Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sensie zamieszczania podobnych zdjęć na forum

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak chcesz to zawsze moge pojechać Ci po Twoich 994 postach i sprawdzić ortografię a la rasowy polonista z liceum.
    Śmiało Cooper, nie krępuj się. Baw się dobrze
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Rozumiem lekkie ciśnionko na nabicie tysięcznego postu ale i tak nie odbierzesz nagrod...
    Ciśnienie jest, co by miało nie być, ale nagród ani dzieci z kwiatami z tej okazji się nie spodziewam
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Zakladam że ta wypowiedz o 2-3 fotkach to takie niby nawiązanie do tematu przynajmniej jednym zdaniem "żeby coś było od Ciebie"
    Ot po prostu moje 0,03 "peelena". Powinni tego zabronić prawda?
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Ortografia obowiązuje wszystkich - u mnie nie jest idealnie ale też nie najgorzej porównując się do sporej częsci cudzych postów
    Gratuluję wysokiej samooceny.
    Last edited by delvish; 18-06-2008, 15:11.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      A czy to czasami nie nazywa się leniwstwo?
      No, ale, ale... abernacka chyba nie chcesz powiedzieć, że jest jakiś obowiązek? Choćby moralny. Nie jestem pasjonatem, który przekopuje się przez kilkanaście książek, żeby znaleźć jedno zdanie o browarze z 1905r. Lubię coś takiego przeczytać od czasu do czasu, ale sam nie mam ku temu inklinacji.
      To jak, Ojczyzna... znaczy browar.biz na mnie liczy?

      A czy Ty już uwarzyłeś swoje piwo?
      blog.kopyra.com

      Comment

      • lzkamil
        kierowca bombowca
        • 01-2003
        • 3611

        #18
        Proponuję przenieść ostatnie kilkanaście postów do nowego tematu "Przy piwie o sensie zamieszczania zdjęć na forum w aspekcie ortograficznym".
        Lepszy jabol pod okapem
        niż GŻ, CP i KP !


        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          Odpowiem Tobie tak, mój stosunek do historii browarów, jest jak podejrzewam podobny do Twojego stosunku do piwowarstwa domowego. Chyba nic w tym złego?
          ...że tak pozwolę swoje 3 grosze do dyskusji wtrącić i szczególnie do tej wypowiedzi, o ile się nie mylę Cooper do tematów o piwowarstwie domowym nie zagląda, ani tym bardziej nie dyskutuje w nich, skoro Twój stosunek do historii browarów jest taki jaki jest to skąd Twój udział w tym temacie?

          Skoro strona jest ogólnodostępna i każdy zalogowany ma prawo dodawać zdjęcia to tylko w gestii administratora leży to, ile i jakich zdjęc ktoś może dodać, pozostali chyba nie powinni w temacie decydować co i kto i ile może

          Dla jednego śmieciami są powyższe zdjęcia, dla innego zdjęcia z imprez, a dla jeszcze innego zdjęcia kartonów po opakowaniach, ktoś może powiedzieć że zdjęcia z warsztatów, giełd, albo innych spotkań zaśmiecają serwer bo pokazują jedne i te same osoby z róznych stron.

          Ja nie zaglądam do tematów, które mnie nie interesują, sugeruję to samo tym, których historia warszawskiego browaru nie interesuje.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            ...że tak pozwolę swoje 3 grosze do dyskusji wtrącić i szczególnie do tej wypowiedzi, o ile się nie mylę Cooper do tematów o piwowarstwie domowym nie zagląda, ani tym bardziej nie dyskutuje w nich, skoro Twój stosunek do historii browarów jest taki jaki jest to skąd Twój udział w tym temacie?

            Skoro strona jest ogólnodostępna i każdy zalogowany ma prawo dodawać zdjęcia to tylko w gestii administratora leży to, ile i jakich zdjęc ktoś może dodać, pozostali chyba nie powinni w temacie decydować co i kto i ile może

            Dla jednego śmieciami są powyższe zdjęcia, dla innego zdjęcia z imprez, a dla jeszcze innego zdjęcia kartonów po opakowaniach, ktoś może powiedzieć że zdjęcia z warsztatów, giełd, albo innych spotkań zaśmiecają serwer bo pokazują jedne i te same osoby z róznych stron.

            Ja nie zaglądam do tematów, które mnie nie interesują, sugeruję to samo tym, których historia warszawskiego browaru nie interesuje.
            Na litość boską becik, Ty też jakiegoś zaćmienia dostałeś? Widziałeś te zdjęcia, o których rozmawiamy?

            Chodzi o to, żeby nie zamieszczać 2 takich samych zdjęć. Admin nie ma czasu zajmować się każdym duperelem. Poza tym, po kilku latach obecności na forum, odnoszę wrażenie, że po prostu nie jest w ARTa stylu wycinanie niepotrzebnych fotek itd.
            Ja nigdzie nie napisałem, że zdjęcia zamieszczone przez pamroza są śmieciami, ja twierdzę, ze są niemal identyczne i popieram Krzysia w stwierdzeniu, że nie ma sensu takich zdjęć wrzucać, bo jedyny tego efekt to zapychanie serwera i tego wątku.
            Zachowujecie się tak, jakby ktoś tu co najmniej nawoływał do likwidacji działu Historia, tudzież zakazu zamieszczania zdjęć z rozbiórki Browaru Warszawskiego. Bez przesady.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)
              A czy Ty już uwarzyłeś swoje piwo?
              Nigdy nie uwarzyłem żadnego piwa. Powód? Piłem domowe piwa pochodzące z kiludziesieciu browarów dmowych. Niestety większośc z nich nadawała sie tylko do zlewu dlatego zraziłem się do warzenia piwa w domu. Aczkolwiek przyznaje były wśród tych piw prawdziwe perełki którymi się rozkoszowałem.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Aczkolwiek przyznaje były wśród tych piw prawdziwe perełki którymi się rozkoszowałem.
                Dzięki Marcin.

                ps.
                Skoro i tak temat idzie do pocięcia pozwoliłem sobie nabić posta.
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  Na litość boską becik, Ty też jakiegoś zaćmienia dostałeś? Widziałeś te zdjęcia, o których rozmawiamy?
                  widziałem, fakt, że są prawie identyczne zdjęcia jest dla mnie pozbawione sensu ale nie jest to powód abym przez to nabijał sobie sobie posty wole to przemilczeć niż jak teraz klepać o przyczynach i skutkach
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #24
                    Zejdzcie proszę z pamroza. Ma rewelacyjny widok na ruiny po browarze królewskim w Warszawie i na moją prośbę dokumentuje rozbiórkę fotkami. Jemu generalnie ten browar zwisa - szczególnie, że jest wrocławianinem (na czasowym wygnaniu).
                    Faktycznie, ostatnie fotki dość mocno pokrywały się jedna z drugą. Ale on nie jest grafikiem i nie potrafi zrobić z tego panoramy, która była by tu najlepsza.
                    A wgryzać się w browar.biz też nie będzie, bo dostęp do sieci ma przez komórkę z bardzo kiepskim transferem.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                      i na moją prośbę dokumentuje rozbiórkę fotkami.
                      No proszę, mamy w tej sprawie drugie dno

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        No proszę, mamy w tej sprawie drugie dno
                        to nie dno, to prowodyr
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Krzysztof
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 1689

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          A niby dlaczego? Jakaś cenzura? Ja tobie niczego nie zabraniam.

                          Art wielokrotnie prosił, żeby nie wstawiać masowo zdjęć do tematów. I co jakiś czas znajdzie się mędrzec, który ma to gdzieś. To już nawet powiedzenie kilku słów prawdy jest obraźliwe?
                          To była prośba nie nakaz....
                          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                          www.twojmalybrowar.pl

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                            To była prośba nie nakaz....
                            I na szczęście kilkadziesiąt osób na tą prośbę odpowiedziało i BrowarBiz jakoś funkcjonuje. Szkoda że komercyjne przedsięwzięcia jednak nie widzą w tym sensu (poza kilkoma chlubnymi wyjątkami)
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              co do zdjęć zawsze optowałem za tym aby umieszczać zdjęcia w galerii a na forum w swoich postach tylko linki (nie dotyczy spraw identyfikacji, działu przy piwie etc. ).

                              Cieszę się że dodajecie zdjęcia także z miejsc które były niegdyś funkcjonującymi browarami, ale proszę też o rozsądne ich dodawanie. Tj proszę dodawać takie które wyraźnie różnią się od siebie.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎