Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o polityce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • laki
    Member
    • 07-2008
    • 97

    Panie Darko: "Ty za to musisz zrozumieć (i co gorsza dla Ciebie powinieneś się do tego zastosować), że na tutaj piszemy w języku polskim, a nie "Polskim". Wszak sam zaakceptowałeś regulamin rejestrując się na tym forum. No ale najwyraźniej nacjonaliści nie potrafią czytać ze zrozumieniem . "

    Napinka pierwsza klasa, gratuluję. W temacie Namysłowa nie rzekłeś ani słowa, sprawy zaś gramatyczno-nacjonalistyczne podnieciły Cię niezdrowo do stopnia "na tutaj" (nie kumam co chciałeś przez to rzec, widać nie znam ojczystego języka...). Można by ogłosić konkurs na wolną interpretację wypowiedzi Darko "że na tutaj piszemy w języku polskim".

    "Ty za to musisz zrozumieć (i co gorsza dla Ciebie powinieneś się do tego zastosować), że na tutaj piszemy w języku polskim, a nie "Polskim". Wszak sam zaakceptowałeś regulamin rejestrując się na tym forum. No ale najwyraźniej nacjonaliści nie potrafią czytać ze zrozumieniem . "

    Kolejna napineczka nie na temat. zaakceptowałem regulamin co nie przeszkadza mi być oryginalnym, wszak jestem święcie przekonany że hołdujesz zasadzie "każdy inny, wszyscy równi"

    Darekd: "Czy ten browar nadal jest własnością obywateli amerykańskich? Stary, nawet mały Grybów kupił Słowak, Habsburg założył Żywiec, Tyskie też elita germańska, Gotz Okocim, Niemcy założyli warszawski browar (H&S), Szkot tam maczał palce, również w powstanie browaru w Ciechanowie. O Namysłowie nie wspomnę.
    Obawiam się, że prawdziwy "P"olski nacjonalista skazany jest na wodę /i to nie z kranu/ "

    Chodziło mi o to że jednak korzenie mają browary Polskie, pracują w nich nasi rodacy.

    Comment

    • rohozecky
      PremiumUżytkownik
      • 11-2008
      • 1837

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
      "Niemcy" i "Szkot" urodzeni w Warszawie...
      No, "prawdziwi Polacy" to nie byli.....
      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
        Panie Darko: "Ty za to musisz zrozumieć (i co gorsza dla Ciebie powinieneś się do tego zastosować), że na tutaj piszemy w języku polskim, a nie "Polskim". Wszak sam zaakceptowałeś regulamin rejestrując się na tym forum. No ale najwyraźniej nacjonaliści nie potrafią czytać ze zrozumieniem . "

        Napinka pierwsza klasa, gratuluję. W temacie Namysłowa nie rzekłeś ani słowa, sprawy zaś gramatyczno-nacjonalistyczne podnieciły Cię niezdrowo do stopnia "na tutaj" (nie kumam co chciałeś przez to rzec, widać nie znam ojczystego języka...). Można by ogłosić konkurs na wolną interpretację wypowiedzi Darko "że na tutaj piszemy w języku polskim".

        "Ty za to musisz zrozumieć (i co gorsza dla Ciebie powinieneś się do tego zastosować), że na tutaj piszemy w języku polskim, a nie "Polskim". Wszak sam zaakceptowałeś regulamin rejestrując się na tym forum. No ale najwyraźniej nacjonaliści nie potrafią czytać ze zrozumieniem . "

        Kolejna napineczka nie na temat. zaakceptowałem regulamin co nie przeszkadza mi być oryginalnym, wszak jestem święcie przekonany że hołdujesz zasadzie "każdy inny, wszyscy równi"

        Darekd: "Czy ten browar nadal jest własnością obywateli amerykańskich? Stary, nawet mały Grybów kupił Słowak, Habsburg założył Żywiec, Tyskie też elita germańska, Gotz Okocim, Niemcy założyli warszawski browar (H&S), Szkot tam maczał palce, również w powstanie browaru w Ciechanowie. O Namysłowie nie wspomnę.
        Obawiam się, że prawdziwy "P"olski nacjonalista skazany jest na wodę /i to nie z kranu/ "

        Chodziło mi o to że jednak korzenie mają browary Polskie, pracują w nich nasi rodacy.
        No cóż, ja popełniłem zwykły błąd w pisowni. Ty za to sądzisz, że pisząc głupio i niepoprawnie stajesz się oryginalny. Przykre to, rodaku.
        A te wycieczki osobiste to sobie daruj, nikogo tutaj nie obchodzi Twój światopogląd czy przekonania polityczne. No może tylko w wątku "przy piwie o polityce". Tam jest kilku takich, jak to ująłeś, "oryginałów" .
        Last edited by darko; 03-07-2009, 14:03.

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          Wątek wydzielony z tematu: 2009.06 - Przygotowujemy się na zwiększone zapotrzebowanie na nasze piwo - Rynki.pl , czyli stąd:

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • laki
            Member
            • 07-2008
            • 97

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
            No cóż, ja popełniłem zwykły błąd w pisowni. Ty za to sądzisz, że pisząc głupio i niepoprawnie stajesz się oryginalny. Przykre to, rodaku.
            A te wycieczki osobiste to sobie daruj, nikogo tutaj nie obchodzi Twój światopogląd czy przekonania polityczne. No może tylko w wątku "przy piwie o polityce". Tam jest kilku takich, jak to ująłeś, "oryginałów" .

            Dziwne że o darowaniu sobie wycieczek osobistych pisze ktoś, kto w temacie o Namysłowie nie zamieścił żadnego postu na temat, przyczepiając się o rzecz, która nie z nim była poruszana w formie żartobliwo-uśmiechnietej, a urosła do rangi "problemu". Co do tematu głupoty w pisaniu, takie właśnie zachowanie czepiackie żeby błysnąć "inteligencją i poprawnością ortograficzną" zasługują na miano głupoty. Co do niepoprawności, fakt jestem niepoprawny politycznie.

            W SPOŁECZEŃSTWIE OWIEC MY WOLIMY BYĆ WILKAMI.

            Comment

            • unkel
              Senior
              • 08-2008
              • 244

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
              Co do niepoprawności, fakt jestem niepoprawny politycznie.
              Jaaaaaacie, Ty to jesteś!

              Comment

              • laki
                Member
                • 07-2008
                • 97

                Noooo... popatrz, popatrz...

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  A co to znaczy być poprawnym politycznie? I czy w ogóle na forum jest ktokolwiek poprawny politycznie?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • zgroza
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 3597

                    Jest ich mnóstwo. Nic nie mówią.
                    Lotna ekspozytura browaru

                    Też Was kocham.

                    Comment

                    • laki
                      Member
                      • 07-2008
                      • 97

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      A co to znaczy być poprawnym politycznie? I czy w ogóle na forum jest ktokolwiek poprawny politycznie?
                      Mam nadzieję że nie ma, choć jak się przekonałem u niektórych Polskość wywołuje ciarki na skórze - miłośnicy międzynarodówki widać są wśród nas do dziś... a poprawność polityczna to nie mieć poglądów które skazywały by Cię w świetle obowiązującego prawa - to tak ogólnie

                      Comment

                      • darko
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 2078

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki Wyświetlenie odpowiedzi
                        wszak jestem święcie przekonany że hołdujesz zasadzie "każdy inny, wszyscy równi"
                        Po takich tekstach i Twoim avatarze sądzę, że mamy na forum pierwszego skinheada czy inną Młodzież Wszechpolską. Zgadza się?

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          Czesi to już dawno mówili. Zresztą z tego co pamiętam pilot, który zestrzelił ten samolot parę razy pytał czy są pewni wydanego rozkazu.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • laki
                            Member
                            • 07-2008
                            • 97

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                            Po takich tekstach i Twoim avatarze sądzę, że mamy na forum pierwszego skinheada czy inną Młodzież Wszechpolską. Zgadza się?
                            Ani jedno, ani drugie, nie bądź tendencyjny.

                            Comment

                            • darko
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 2078

                              Faktem jest, że wpisujesz się w pewien nurt. A z tym avatarem to przesadziłeś.

                              Comment

                              • laki
                                Member
                                • 07-2008
                                • 97

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                                Faktem jest, że wpisujesz się w pewien nurt. A z tym avatarem to przesadziłeś.
                                A w czym przesadziłem niby?? Nie ma tu nic gorszącego ani zakazanego. Godło jest dla Ciebie przesadą?? Czy może krzyż celtycki, który jest jednym z symboli wiary Chrześcijańskiej akceptowanej przez Kościół Katolicki?? Przewrażliwiony jakiś jesteś widzę. Tacy jak Ty "tropiciele faszyzmu" chcieli by zakazać wszystkiego. Antifa forumowa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎