Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o polityce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Może tam nie było korupcji, bo pan Piecha płacił za siebie...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      "Kurs, po jakim wymieniamy obecnie złotego, nie sprzyja eksporterom, co jest argumentem za szybkim przyjęciem euro"
      A mnie właśnie w NL powiedzieli: nie przyjmujcie euro, myśmy głosowali przeciwko eurokonstytucji a rząd teraz za nas podpisze.

      I jak to się ma do tego jak nam wmawiają w mediach, że to my jesteśmy jedyni, którzy bałaganią w UE????
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        A mnie właśnie w NL powiedzieli: nie przyjmujcie euro, myśmy głosowali przeciwko eurokonstytucji a rząd teraz za nas podpisze.

        I jak to się ma do tego jak nam wmawiają w mediach, że to my jesteśmy jedyni, którzy bałaganią w UE????
        Polska jest bardzo grzeczna w porownaniu UK, tak prawde mowiac mam wrazenie, ze Oni sa w UE ,ale tak jakos przez przyadek. Tak jakby UE sobie, a UK sobie. I nikt sobie tym glowy nie zawraca.
        Jestem za Euro tylko z powodu przekonan, jestem za jeszcze ciasniejszym zawezaniem jednosci pomiedzy krajami wspolnotowymi. Osobiscie uwazam, ze panstwa narodowe to glupota i przejsciowa moda.
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
          Może tam nie było korupcji, bo pan Piecha płacił za siebie...
          W sumie pan Piecha mógł zapłacić za wszystkich gości w tej restauracji, bo sama decyzja o wpisaniu leku na listę refundowaną jest warta dla firmy farmaceutycznej nawet do kilku milionów złotych...

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            Tusk bojkotuje „Rzeczpospolitą”, czyli polityka zaufania i miłości w praktyce


            Przez 19 lat pracy zawodowej taka historia mi się nie przydarzyła. Zwykle o dziennikarskiej kuchni nie powinno się opowiadać publiczności, ale tym razem chcę zrobić wyjątek. Bo sprawa, o której piszę wydaje mi się ważna i niepokojąca. Pokazuje ona inną twarz szefa rządu.


            Donald Tusk od początku premierowania konsekwentnie bojkotuje „Rzeczpospolitą”. Oczywiście jako osoba prywatna, czy polityk bez funkcji państwowej, Tusk może robić, co mu się podoba. Ale pamiętam, jaki ryk się podnosił, kiedy premier Jarosław Kaczyński nierówno traktował media. Politycy Platformy krzyczeli o łamaniu demokracji. Teraz Donald Tusk jest szefem rządu.


            A „Rzepa”, czy ktoś ją lubi czy nie, jest jednym z trzech najpoważniejszych dzienników w kraju. I do tego gazetą, w której Skarb Państwa ma ciągle 49 procent udziałów. Ale premier i jego doradcy nie lubią „Rzepy”, więc podobnie jak kiedyś Kaczyński z „Wyborczą”, tak teraz Tusk z „Rzeczpospolitą” rozmawiać nie będzie.

            Kiedy po wyborach kierownictwo „Rz” zwróciło się do szefa rządu o wywiad, zostało poproszone o oficjalny fax w tej sprawie.

            Fax został wysłany, a premier rozmawiał z wszystkimi wokół, tylko nie z „Rzepą”. Mijały tygodnie. Donald Tusk znajdował czas i dla dużych i dla małych, redagował „Fakt”, wieszał bombki na choince w „Superekspresie”, ale dla „Rzeczpospolitej” czasu nie miał.


            W końcu, jakieś dwa miesiące temu zostałem zaproszony na nieformalne spotkanie Donalda Tuska z grupą kilkunastu publicystów. Są świadkowie tej rozmowy. Było miło, ale pod koniec zapytałem publicznie Donalda Tuska, dlaczego bojkotuje on ”Rzepę”. Zrobiło się cicho. Premier udawał, że nie wie o czym mówię, potem obrócił to w żart i obiecał, że udzieli nam wywiadu po powrocie z wizyty u George’a Busha. Zapytał tylko, kto będzie przeprowadzał wywiad. Dał do zrozumienia, że nie z każdym będzie rozmawiał.

            całość: http://jankepost.salon24.pl/70732,index.html
            ----
            hihihi
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • tomek35
              Senior
              • 02-2007
              • 497

              Mija rok od przyznania nam EURO 2012, i co się dzieje? nic!!! Czy nasi politycy są aż tak beznadziejni, że nie potrafią najprostszych decyzji podejmować? Pierw PiS, teraz PO zachowuje sie biernie. Przykładem niech będą autostrady, w szczególności szopki z A1. Mimo, że jestem z Trójmiasta, to uważam, że politycy z gdańskiego podwórka są naprawdę kiepscy
              Last edited by tomek35; 17-04-2008, 15:45.

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Zrezygnował z pracy wiceminister finansów, pan Gomułka, napisał list, że powodem rezygnacji jest brak jakiejkolwiek woli ze strony rządu Tuska na reformę finansów z obawy o utratę elektoratu itp. Czyli obietnice tego rządu i cała jego działalność , to jakieś gigantyczne oszustwo. Po tym oświadczeniu pana Gomułki zastanowiłem się, co ten rząd zaczął zmieniać na lepsze, jakie podatki obniżył, jakie absurdalne przepisy zniósł ... i nie mogę nic na ten temat powiedzieć, bo nic takiego nie zauważyłem. To chyba kolejny rząd oszustów i pajaców zorientowanych tylko na zaspokojenie swoich ambicji na władzę, i oczywiście przy okazji swoich kieszeni. A na stadionie w stolicy gdzie ma powstać nowy stadion na euro2012, a są teraz ruiny poprzedniego stadionu, jakaś stacja radiowa ustawiła stoły do "minipiłkarzyków" i zorganizowała "mistrzostwa piłkarskie" wśród dziennikarzy i przechodniów.
                Last edited by emes; 18-04-2008, 19:39.

                Comment

                • Makaron
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 2107

                  Dla ekonomi najgorsze z mozliwych scenariuszy to nadakttywni politycy u wladzy. Chyba nigdy w historii rewolucje nie przyniosly korzysci.
                  "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                  Comment

                  • ppns
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1737

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tusk bojkotuje „Rzeczpospolitą”, czyli polityka zaufania i miłości w praktyce


                    P
                    całość: http://jankepost.salon24.pl/70732,index.html
                    ----
                    hihihi


                    A czemu to Cię dziwi ?
                    Przecież ta gazeta to siedlisko pisuardowskiej sekty.
                    Tylko tam publikują "taacy" wybitni i obiektywni żurnaliści jak
                    P.Semka , J.Lichocka . Wielkie wybitne tuzy polskiej publicystyki...

                    Ostatnio program Joasi Lichockiej , chyba ze względu na "wysoką" oglądalność
                    przesunięto do TVP3 , aby nikt nie mógł poznać prawd objawionych super Joasi...
                    piwoppns@wp.pl

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ppns Wyświetlenie odpowiedzi
                      A czemu to Cię dziwi ?
                      Przecież ta gazeta to siedlisko pisuardowskiej sekty.
                      Tylko tam publikują "taacy" wybitni i obiektywni żurnaliści jak
                      P.Semka , J.Lichocka . Wielkie wybitne tuzy polskiej publicystyki...

                      Ostatnio program Joasi Lichockiej , chyba ze względu na "wysoką" oglądalność
                      przesunięto do TVP3 , aby nikt nie mógł poznać prawd objawionych super Joasi...
                      Mnie nic nie dziwi. Od początku było wiadomo jak będzie, nie myślałem, że aż tak fatalnie.

                      A teraz pomyśl albo przypomnij sobie co by było gdyby JarKacz odmówił wywiadu jakieś gazecie? No przeciez WSZYSTKIE media nie zostawiły by na nim suchej nitki. Ujadanie by trwało dzień i noc. A teraz? cisza.

                      Nie zauważasz tego?
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        W Wyborczej napisali, że tak jest dobrze, i tego się trzyma.

                        Pomijając oczywiście obraźliwy język, bo przecież wyrażać się obraźliwie o wszystkich, którzy twierdzą, że PiS nie jest taki najgorszy, to oczywista konieczność i przejaw dobrych manier.
                        Last edited by Krzysiu; 21-04-2008, 18:52.

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zrezygnował z pracy wiceminister finansów, pan Gomułka, napisał list, że powodem rezygnacji jest brak jakiejkolwiek woli ze strony rządu Tuska na reformę finansów z obawy o utratę elektoratu itp. Czyli obietnice tego rządu i cała jego działalność , to jakieś gigantyczne oszustwo. Po tym oświadczeniu pana Gomułki zastanowiłem się, co ten rząd zaczął zmieniać na lepsze, jakie podatki obniżył, jakie absurdalne przepisy zniósł ... i nie mogę nic na ten temat powiedzieć, bo nic takiego nie zauważyłem. To chyba kolejny rząd oszustów i pajaców zorientowanych tylko na zaspokojenie swoich ambicji na władzę, i oczywiście przy okazji swoich kieszeni. A na stadionie w stolicy gdzie ma powstać nowy stadion na euro2012, a są teraz ruiny poprzedniego stadionu, jakaś stacja radiowa ustawiła stoły do "minipiłkarzyków" i zorganizowała "mistrzostwa piłkarskie" wśród dziennikarzy i przechodniów.
                          Kolego sympatyczny.......daj temu rządowi porządzić !!!! Przecież oni nawet pół roku nie rządzą, a naprawa tego co poprzednia ekipa namotała potrwa jeszcze długo.
                          Wnerwiają mnie takie wypowiedzi jak Twoja.....to jest klasyczny ton PiSowskich ujadaczy.
                          pozd

                          Comment

                          • tomek35
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 497

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kolego sympatyczny.......daj temu rządowi porządzić !!!! Przecież oni nawet pół roku nie rządzą, a naprawa tego co poprzednia ekipa namotała potrwa jeszcze długo.
                            Wnerwiają mnie takie wypowiedzi jak Twoja.....to jest klasyczny ton PiSowskich ujadaczy.
                            pozd

                            Nie jestem zwolennikiem PiSu ( to tak na wypadek, jakby mnie ktoś od PiS-iorów wyzywał ), ale zgadzam się z oceną emes-a

                            PO rządzi juz przeszło 5 miesięcy i nici z reform. Chopaki nawet nie mają koncepcji, jak dalej reformować kraj. 5 miesięcy to dużo, przez taki okres można było już podstawowe ustawy wprowadzić, niezbędne dla dlaszego rozwoju gospodarczego. A póki co mamy jedynie marzenia Donalda i chyba już tak zostanie. Osobiście nie wierzę, że PO cos pożytecznego zrobi dla Kraju.
                            Last edited by tomek35; 21-04-2008, 22:01.

                            Comment

                            • emes
                              Nadszyszkownik Chmielowy
                              • 08-2003
                              • 4275

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kolego sympatyczny.......daj temu rządowi porządzić !!!! Przecież oni nawet pół roku nie rządzą, a naprawa tego co poprzednia ekipa namotała potrwa jeszcze długo.
                              Wnerwiają mnie takie wypowiedzi jak Twoja.....to jest klasyczny ton PiSowskich ujadaczy.
                              pozd
                              Mnie jednak nie denerwują takie wypowiedzi jak Twoje, bo nie muszę się przejmować np Twoimi ograniczeniami w pojmowaniu rzeczywistości. Jaki ze mnie "ujadacz PISowski" to sobie poszukaj w dziale "Polityka" , o PIS-ie tam sporo pisałem. Światopoglądy nie są dwa na tym świecie, można mieć takie, niezgodne nawet ze wszystkimi partiami obecnymi z sejmie.

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                Ludzie, zastanówcie się co piszecie. Kaczory rządziły dwa lata i nic przez ten czas nie zrobiono dla Polski. A Wy tu narzekacie, że po 5 miesiącach PO nic nie zdziałało !!! Przeciez to jest śmieszne i niezbyt zdrowe myślenie. Proszę nie zapominać, kto jest obecnie Prezydentem, co to za człowiek i kto nim tak naprawdę steruje. Żadna partia nie miałaby szans na szybkie działanie przy tak wrogim nastawieniu głowy państwa. Jakakolwiek decyzja, jakiekolwiek działanie PO.....Kartofel od razu wzywa na dywanik !!! Czy Wy nie widzicie tego śmierdzącego bagna stworzonego przez Kaczyńskich ???
                                Dajcie PO porządzić, i tak już sporo załatwiono w wielu kwestiach życia gospodarczego. Jeśli ktoś myśli, że podatki zniosą to proponuję się przeprowadzić do .....Monako !!!
                                pozd

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎