Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o polityce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Zastanowiliśmy się. Platforma obiecywała cuda na kiju, setki ustaw, których miała pełne szuflady, zmianę podatków, przyśpieszenie i takie tam. I co się okazało? że nic nie ma. Nic nie umie. Nawet wsadzić Ziobry do więzienia, jak obiecywali na początku. To banda krętaczy i nieudaczników. Nawet PSLu nie potrafią wziąć za mordę, a ci kręcą lody po cichu i się z nich śmieją.

    Przestań chrzanić o "tylko" pięciu miesiącach. Pisowi już po miesiący wytykaliście, że nic nie robi. A bagno to robi teraz Ćwiąkalski, wypuszczając z więzień tych wszystkich przekręciarzy, których wcześniej jakimś cudem udało się przymknąć.

    Skrót platformy jest źle odczytywany. PO to nie jest "peo", tylko "pe zero".
    Last edited by Krzysiu; 22-04-2008, 05:17.

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Jakakolwiek decyzja, jakiekolwiek działanie PO.....Kartofel od razu wzywa na dywanik !!! Czy Wy nie widzicie tego śmierdzącego bagna stworzonego przez Kaczyńskich ???
      A mógłbyś wskazać, nam ciemnym i prostym ludziom, którą sprawnie dzialającą instytucję państwową zniszczyły rządy kaczystowskie. Żebyśmy mogli wlączyć się również do chóru krytykantów.

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        Jak Wy nie pamiętacie kto był przeciwny wejścia Polski do Unii Europejskiej to o czym ja mam z Wami dyskutować ???

        Kaczyńscy, Brudziński, Suski, Karski, Kurski, Gosiewski, Cymański, Hofman, Putra, Kuchciński, Waserman, Dorn, Bielan i całe zastępy Rydzykowej ciemnoty.........czy to są ludzie, za którymi Wy tęsknicie ??? Mam wrażenie, ze tęsnicie za tą hołotą......skoro aż tak bardzo PO nie lubicie. Skoro PIS był tak dobry, to dlaczego tak strasznie przerżnął wybory......a może znowu społeczeństwo się pomyliło ???
        Idę się napić Krajana

        pozd

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
          ...o czym ja mam z Wami dyskutować ??? ...
          Nie masz dyskutować. Nie masz wymieniać byłych członków rządu i całych zastępów rydzykowej ciemnoty. Masz wymienić instytucje zniszczone przez reżim kaczystowski. Będziemy zobowiązani.

          Comment

          • petrus33
            Gość
            • 01-2008
            • 888

            bayern71
            Tu nie chodzi o jakieś instytucje. Dwa lata rządów tych karzełków-debilków z rozdmuchanym ego, to był smutny czas dla Polski, ci ludzie kompromitowali nasz kraj na arenie międzynarodowej, kompromitowali się własnymi poglądami, własną zaściankowością, prymitywnym myśleniem, brakiem jakiejkolwiek strategii dla własnego kraju oraz kompletną nieznajomością protokołu dyplomatycznego.......politycy innych krajów otwierali z przerażenia oczy widząc, kto stoi na czele 38mln państwa, państwa UE !!!

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Proszę bardzo. WSI

              Nie najlepiej spisali się w Ministerstwie Zdrowia, biorąc pod uwagę wcześniejsze zarzuty wobec Piechy i obecne problemy Pinkasa. W MSZ nie byli w stanie obsadzić pewnej liczby ambasad. Na czele MSWiA postawili człowieka o bardzo nieciekawych powiązaniach.MSP słynęło raczej z dobrego obsadzania stanowisk kolegami niż korzystnych prywatyzacji. Ministrem Budownictwa kierował facet który z okna dobrze widział plac budowy. Ministerstwem Rybołówstwa można było zostać w ramach rządowego programu "Pierwsza praca" - zresztą tylko po to powstało to ministerstwo. Minister Sportu chyba jeszcze siedzi.

              Trochę się uzbierało działań obniżających jeśli nie sprawność działania, to na pewno autorytet ważnych instytucji państwowych.
              Last edited by arcy; 22-04-2008, 14:11.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                politycy innych krajów otwierali z przerażenia oczy widząc, kto stoi na czele 38mln państwa, państwa UE !!!
                Masz nagrania, albo chociaż zdjęcia?

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  bayern71
                  Tu nie chodzi o jakieś instytucje. Dwa lata rządów tych karzełków-debilków z rozdmuchanym ego, to był smutny czas dla Polski, ci ludzie kompromitowali nasz kraj na arenie międzynarodowej, kompromitowali się własnymi poglądami, własną zaściankowością, prymitywnym myśleniem, brakiem jakiejkolwiek strategii dla własnego kraju oraz kompletną nieznajomością protokołu dyplomatycznego.......politycy innych krajów otwierali z przerażenia oczy widząc, kto stoi na czele 38mln państwa, państwa UE !!!
                  No to szkoda, że żadnej nie zniszczyli. Bo łatwiej by mi było zrozumieć takie posty jak Twój. A jednak szkoda, że już nie rządzą bo już niebawem nie da się na nich wszystkiego zrzucić. Jeszcze teraz mozna krzyknąć "przeciez to dopiero piec miesięcy a kartofle psuły 2 lata" ale za chwilę będzie 7, 11, 15 miesiecy oświeconych rządów (politycy innych krajów znów otworzą szeroko oczy ze zdumienia) i trzeba się będzie zastanowić nad wlasnymi opiniami.

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak Wy nie pamiętacie kto był przeciwny wejścia Polski do Unii Europejskiej to o czym ja mam z Wami dyskutować ???
                    No i co z tego. Tydzień temu byłem w NL i rodowici Holendrzy są wk..ni na swój rząd za to, że zadecydował za nich o wstąpieniu do UE. Oni zagłosowali w referendum przeciwko a rząd ich zrobił w bambuko.

                    Wprowadzanie euro przez Pl też mi odradzali. Bardzo tęskną za guldenem.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      No i co z tego
                      Nooo kolego, powaliłeś mnie tym stwierdzeniem
                      Czyli według ciebie nie ma znaczenia, ze Polska jest w UE ??
                      Nie ma znaczenia fakt, że nie potrzebujesz dzisiaj wiz do krajów UE ??
                      No to gratuluję światopoglądu !!! Szkoda, że na Białorusi nie mieszkasz, mówię ci to z ręką na sercu. Płakałbyś człowieku za UE !! Byłem i widziałem co tam się dzieje. Ci ludzie nie mają żadnych szans w Europie przy dzisiejszym statusie Białorusi.

                      Widzę, że się nie rozumiemy. Szanuję Wasze poglądy, ale i Wy szanujcie moje. Ja uważam całą tą bandę PiSu plus dostawki za największe zło dla Polski. Wstydem i hańbą dla naszego kraju był fakt, że wicepremierem był człowiek z trzema wyrokami sądu (Lepper), a jego doradcami sami kryminaliści (Begger, Hojarska, Maksymiuk, Filipek itd) Nie znam żadnego cywilizowanego kraju na świecie, który by sobie na taki numer pozwolił.

                      pozd

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Jak można szanować poglądy kogoś, kto innych, co mają inne poglądy nazywa bandą debili? Takie są właśnie te niby oświecone rządy PO ich entuzjastów - miłość na pokaz, a inni to banda, karzełki debilki, hołota, ujadacze, śmierdzące bagno, Kartofel (użyte przez ciebie określenia z pięciu postów tego tematu).

                        No to ja dla równowagi nazwę ciebie "śmieciem". Możesz lecieć na skargę do Admina.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czyli według ciebie nie ma znaczenia, ze Polska jest w UE ??
                          A to Polska jest w UE???? no no no.
                          Niezłą wiedze POwcy mają, teraz już wiem dlaczego Donek was tak buja.

                          Napisz no kolego od kiedy to Polska jest w Unii Europejskiej? Napisz kiedy ta UE powstała?

                          Niezły będzie ubaw.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • bayern71
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1004

                            A ja mam uwagę ogólną. Dziwi mnie mocno fakt, że wiele osób zabierających głos w dyskursach politycznych wypowiada się z emafazą na temat Kaczyńskich czy też szerzej PiS-u. Właścicwie dlaczego? Rząd stworzyli w wyniku wolnych wborów posiadając odpowiedni mandat społeczny. Polityka gospodarcza ich rządu nie odbiegała znacząco od rządów poprzednich ekip. Podatków ani nie podnieśli ani nie obnizyli w sposób znaczący. Autostrad nie zbudowali podobnie jak nie zbudowali ich poprzednicy. Hasło walki z korupcją i ukladem biznesu i polityki jest słuszne. Mechanizmy te zostały ukazane szerokim masowm wcześniej, w czasie afery Rywina. Haslo walki z elitami nie dotyczy forumowiczów. Więc nie ma o co kruszyć kopii.
                            Problemem, moim zdaniem, nie są personalia tylko popsute państwo. Przez niemal dwie dekady psuto prawo pisząc i uchwalając ustawy pod dyktando i za pieniądze lobbystów. A teraz tłumaczy się, chocby brak dróg, nieudolnoscią i niekompetencją urzędników. A istotny jest raczej system prawny pozwaljący blokować do znudzenia przetargi.
                            I dopóki nie rozwiąże się problemu paraliżu państwa nieważne bedzie kto zasiądzie na fotelu premiera.

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                              A istotny jest raczej system prawny pozwaljący blokować do znudzenia przetargi.
                              I dopóki nie rozwiąże się problemu paraliżu państwa nieważne bedzie kto zasiądzie na fotelu premiera.
                              Zgadzam się. Tylko wczoraj w mediach ukazała się taka informacja: "W prawie są luki, więc firmy budowlane przeciągają w nieskończoność procedury, by pozbyć się konkurentów. Rząd za późno zauważył problem i dopiero zabrał się za zmianę przepisów.

                              Takie rzeczy to wie średnio rozgarniety przedsiębiorca, który startuje do przetargów. Jak rząd takich rzeczy nie wie to co to za rząd.

                              Jeżeli nie wiedzą jak można blokować przetargi niech się zapytają pierwszej z brzegu firmy.

                              Po drugie, dyrektor GDDKiA we Wrocławiu od dawna, w zwiazku z budową nowego mostu we Wrocku, informował pisemnie ministerstwa o tym jak wykonawcy blokują, zaskarżając wyniki przetargów i jakie z tego wynikają problemy, więc niech nie pitolą, że nic nie wiedzieli.
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • Makaron
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 2107

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nooo kolego, powaliłeś mnie tym stwierdzeniem
                                Czyli według ciebie nie ma znaczenia, ze Polska jest w UE ??
                                Nie ma znaczenia fakt, że nie potrzebujesz dzisiaj wiz do krajów UE ??
                                No to gratuluję światopoglądu !!! Szkoda, że na Białorusi nie mieszkasz, mówię ci to z ręką na sercu. Płakałbyś człowieku za UE !! Byłem i widziałem co tam się dzieje. Ci ludzie nie mają żadnych szans w Europie przy dzisiejszym statusie Białorusi.

                                pozd
                                Wiz do wszystkich krajow UE niepotrzebowalismy juz od dobrych 10 lat. Co wiecej przed przystapieniem Polski do UE niewymagano od nas wiz do Rosji i innych krajow WNP, plus Mongolia.
                                Fajnie jest wycierac morde krajami biedniejszymi jak Bialorus, ale wytlumacz mi w takim razie dlaczego takie bogate kraje jak Norwegia, Szwajcaria i Islandia jakos sie niekwapia do przystapienia do UE?
                                Co do mojego swiatopogladu, jestem za zjednoczeniem Europy do jednego tworu polityczno-ekonomicznego, niekoniecznie w takiej formie jak sie buduje UE w tym momencie.
                                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎