Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o polityce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
    A fe, taka faszystowska telewizja Farfała....
    lepsza telewizja obrzydliwego kapitalisty Solorza?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      Z każdej strony zagrożenia dla człowieka pracy
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Tutaj Vanpurz ma troche racji, pisząc o aktualnych sprawach zawartych w 21 postulatach:
        "6. Podjęcie realnych działań wyprowadzających kraj z kryzysu."
        Do dzisiaj się to nie udało...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • Maidenowiec
          Senior
          • 07-2004
          • 2287

          Spoko spoko, liberalne PO sobie poradzi! Już czytałem, że w ramach walki z kryzysem z przyjemnością podnieśliby podstawową stawkę vat, dodatkowo vat na usługi hotelarskie i transportowe, no i wypadałoby podnieść także składkę rentową. Ja nie wiem, ja żyję w innym wymiarze?
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Prezydent Czech Vaclav Klaus:

            "Po radykalnym rozmontowaniu komunizmu na początku lat 90., kraje naszego regionu, znów zaczęły powoli odchodzić od liberalnej gospodarki.

            Mamy socjalno-ekologiczną gospodarkę, a nie rynkową.

            Kryzys nie jest spowodowany kapitalizmem, tylko jego brakiem. Jest konsekwencją długoterminowej gry polityków i regulatorów z rynkiem."

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Niezłe: http://www.wykop.pl/link/193223/duch-rzeszy
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                Prawo Godwina: jeżeli użyłeś reductio ad Hitlerum, automatycznie przegrywasz daną dyskusję.
                Poza tym narrator ma fatalną dykcję i użył co najmniej 2 fałszywych argumentów: przez pewien czas centrum cesarstwa rzymskiego było w Pradze (Zygmunt Luksemburczyk), a przez ponad 300 lat w wiedniu. Hitler z kolei przejął władzę w zamachu stanu (pożar Reichstagu, te rzeczy).
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                  Prawo Godwina: jeżeli użyłeś reductio ad Hitlerum, automatycznie przegrywasz daną dyskusję.

                  Sprytne, wystarczy załozyć partię, przepisać postulaty NSDAP a przy jakiejkolwiek krytyce i porównaniach powoływac się na to fałszywe prawo.

                  Bardzo komus zalezy aby opinia publiczna nie dowiedziała się, że socjaliści w Brukseli realizuja nadal program nazistowskich Niemiec.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • zgroza
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 3597

                    Jest setka sposobów na cywilizowane krytykowanie Unii, bez odwoływania się do Hitlera bądź do teorii spiskowych.
                    Lotna ekspozytura browaru

                    Też Was kocham.

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      Takie moje dzisiejsze przemyślenia, po kartę do głosowania kolejka była zerowa, natomiast w sklepie czekałem 10 minut w kolejce do kasy. Ciekawe jaka będzie frekwencja.
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Jeśli stwierdzę, że tzw. Unia Europejska zwalcza nikotynizm podobnie jak Hitler, to oczywiście przegrywam dyskusję (chociaż żadnej nie prowadzą, a jedynie opisuję współczesność i przytaczam historyczną zaszłość). Ale czy ktoś mądry jest mi w stanie odpowiedzieć, czy przytaczając ten fakt tzw. UE chwalę czy raczej ją ganię.

                        Comment

                        • zgroza
                          Senior
                          • 03-2008
                          • 3597

                          Tak wg. opinii wielu centrystów przegrywasz dyskusję. Powinieneś argumentować, że jest to szkodliwe, ponieważ niepotrzebnie ogranicza wolność itd. Odwołanie do nazizmu jest odwołaniem się do emocji, chodzi też o to, że zbyt często używane i uległo deprecjacji. Jeżeli ptzywołałbyś to w dłuższej argumentacji, uznałbym to za uzasadnione, ale nie jeżeli to jest jedyny i podstawowy argument.
                          Podkreślam, nie jestem fanem politycznej poprawności.
                          Lotna ekspozytura browaru

                          Też Was kocham.

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            Ależ ja nic nie mówiłem o szkodliwości palenia! Stwierdziłem tylko, że Hitler i eurosocjaliści mają podobne poglądy w sprawie palenia tytoniu. Jak mawiał Zagłoba, każde bydlę ma swój rozum i samo podejmuje decyzje o paleniu lub nie. Problem szkodliwości palenia dla mnie nie istnieje. Jedynie smród papierosów mi czasami przeszkadza.

                            A jeśli stwierdzę, że Murzyni szybciej biegają lub lepiej grają w koszykówkę? Jestem wówczas rasistą czy nie? Jeśli tak, to wobec kogo - białych czy czarnych?

                            Comment

                            • zgroza
                              Senior
                              • 03-2008
                              • 3597

                              Mnie absolutnie nie rozumiesz! Wg. mnie, nie jesteś absolutnie rasistą w Twoich przykładach.
                              Chodziło mi o to, że w moim internetowym żywocie, jak również w historii usenetu , zbyt często przywoływano Hitlera zupełnie bez powodu, i stało się to zwrotem o randze Urbanowego "a u was biją Murzynów". Tyle. Wolałbym, żeby żadne przykłady z Hitlerem nie były przywoływane.
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... Hitler z kolei przejął władzę w zamachu stanu (pożar Reichstagu, te rzeczy).
                                Gwoli ścisłości - Hitler przejął władzę w Niemczech całkowicie legalnie, w wyniku demokratycznych wyborów, po zawiązaniu koalicji z Komunistyczną Partią Niemiec.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎