Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki monitor LCD

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #16
    Admin proszony o nie narzucanie się, bo nie dostanie zaproszenia na parapetówę
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • naczelnik
      Senior
      • 08-2003
      • 1884

      #17
      Jaka parapetowe, co ??
      Popieram domowe browary!

      Polakom gratulujemy naczelnika

      Zamykam browar.
      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        ach, to dlatego zalegasz z premiumostwem
        Admin jest perfidny, sam chciał, żeby mu w marcu zapłacić, a teraz wypomina, no!
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Admin jest perfidny, sam chciał, żeby mu w marcu zapłacić, a teraz wypomina, no!
          LoL Te szefowa, przecież wyparłaś się zobowiązań podjętych przez Twego mężulka
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            LoL Te szefowa, przecież wyparłaś się zobowiązań podjętych przez Twego mężulka
            Wypierać się mogę, ale wspólnota ustawowa jest

            P.S. Czyżbyśmy zaśmiecali temat?
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              #21
              no dobra, to na temat: korzystałem z Fujitsu-Siemensa P19-2 - i sobie bardzo chwaliłem - zanim pojawiła się czarna krecha na środku matrycy. Po długiej kawalkadzie ze sklepem, [który najpierw uznał reklamację a po wysyłce towaru do serwisu zmienił zdanie i reklamacji nie uznał a potem po nacisku z kancelarii jednak po 3 miesiącach poszedł po rozum do głowy i zwrócił pieniądze] jestem posiadaczem Fujitsu-Siemensa P20-2 ale już z innego źródła. Jak na razie szczęśliwym posiadaczem. W porównaniu - 19" z zdzielczością 1280x1024 jest bardzo niewygodna - 1600x1200 przy jednym dodatkowym calu, to jest to. można obsługiwać dwa fora jednoczesnie, tylko oczka się nieco rozbiegają

              stosunkowo drogi, ale dobra matryca - do graficznych zastosowań sprawdza się u mnie nieźle.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • supersklep
                PiwBiz
                • 01-2005
                • 982

                #22
                W tym momencie wiem że nic nie wiem po coraz głębszej lekturze różnych stron na necie stwierdzam że w tej chwili ceny monitorów tak spadły ze do 1000 zł mozna kupić bardzo dużo typów różnych LCD 19" ,trochę gorzej jest jak chce sie mieć tuner tv bo nie ma dużego wyboru .Stwierdzam że trzeba liznąć jakiejś podstawy wiedzy o tych plamkach,jasności,kontraście,rozdzielczości, i chyba ważny jest rodzaj matrycy


                Comment

                • grzes_ch
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 612

                  #23
                  Dziś trafił mi w ręce PC World Komputer i tam w kategorii monitorów LCD o przekątnej 19 z wbudowanym tunerem zwyciężył Sony.
                  Niestety nie pamiętam modelu.
                  A tu masz link do artykułu z Chip-a z podobnym rankingiem i opisem niektórych istotnych cech - może ci się przyda http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/a...ar_142366.html
                  Co prawda ranking nie jest najnowszy ale możesz zobaczyć na co zwracać uwagę.
                  Last edited by grzes_ch; 21-02-2007, 23:35.

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    #24
                    A ja Ci mówię, daj sobie spokój z tym tunerem. Naprawdę praktyczniejszy jest wewnętrzny. Przede wszystkim chodzi tu o nagrywanie, time-shifting (czyli pauza w TV), oraz możliwość jednoczesnej pracy na kompie i spoglądania w TV (ale to już najlepiej na panoramie).
                    Jedyną niedogodnością jest to, co napisał Emes, czyli konieczność włączenia komputera (ja tam i tak prawie nigdy nie wyłączam). Ale jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza to i tu jest rozwiązanie pośrednie za sprawą tego typu urządzeń, czyli tunera zewnętrznego ze złączem USB 2.0
                    Dodatkowe plusy to oczywiście finanse oraz możliwość zakupu dowolnego monitora.
                    Z własnego doświadczenia polecam monitor panoramiczny 21-22'' - doskonały do filmów jak i obsługi kilku aplikacji na raz.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • crizz
                      ...
                      • 02-2003
                      • 1255

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                      Jedyną niedogodnością jest to, co napisał Emes, czyli konieczność włączenia komputera (ja tam i tak prawie nigdy nie wyłączam). Ale jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza to i tu jest rozwiązanie pośrednie za sprawą tego typu urządzeń, czyli tunera zewnętrznego ze złączem USB 2.0
                      Nie kumam - przecież korzystając z tunera zewnętrznego też trzeba włączać kompa...

                      Comment

                      • grzes_ch
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 612

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                        Nie kumam - przecież korzystając z tunera zewnętrznego też trzeba włączać kompa...
                        Niekoniecznie , jeżeli monitor ma dwa złącza VGA .

                        Comment

                        • naczelnik
                          Senior
                          • 08-2003
                          • 1884

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                          (...)za sprawą tego typu urządzeń
                          Nie wniose nic do tematu, ale oprzec sie nie moge - niezly gratis na tej aukcji
                          Popieram domowe browary!

                          Polakom gratulujemy naczelnika

                          Zamykam browar.
                          Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                          gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #28
                            Tu trzeba dodać, że samo dodawanie sobie cali nie ma większego sensu jeśli nie wiąże się to z :
                            w przypadku używania jako monitora do komputera i jako tv;
                            z dobrą kartą graficzną, z odpowiednią rozdzielczością i z szybkim czasem reakcji monitora. Lepiej już kupić mniejsze gabaryty w calach, ale z lepszą rozdzielczościa i czasem reakcji, niż większe z gorszą rozdzielczością i większym czasem reakcji.

                            Comment

                            • supersklep
                              PiwBiz
                              • 01-2005
                              • 982

                              #29
                              Tu znalazłem ranking takich monitorów z tunerem szkoda tylko ze z 2005 r ale warto przeczytac http://monitory.idg.pl/artykuly/48789.html


                              Comment

                              • Rolek
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 1038

                                #30
                                Tutaj znajdziesz chyba najwięcej info o plaskaczach. Oprócz tego istnieje jeszcze Benchmark. W zakładce artykuły i recenzje, wybierasz wg kategorii Monitory LCD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎