencie ich protestów i demonstracji podczas których niszczyli moje miasto. Sami sobie jesteście winni bo sami w ten sposób wyrabiacie opinie nie o samym zawodzie ale o ludziach, którzy przyjeżdzają podchmieleni (nie wszyscy) i niszczą co tylko mogą

        Napisze Ci Panie Kolego że tym swoim postem pogłębiasz jeszcze różnice i wzajemne animozje, po co Ci to? Zamiast bić pianę z Miodkiem pokaż, że i górnik to też normalny człowiek jak wielu z nas, z którym mozna normalnie pogadać i napić się piwa bez zarzucania innym, że wszyscy Was nienawidzą.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #64
          Wiecie co?
          W tych tekstach powyżej jest już wszystko tylko nie respekt dla śmierci i szacunek dla zmarłych.
          Dajcie wreszcie temu pokój.
          WSZYSCY.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #65
            Masz rację Adam.Szkoda tylko,że nie można powiedzieć prawdy bo zostaje opacznie zrozumiana.
            Dlatego wnioskuję o zamknięcie tematu.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • remfire
              Senior
              • 03-2004
              • 1334

              #66
              Troche szacunku dla ofiar i innych osób jednak było w tym temacie. Pojawiło się jednak wiele innych kwesti nie związanych bezpośrednio z tą tragedią.
              Popieram więc wniosek o zamknięcie tego tematu.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                Wiecie co?
                W tych tekstach powyżej jest już wszystko tylko nie respekt dla śmierci i szacunek dla zmarłych.
                Dajcie wreszcie temu pokój.
                WSZYSCY.
                Nie wiesz co piszesz, czy próbę skończenia jakichś bzdurnych animozji i nienawiści podnoszonych przez Kiszota uważasz za brak szacunku do śmierci? Za brak respektu do niej? Właśnie w jej obliczu powinny być wszelkie animozje zakończone, rózne głupie kłótnie i przepychanki co sugerowalem w swoim poprzednim poście. Sugerując jednocześnie aby ponad tym wszystkim napić się piwa....

                Faktycznie, może najlepiej przy ciężkich tematach schować głowę w piasek i się nie odzywać.
                Ale wskaż mi Adamie choć jeden post, który wskazuje na kogokolwiek, że nie ma szacunku do śmierci i zmarłych. Chyba sam trochę przesadzileś w swoim osądzie.

                Kiszot - napisz mi więc tą prawdę o jakiej piszesz, tu czy na PW.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #68
                  Prawda jest taka,że gdy tylko pojawi się jakakolwiek wzmianka o górnikach na tym forum to 3/4 forumowiczów zaczyna sie jeżyc jak kot na widok psa.I co by nie pisac to górnik zawsze jest zły i przez niego Polska nie może byc krajem mlekiem i miodem płynącym.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    Zamykam temat, mało rozwojowy się zrobił delikatnie mówiąc.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎