Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o polityce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Nie będzie mnie na giełdzie w Warszawie. Mam inne plany.

    Comment

    • Maidenowiec
      Senior
      • 07-2004
      • 2287

      "Po dwóch latach rządów gabinet Donalda Tuska dobrze ocenia tylko co czwarty Polak (28%). Z kolei złe zdanie ma o nim blisko trzy czwarte badanych (71%) - wynika z najnowszego sondażu Wirtualnej Polski przeprowadzonego przez Gemius. "

      Aj waj! Polacy powiedzieli!
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
        "Po dwóch latach rządów gabinet Donalda Tuska dobrze ocenia tylko co czwarty Polak (28%). Z kolei złe zdanie ma o nim blisko trzy czwarte badanych (71%) - wynika z najnowszego sondażu Wirtualnej Polski przeprowadzonego przez Gemius. "
        Aj waj! Polacy powiedzieli!
        I co z tego wynika ??
        Ano to, że na PO według ostatnich sondaży głosować będzie 52% Polaków, a na PiS jedynie 23%.

        News z dzisiaj :
        "Zdecydowana większość Polaków krytycznie ocenia pracę Lecha Kaczyńskiego. Spada też liczba zadowolonych z jego prezydentury" 62% Polaków żle ocenia pracę Prezydenta, a tylko 26% dobrze.
        We wszystkich grupach społeczno-demograficznych działalność prezydenta oceniana jest raczej negatywnie. Najbardziej krytyczni są jednak respondenci o lewicowych poglądach politycznych i rzadko uczestniczący w praktykach religijnych. A także badani w wieku od 25 do 34 lat, mieszkańcy największych miast i osoby o najwyższych dochodach. Prezydent źle, Sejm jeszcze gorzej

        Pracę prezydenta najczęściej aprobują emeryci, osoby o najniższych dochodach i prawicowych poglądach, a także respondenci aktywni religijnie.

        ***************
        Dla mnie sprawa jest oczywista, Kaczyńscy są skończeni. Polacy nienawidzą ich za dwa lata zmarnowanego czasu, za hamowanie zmian i za niezwykle chamski i bezpardonowy sposób sprawowania władzy. Nigdy więcej nie dojdą do władzy.

        Tu mogę się założyć z każdym o beczkę najlepszego belgijskiego klasztorniaka

        Aj waj! Polacy powiedzieli !

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
          ... Sejm jeszcze gorzej
          Zdaje się, że w Sejmie i Senacie większość ma PO.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
          Aj waj! Polacy powiedzieli !
          A jak powiedzą nagle coś innego, to nastrzelasz ich po ryjach na ulicy?

          Nie wiem, co ty pijesz, ale powinieneś to zmienić.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dla mnie sprawa jest oczywista, Kaczyńscy są skończeni. Polacy nienawidzą ich za dwa lata zmarnowanego czasu, za hamowanie zmian i za niezwykle chamski i bezpardonowy sposób sprawowania władzy. Nigdy więcej nie dojdą do władzy.
            Dzizas, skąd tyle agresji?? W polityce nie ma takiego słowa jak nigdy. Jeżeli interesujesz się polityką powinieneś to wiedzieć.

            Za PiS mieliśmy 8% wzrostu PKB, obniżka podatku dla firm, nadwyżka budżetowa itd. Ale Tuskofani zmanipulowani przez media i mówiący językiem mediów nie pojmą oczywistych spraw.

            Afery PO


            Tylko od siebie dodam, lokalną aferę starosty PO przy przetargu na Orlika. Wygrała "swoja" firma. Uzupełnianie terminów realizacji po otwarciu kopert itp. itd.

            P.S. I znów muszę bronić partię, na którą nie głosuje hehe

            Ale prawda ważniejsza.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • petrus33
              Gość
              • 01-2008
              • 888

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Zdaje się, że w Sejmie i Senacie większość ma PO.
              A jak powiedzą nagle coś innego, to nastrzelasz ich po ryjach na ulicy?
              Nie wiem, co ty pijesz, ale powinieneś to zmienić.
              Krzysiu, robisz się upierdliwy z tymi swoimi nietrafionymi złośliwościami i ciągłym cytowaniem moich wypowiedzi. Przyhamuj troszkę. Po ryju nastrzelam jak mnie ktoś będzie bezpodstawnie i regularnie obrażał. Ale to jest ostateczność. Są inne środki.

              Comment

              • zgroza
                Senior
                • 03-2008
                • 3597

                Do jasnej anielki, po pierwsze za wzrost za czasów PiS w jakimś stopniu odpowiedzialny jest Belka, za dzisiejszy Kaczyński, efekty działania Tuska będziemy widzieć w kolejnej fazie, czyli przy światowej koniunkturze. Kaczyński rządził przy szczycie boomu, Tusk rządzi podczas potężnego światowego kryzysu.

                PO nie jest bez winy (nie jest), ale PiS ze swoich wszystkich afer się nie rozliczył.
                Last edited by zgroza; 18-11-2009, 16:48.
                Lotna ekspozytura browaru

                Też Was kocham.

                Comment

                • petrus33
                  Gość
                  • 01-2008
                  • 888

                  Jacer
                  Pokaż mi, gdzie ty widzisz agresję w tej mojej wypowiedzi, Czyżby słowo nigdy tak na ciebie działa ?? Piszę to, co ludzie mówią na ulicy, w rozmowach w restauracji i na prywatnych spotkaniach. I nic poza tym.

                  A dlaczego ty mnie tak atakujesz, za to, że nie cierpię PiSu ??
                  To może pochwal się, co ci ten PiS dał takiego w życiu, jakie możliwości ci stworzył, że ty tak go bronisz ? Mam nieodparte wrażenie, że bronisz tych ludzi.

                  Wiesz, o aferach, to mi się nawet nie chce pisać tutaj, bo by wielu ludziom włosy osiwiały, jakby zobaczyli przekręty PiS i ich skalę !!!

                  Już dobitnym przykładem tego, czym jest partia Kłamczyńskich, był ich sojusz z Samoobroną. Z partią prowadzoną przez samych kryminalistów i kombinatorów. Przykłady idą z góry....Lepper, Begger, Łyżwiński, Maksymiuk, Hojarska i cała reszta tej bolszewii. Wszyscy wyrokowcy !!! Najlepszy był poseł Bonda, który skupywał zboże od rolników i jak nastał dzień wypłaty pieniędzy, to zniknął. Do sądu go wzięli, bo silosy były puste. Zboże zniknęło. Na pytanie sędziego, gdzie podziało się zboże Bonda z uśmieszkiem na twarzy powiedział, że to pewnie szpaki kilkadziesiąt tysięcy ton ziarna wydziobały !!! Kpina z sądu, z rolników i z nas wszystkich ! Ludzie we wsi przyrzekli na sali rozpraw, że zajebią go, jak się tylko pojawi tam. Oczywiście po pieniądzach, ani śladu, a było tego podobno ponad 11mln złotych.

                  Koalicja PiSu z Samoobroną to wstyd i hańba dla takiego kraju jak Polska !! Cały świat się z nas śmiał, jak widział tych miszczów kombinatorki moralizujących w Sejmie.
                  I ty mi mówisz Jacer, że nie ma słowa nigdy.....hahahaha !!! Daj spokój z takim rozumowaniem.

                  Niektórzy ludzi mają bardzo krótką pamięć i do tego selektywną. Bardzo szybko zapomniano, że to właśnie PiS i matoł Giertych byli przeciwko wejściu Polski do UE. Czy ty Jacer wyobrażasz sobie, gdzie by była Polska dzisiaj, gdybyśmy do Unii nie weszli ?? Sam sobie na to odpowiedz. To oni do dziś boją się jak ognia waluty euro. To oni chcą iść na szable z Rosją.

                  Przykładów takich debilnych działań jest mnóstwo.
                  Ale na szczęście ludzie przejrzeli na oczy i decydują głosami.
                  Kurduple do dziś nie wiedzą, dlaczego przerżnęli wybory w 2007r.
                  Pewnie znowu naród się pomylił ))))

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Ja cię atakuje? Mam wrażanie, że ty atakujesz wszystkich tych co nie kochają Tuska, manierą jaką znam z TV od Niesiołowskiego, Palikota itd. posługujesz się tym samym językiem, nawet tymi samymi zdaniami. Tak jakbyś miał to wszystko wyuczone na pamięć, lub gdybyś dostawał jakieś wytyczne do Schetyny.

                    Wypominanie koalicji to już lekka paranoja. Lepiej powiedz dlaczego PO nie chcialo PO-PiSu? Podasz te kilka punktów jakie postawili mimo przegranych wyborów?

                    Tak, masz bardzo krótką pamięć, bo nagonka na Kaczyńskich zaczęła się od momentu gdy dobrali się do WSI. Wtedy maszyna ruszyła.

                    Tak, cały świat. Tylko, że ja mam bliskie osoby w NL i tam jakoś głowy sobie jakąś Polską w mediach nie zawracali, raz na miesiąc jezeli coś było to i tak dużo. To, że dałeś sobie wmówić , że cały świat się śmieje oznacza tylko to jak podatny jesteś na manipulacje i kłamstwa w TV.

                    Jednym słowem niezły z ciebie leming. Tak się nazywa ludzi w sieci, którzy bezkrytycznie wierzą PO.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja cię atakuje? Mam wrażanie, że ty atakujesz wszystkich tych co nie kochają Tuska, manierą jaką znam z TV od Niesiołowskiego, Palikota itd. posługujesz się tym samym językiem, nawet tymi samymi zdaniami. Tak jakbyś miał to wszystko wyuczone na pamięć, lub gdybyś dostawał jakieś wytyczne do Schetyny.

                      Wypominanie koalicji to już lekka paranoja. Lepiej powiedz dlaczego PO nie chcialo PO-PiSu? Podasz te kilka punktów jakie postawili mimo przegranych wyborów?

                      Tak, masz bardzo krótką pamięć, bo nagonka na Kaczyńskich zaczęła się od momentu gdy dobrali się do WSI. Wtedy maszyna ruszyła.

                      Tak, cały świat. Tylko, że ja mam bliskie osoby w NL i tam jakoś głowy sobie jakąś Polską w mediach nie zawracali, raz na miesiąc jezeli coś było to i tak dużo. To, że dałeś sobie wmówić , że cały świat się śmieje oznacza tylko to jak podatny jesteś na manipulacje i kłamstwa w TV.

                      Jednym słowem niezły z ciebie leming. Tak się nazywa ludzi w sieci, którzy bezkrytycznie wierzą PO.
                      Poczytaj co napisałem w poprzednich postach, bo wmawiasz mi rzeczy, których nie powiedziałem. A to nieelegancko bardzo ! Cały świat śmiał się z nas, gdy Samoobrona była na mównicy. Dziś nie ma tej partii i dlatego Holendrzy nic o Polsce nie mówią, ale to specyficzny naród.

                      Skoro według ciebie Kaczyńscy byli tacy dobrzy, to dlaczego przerżnęli wybory w 2007 ???
                      Tylko na to pytanie mi odpowiedz proszę.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Cały świat śmiał się z nas, gdy Samoobrona była na mównicy. Dziś nie ma tej partii i dlatego Holendrzy nic o Polsce nie mówią, ale to specyficzny naród


                        Co to znaczy specificzny? Oni o nas mówią, że jesteśmy specyficzni, bo nawet prostej drogi nie umiemy zrobić.

                        Ja mówię, gdybyś nie zrozumiał, o czasach gdy rządzili Kaczyńscy. To wtedy, tak samo jak i teraz inne kraje się nami nie interesują, bo niby dlaczego??? Oni mają swoje problemy. Czy my wiemy co się w świecie polityki dzieje w NL? Wiesz jaka afera była tam tydzien temu? Wątpie.

                        A to, że głupi naród daje sobie wmawiać ( Komorowski był pierwszy), że jakieś egzotyczne kraje o nas piszą? To tylko źle o nas świadczy.

                        Dlatego przegrali, bo została uruchomiona cała medialna machina propagandowa. Od polityków po aktorów. Codzienne wmawianie ludziom, że jak będą głosować na PiS to będą tymi gorszymi, durnowate akcje zabierz babci dowód (zresztą ci sami młodzi później uciekli do UK) itd.

                        Zresztą, ja partii założonej przez służby specjalne i Bilderbergów nie wierze, co się sprawdziło, bo żadnych szuflad pełnych, gotowych ustaw nie mieli i nie mają.

                        Jedyną winą Kaczyńskich jest to, że nie sa na pasku ani Berlina ani Moskwy. I tak naprawdę tylko o to chodzi. Reszta to ozdobniki dla gawiedzi.

                        PS poza tym Unia nie podoba mi się, a euro najlepiej gdyby wogóle u nas nie było. Warto mieć jakiś wpływ na swoją gospodarkę.
                        Last edited by jacer; 18-11-2009, 17:51.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          No i się wyjaśniło, dziękuję
                          Teraz nie mam już żadnych wątpliwości, co do twoich politycznych upodobań. Ty jesteś PiSiorem z krwi i kości. Twój wybór, w wolnym kraju żyjemy. Szanuję to.
                          Przegrali przez medialną machinę powiadasz ?? Nawet nie chce mi się tego komentować.

                          Ale z tym członkostwem unijnym to chyba przesadziłeś troszkę. Pomyśl nad tym co napisałeś.
                          A skąd by Polska brała te miliardy euro na restrukturyzacje kraju ??? Na drogi, stadiony, szpitale i szkoły ? No powiedz, skąd ??
                          Wiesz, każdy kij ma dwa końce i trzeba mieć wyjątkowo złą wolę, żeby widzieć tylko ten zły koniec.

                          Ale nie martw się, PiS myśli tak samo jak ty.
                          Glosuj na PiS. Wyniki Polacy znają już dziś.
                          To taki nasz polski fenomen
                          Last edited by petrus33; 18-11-2009, 18:06.

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            Jacerze, ja nie wierzę ludzią, którzy mówią o służbach specjalnych i Biderbergach.
                            Grupy nacisku i wpływu były, są i będą i naszym zadaniem jest nie wierzyć we wszystko, co nam się wciska. Czy głupi pomysł (bądź mądry) wymyśliło WSI, prawdziwy patriota czy nawet sam papież, to nadal jest głupi pomysł.
                            A co do Kaczyńskich: Kaczyńscy rzeczywiście byli chłopcem do bicia, tak samo jak niejaki Berlusconi. Częściowo słusznie, częsciowo na "głupiego luda", ale w Kaczyńskich bili i wyrażali się o nich per "Ci straszni bliźniacy". I mówię tu o prasie raczej opiniotwórczej, nie o aferze kartoflanej. Czy to była ich wada, czy zaleta, nie mi oceniać.
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ty jesteś PiSiorem z krwi i kości.
                              Glosuj na PiS. Wyniki Polacy znają już dziś.
                              To taki nasz polski fenomen
                              A chcesz w ryj?

                              Widzisz jaki ty głupi jesteś. Masz w głowie kalkę i reagujesz jak leming.

                              A skąd Unia wzieła najpierw te pieniądze co nam dała? Wydrukowali? Co do Unii, to wpłacamy tam więcej niż dostajemy. To jest fakt i należy sięgnąć do danych.

                              pa. Nie chce mi się mielić w kółko o tym samym. Ty się podniecasz Unią a we Francji i NL ludzie pokazali wała Unii. Ty się podniecasz, bo wydaje ci się, że coś ci dają, choć wcześniej zabrali a Holendrów krew zalewa gdy widzą jak marnuje się pieniądze poprzez cotygodniowe przeprowadzki do Strasburga i nazad. Ty chcesz euro a tam coraz głośniej ludzie chcieli by spowrotem guldena. itd.

                              >zgroza. Olechowski należy do Bilderbergów i bierze udział w ich spotkaniach. Temu nie zaprzeczysz. Wystarczy sprawdzić oficjalne listy z ich spotkań. To nie są tajne dane.

                              Miałem pewne nadzieje z PO, zwłaszcza, że chwalili się byciem liberałami w gospodarce. Ostatnie zapowiedzi, zagrabienia prywatnych pieniędzy z OFE stawiają ich w jednym rzędzie z komunistami i ich reformą rolną po wojnie, gdy dokonywała się kradzież prywatnych majątków, fabryk, browarów itd.

                              Takie są fakty.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                Nieprawdą jest, że wpłacamy do UE więcej niż z niej otrzymujemy

                                Ten rok nie jest jeszcze policzony, ale wszystko wskazuje na to, że saldo rozliczeń będzie dodatnie. Pomimo, że składka się podniosłóa, to cały czas więcej dostajemy.

                                Skąd UE wzięła pieniądze, które teraz nam daje, zupełnie mnie nie obchodzi !
                                Co pokazali Francuzi i Holendrzy też mnie nie interesuje.

                                Interesuje mnie to, że środki finansowe z Brukseli są dźwignią rozwoju polskich firm i mają im dać możliwość dogonienia firm zachodnich. Przykładem jest mój znajomy, sadownik z Warki, który dzięki UE dostał dotacje na modernizację swojego 340ha gospodarstwa. Gdybyśmy nie byli w UE, Sławek po prostu by się za przeproszeniem zesrał w te swoje jabłonki A tak kwitnie.
                                Takie jest założenie tej pomocy.

                                Aby Unia pracowała dobrze, wszyscy jej członkowie powinni być na mniej więcej równym poziomie gospodarczym, dlatego silniejsi pomagają słabszym, po to by zniwelować dysproporcje między krajami członkowskimi. Proste jak drut.
                                Last edited by petrus33; 18-11-2009, 19:34.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎