Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o polityce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Można by też na secam.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      Tak, to w tej chwili dla Polski sprawa stragiczna, ścigać pojazdy z logiem browarów. Ktoś sobie chyba jaja robi, bo do rządzenia na pewno się nie nadaje.

      Comment

      • a1410
        Senior
        • 08-2003
        • 613

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Ciekawe, jak ty byś się czuł, gdyby ciebie nawlec na pal tylko dlatego, że masz inne poglądy.
        Tu nie chodzi o poglądy, tylko o głupotę. Gdyby jakąś część głupków tak wyeliminować, to może reszta bała by się ujawniać ze swoją głupotą. Bo coraz częściej odnoszę wrażenie, że głupota rządzi...

        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Ciekawe, jak ty byś się czuł, gdyby ciebie nawlec na pal tylko dlatego, że masz inne poglądy.
          Pewnie tak jak ten nabijany, ale nie o poglądy tu chodzi tylko o idiotyczne pomysły co niektórych przedstawicieli ludu, drogi kolego
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            No to wyjaśnij, na czym polega ten rzekomy idiotyzm. Na tym, że jakiś gośc ma poglądy na reklamę inne niż ty? Jego święte prawo. Skoro w ustawie jest zapis, że ma być informacja o szkodliwości, to ma być i już. I ktoś sobie zażyczył, żeby stosowne służby to sprawdziły. Zgodnie zobowiązującymi przepisami ma do tego niezbywalne prawo. Jeśli dochodzenie wykaże, że nie było przestępstwa, sprawa zostanie umorzona.

            Chciałbym zwrócić twoją uwagę, że ów przestawiciel ludu, którego tak śmiało określiłeś za jego plecami, został wybrany w demokratycznych wyborach, i z godnie z obowiązującym prawem reprezentuje mieszkańców swojej gminy, czy ci się to podoba, czy nie.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
            Tu nie chodzi o poglądy, tylko o głupotę. Gdyby jakąś część głupków tak wyeliminować, to może reszta bała by się ujawniać ze swoją głupotą. Bo coraz częściej odnoszę wrażenie, że głupota rządzi...
            Tak, a ty jesteś jedyny mędrzec, skazany na życie wśród idiotów. Jedyna nadzieja świata. Całe życie będziesz skazywał głupków na akterminację.

            Ciekawi mnie, czy potrafiłbyś to gościowi powiedzieć publicznie w twarz, łącznie z uszasadnieniem swojego poglądu. Sądzę, że nie. Nie miałbyś na tyle odwagi. Odważny jesteś, kryjąc się za anonimowością internetu. Taki odważny, że nawet profilu nie wypełniłeś.

            Comment

            • przemo70
              † 1970-2019 Piwosz w Raju
              • 05-2007
              • 1501

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              No to wyjaśnij, na czym polega ten rzekomy idiotyzm. Na tym, że jakiś gośc ma poglądy na reklamę inne niż ty? Jego święte prawo. Skoro w ustawie jest zapis, że ma być informacja o szkodliwości, to ma być i już. I ktoś sobie zażyczył, żeby stosowne służby to sprawdziły. Zgodnie zobowiązującymi przepisami ma do tego niezbywalne prawo. Jeśli dochodzenie wykaże, że nie było przestępstwa, sprawa zostanie umorzona.

              Chciałbym zwrócić twoją uwagę, że ów przestawiciel ludu, którego tak śmiało określiłeś za jego plecami, został wybrany w demokratycznych wyborach, i z godnie z obowiązującym prawem reprezentuje mieszkańców swojej gminy, czy ci się to podoba, czy nie.


              Tak, a ty jesteś jedyny mędrzec, skazany na życie wśród idiotów. Jedyna nadzieja świata. Całe życie będziesz skazywał głupków na akterminację.

              Ciekawi mnie, czy potrafiłbyś to gościowi powiedzieć publicznie w twarz, łącznie z uszasadnieniem swojego poglądu. Sądzę, że nie. Nie miałbyś na tyle odwagi. Odważny jesteś, kryjąc się za anonimowością internetu. Taki odważny, że nawet profilu nie wypełniłeś.
              Powiem Ci Krzysiu, że jak zapewne dobrze wiesz, wiele ustaw, przepisów, rozporządzeń itp jest bzdurnych, wykluczających się itd, nie będziemy tu roztrząsać czy akurat ten przepis jest dobry czy też nie i tak jak mówisz, odpowiednie służby rozstrzygną czy radny ma racje, ale myślę że w takiej KP czy GŻ pracuje sztab mecenasów, którzy przepisy prawa mają w małym palcu i wiedzą czy auta są opisane zgodnie z prawem czy też nie.I jeśli by się okazało że pan radny nie miał racji drążąc temat, to powinien za to ponieść konsekwencje, szczególnie finansowe, wtedy pomyślał by dwa razy zanim podjął by się naprawiana świata , bo naraża podatników na koszty związane z całą sprawą i to nie małe koszty i tyczy się to wszystkich urzędników.A tak poza tym, można tylko współczuć ludziom że mają za radnych takich a nie innych, ale pewnie każda gmina w naszym kraju ma tego typu nadgorliwców, chyba że tam u Ciebie są sami odealni w co śmiem wątpić.I tym sposobem odjechaliśmy od meritum a zajęliśmy się jakimś tam radnym.Na tym kończę tą dyskusję i pozdrawiam
              Save water, drink beer ...

              http://www.parowozy.com.pl/
              http://www.kamery.wolsztyn.pl/
              https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

              Comment

              • mjp
                † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                • 02-2004
                • 954

                Ja bym proponował, aby stosownym ostrzeżeniem o szkodliwości alkoholu zakleić 1/3 szyby - przedniej....
                Maciek
                Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Zwróćcie uwagę na to zdanie:

                  Zostaliśmy zawiadomieni o możliwości popełnienia przestępstwa.

                  Czyli nie ma problemu - tylko trzeba zawiadomić, że można.

                  Comment

                  • R_F
                    Senior
                    • 11-2003
                    • 159

                    Krzysiu to wg Ciebie, teraz każdy gadżet z reklamą piwa powinien zawierać adnotację o szkodliwości ? Chętnie bym Cię zobaczył pijąc piwko ze szklanki, która ma na sobie takie info ;-) Bo do takich bzdetów też można się doczepić.

                    Jak dla mnie to typowy bezsens jest ;-)

                    Comment

                    • a1410
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 613

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      No to wyjaśnij, na czym polega ten rzekomy idiotyzm. Na tym, że jakiś gośc ma poglądy na reklamę inne niż ty? Jego święte prawo. Skoro w ustawie jest zapis, że ma być informacja o szkodliwości, to ma być i już. I ktoś sobie zażyczył, żeby stosowne służby to sprawdziły. Zgodnie zobowiązującymi przepisami ma do tego niezbywalne prawo. Jeśli dochodzenie wykaże, że nie było przestępstwa, sprawa zostanie umorzona.
                      Tak, a ty jesteś jedyny mędrzec, skazany na życie wśród idiotów. Jedyna nadzieja świata. Całe życie będziesz skazywał głupków na akterminację.

                      Ciekawi mnie, czy potrafiłbyś to gościowi powiedzieć publicznie w twarz, łącznie z uszasadnieniem swojego poglądu.
                      Od głupoty do rzeczy znacznie gorszych jest już bardzo niedaleko. Wszyscy zbrodniarze z procesu norynberskiego tłumaczyli się tym, że tylko wykonywali rozkazy i stosowali się do obowiązujących przepisów.
                      W tym przypadku, jeżeli nie napiętnujemy głośno takiej głupoty, to następnym krokiem będzie całkowity zakaz reklamy lub sprzedaż piwa od 13stej, a może nawet od 16stej lub 20stej.
                      Kolega Przemo trafnie zauważył, że żyjemy w gąszczu idiotycznych przepisów, które często się wykluczają i żeby normalnie funkcjonować trzeba je zwyczajnie olać. Ktoś kto tego nie dostrzega sam ma problem...
                      A co do mnie, to potrafię powiedzieć w twarz to co mi nie pasuje i dlatego mam wielu wrogów...
                      Natomiast powoływanie się na demokrację jest już kompletnie ośmieszające, kolego, gdyż jeżeli dobrze pamiętam, to A.H. też był wybrany w demokratycznych wyborach
                      Prawdziwa demokracja to okręgi jednomandatowe i zobacz, jak się przed nimi bronią ci nasi "niby" demokratycznie wybrani przedstawiciele...

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ciekawe, jak ty byś się czuł, gdyby ciebie nawlec na pal tylko dlatego, że masz inne poglądy.
                        Ale co kogo to obchodzi? Żołnierzu masz strzelać a nie zastanawiać się czy komuś to zrobi przyjemność czy nie.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Od głupoty do rzeczy znacznie gorszych jest już bardzo niedaleko. Wszyscy zbrodniarze z procesu norynberskiego tłumaczyli się tym, że tylko wykonywali rozkazy i stosowali się do obowiązujących przepisów...
                          Powiedz to policjantowi, który ma w zakresie obowiązków przeprowadzenie dochodzenia. A jak go wyrzucą z roboty, to płać mu potem pensję.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          W tym przypadku, jeżeli nie napiętnujemy głośno takiej głupoty, to następnym krokiem będzie całkowity zakaz reklamy lub sprzedaż piwa od 13stej, a może nawet od 16stej lub 20stej...
                          I co z tego? Potrzebne jest to tobie do szczęścia? Mi nie. Jak dla mnie to może obowiązywać CAŁKOWITY zakaz reklamowania jakichkolwiek napojów alkoholowych. Szczególnie w przypadku takiej firmy jak CP.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kolega Przemo trafnie zauważył, że żyjemy w gąszczu idiotycznych przepisów, które często się wykluczają i żeby normalnie funkcjonować trzeba je zwyczajnie olać. Ktoś kto tego nie dostrzega sam ma problem...
                          Tak? Mnie jakoś nie pasjonuje łamanie prawa i potrafię z tym żyć.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          A co do mnie, to potrafię powiedzieć w twarz to co mi nie pasuje i dlatego mam wielu wrogów...
                          Że masz wrogów, to wierzę. Że masz odwagę mówić w twarz - nie. Bo odważny nie nazywa ludzi, których nie zna, idiotami.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Natomiast powoływanie się na demokrację jest już kompletnie ośmieszające, kolego, gdyż jeżeli dobrze pamiętam, to A.H. też był wybrany w demokratycznych wyborach ...
                          I co z tego? To oznacza, że demokrację trzeba zawiesić, a radnych będziesz wyznaczał ty w ramach zwalczania głupoty?

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Prawdziwa demokracja to okręgi jednomandatowe i zobacz, jak się przed nimi bronią ci nasi "niby" demokratycznie wybrani przedstawiciele...
                          Bujda nieudaczników politycznych. W okręgach jednomandatowych wybiera się w Polsce wójtów, burmistrzów i prezydentów, a w dwumandatowych senatorów. Są od tego mądrzejsi?

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Że masz wrogów, to wierzę. Że masz odwagę mówić w twarz - nie. Bo odważny nie nazywa ludzi, których nie zna, idiotami.
                            A co ma piernik do wiatraka? Jeżeli nie znam, Ciebie, Krzysiu, ale mam pewien ogląd Twoich działań, mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że potrafisz być irytującym mędrkiem, mimo że czasami udanie grasz rolę advocatus diaboli. Czy umniejsza moją wypowiedź to,, że Ciebie nie znam?
                            Jestem w stanie nazwać idiotami wielu ludzi, których nie znam. Kryję się za pseudonimem, ale to nie znaczy że nie można poznać mojej tożsamości. Jeżeli ktoś robi idiotyczne rzeczy, jest idiotą, tyle. Nie będę idiotów szukał osobiśćie tychżę idiotów, żeby im to powiedzieć. W jaki sposób umniejsza to moją wypowiedź?
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • a1410
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 613

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Powiedz to policjantowi, który ma w zakresie obowiązków przeprowadzenie dochodzenia.
                              Już samo podjęcie pracy w Policji świadczy o posiadaniu pewnych specyficznych cech charakteru, które są przeciwne cechom większości zwykłych ludzi i dlatego nie interesują mnie stresy policjantów. Trzeba było pomyśleć przed...


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              Jak dla mnie to może obowiązywać CAŁKOWITY zakaz reklamowania jakichkolwiek napojów alkoholowych
                              Typowy przykład moralności Kalego. Moim zdaniem wszystko, co nadmiernie ingeruje w zasady wolnego rynku, jest szkodliwe i dlatego sprzeciwiam się temu. Jeżeli można bez żadnych ograniczeń reklamować samochody, czy środki farmakologiczne, których nieprawidłowe użycie zabiło znacznie więcej ludzi, niż przedawkowanie piwa, to jestem za tym, żeby piwo miało w dostępności do reklamy takie same prawa, jak samochody...

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              Mnie jakoś nie pasjonuje łamanie prawa i potrafię z tym żyć.
                              Nie wątpię, że potrafisz, tylko po co? Masz jakieś cechy masochisty?


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              Że masz wrogów, to wierzę. Że masz odwagę mówić w twarz - nie. Bo odważny nie nazywa ludzi, których nie zna, idiotami.
                              Nawet najodważniejszy człowiek nie powie drugiemu w oczy, że ten jest idiotą, bo to nie ma nic wspólnego z odwagą, tylko z wychowaniem, a właściwie z jego brakiem..


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              To oznacza, że demokrację trzeba zawiesić, a radnych będziesz wyznaczał ty w ramach zwalczania głupoty?
                              Nie żartuj. Ale test na inteligencję, przeprowadzony przed wpisaniem kandydata na listę wyborczą, na pewno by nie zaszkodził


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              W okręgach jednomandatowych wybiera się w Polsce wójtów, burmistrzów i prezydentów, a w dwumandatowych senatorów. Są od tego mądrzejsi?
                              Myślę, że jednak dzałają mądrzej, może z wyłączeniem Warszawy...

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bujda nieudaczników politycznych. W okręgach jednomandatowych wybiera się w Polsce wójtów, burmistrzów i prezydentów, a w dwumandatowych senatorów. Są od tego mądrzejsi?

                                No no no, Krzysiu. Jesteś jak zwykle genialny. Jednomandatowe okręgi są w Anglii, USA, Kanadzie, Japonii, Włoszech, Francji. Chyba trzeba napisać do ambasad tych państw, że ich ordynacje wyborcze to bujda nieudaczników politycznych.

                                A tak wogóle do czego jest potrzebny radny? Do niczego. Jest zbędny.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎