Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pranie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    pranie

    TBK zawsze się najwięcej rzucasz dlatego proszę. Twoja działalność na allegro w stosunku do innych kolekcjonerów pozostawia wiele do powiedzenia. Tylko te dwie aukcje mówią same za siebie. Znawcy tematu mogą te ceny pomnożyć spokojnie x10. Oczywiście aukcje zakończone po paru chwilach.
    1 l kamionka
    Click image for larger version

Name:	tt.jpg
Views:	1
Size:	20,8 KB
ID:	2079943
    1 l i 0,5 l z deklem
    Click image for larger version

Name:	tt2.jpg
Views:	1
Size:	20,4 KB
ID:	2079944
    Last edited by smes; 03-01-2009, 13:44.
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl
  • TBK
    Member
    • 07-2005
    • 73

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
    TBK zawsze się najwięcej rzucasz dlatego proszę. Twoja działalność na allegro w stosunku do innych kolekcjonerów pozostawia wiele do powiedzenia. Tylko te dwie aukcje mówią same za siebie. Znawcy tematu mogą te ceny pomnożyć spokojnie x10. Oczywiście aukcje zakończone po paru chwilach.
    1 l kamionka
    [ATTACH]31959[/ATTACH]
    1 l i 0,5 l z deklem
    [ATTACH]31960[/ATTACH]
    Po pierwsze nie sprzedawałem tych rzeczy nigdy nikomu ,a po drugie dobrze wiesz ile zapłaciłem za te kufle bo sam składałeś propozycje poza allegro tylko twoje oferty naciągacza nie miały szans przebić moich cen . Wszyscy zainteresowani wiedzą jakie jest twoje zachowanie na allegro i giełdach więc trzeba z takimi jak Ty walczyć . Osobiści znam już kilkanaście osób które przekręciłeś lub chciałeś przekręcić a kolega JURCHOD jest jednym z nich tylko że on pewnie nie chciał Ci sprzedać poza allegro ,a już na pewno nie wpuścił Cię do domu więc stąd te twoje linki z allergo i e bay .
    Twoje oszczerstwa mnie śmieszą bo idealnie pasują do CIEBIE .
    Jest to mój pierwszy tego typu post i ostatni bo poświęcanie czasu takiemu krętaczowi jak Ty nie ma sensu.

    Comment

    • marian1920
      Senior
      • 10-2003
      • 1333

      #3
      ja generalnie uważam, że kolekcjonerzy powinni sobie pomagać. Mam tu na myśli taką sytuację: ktoś zbiera parasole piwne, i jest ktoś, kto ma parasol, którego nie posiada dany kolekcjoner. Kolekcjonerowi bardzo zalezy na tym, czego nie ma, a osoba mająca to za wymianę, DROBNĄ odpłatą, lub w prezencie oferuje ten parasol (ale zagmatwałem :P). Nie należy wymyslać cen, ani podwyższać ich do nie wiadomo iluset złotych bo to wtedy na prawdę nie ma sensu. Wtedy liczyłaby się grubosć portfela. Nie wiem czy byłoby dla niektórych przyjemnością podchodzenie na giełdzie do osoby z pytaniem ile za ten dekiel. Osoba odpowiada 800zł, a Wy, że nie ma problemu i wyciągacie kasę z kieszeni. Dla mnie to troszkę dziwna sytacja. Prezes TPSA może sobie kupić wszystko, a taki zwykły ludek jak ja, niestety nie. I to jest ciekawe i fajne. Gdyby nie było co robić z kasą to kupowałoby się głupoty i rzeczy kompletnie niepotrzebne.
      Reasumując, dla mnie jest chore to, by żądać od innych kolekcjonerów mnóstwa pieniędzy tylko dla tego, że danemu kolekcjonerowi zależy na czymś czego nie ma, a dana osoba chce na tym zarobić..
      Ufff, ale wywód. Nie piję tutaj do nikogo, tylko swoją opinię wyrażam jak jest i jak powinno być
      zdrówko

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
        ja generalnie uważam, że kolekcjonerzy powinni sobie pomagać. Mam tu na myśli taką sytuację: ktoś zbiera parasole piwne, i jest ktoś, kto ma parasol, którego nie posiada dany kolekcjoner. Kolekcjonerowi bardzo zalezy na tym, czego nie ma, a osoba mająca to za wymianę, DROBNĄ odpłatą, lub w prezencie oferuje ten parasol (ale zagmatwałem :P). Nie należy wymyslać cen, ani podwyższać ich do nie wiadomo iluset złotych bo to wtedy na prawdę nie ma sensu. Wtedy liczyłaby się grubosć portfela. Nie wiem czy byłoby dla niektórych przyjemnością podchodzenie na giełdzie do osoby z pytaniem ile za ten dekiel. Osoba odpowiada 800zł, a Wy, że nie ma problemu i wyciągacie kasę z kieszeni. Dla mnie to troszkę dziwna sytacja. Prezes TPSA może sobie kupić wszystko, a taki zwykły ludek jak ja, niestety nie. I to jest ciekawe i fajne. Gdyby nie było co robić z kasą to kupowałoby się głupoty i rzeczy kompletnie niepotrzebne.
        Reasumując, dla mnie jest chore to, by żądać od innych kolekcjonerów mnóstwa pieniędzy tylko dla tego, że danemu kolekcjonerowi zależy na czymś czego nie ma, a dana osoba chce na tym zarobić..
        Ufff, ale wywód. Nie piję tutaj do nikogo, tylko swoją opinię wyrażam jak jest i jak powinno być
        zdrówko
        I kto to pisze
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
          I kto to pisze
          ja

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
            ja generalnie uważam, że kolekcjonerzy powinni sobie pomagać. Mam tu na myśli taką sytuację: ktoś zbiera parasole piwne, i jest ktoś, kto ma parasol, którego nie posiada dany kolekcjoner. Kolekcjonerowi bardzo zalezy na tym, czego nie ma, a osoba mająca to za wymianę, DROBNĄ odpłatą, lub w prezencie oferuje ten parasol (ale zagmatwałem :P). Nie należy wymyslać cen, ani podwyższać ich do nie wiadomo iluset złotych bo to wtedy na prawdę nie ma sensu. Wtedy liczyłaby się grubosć portfela. Nie wiem czy byłoby dla niektórych przyjemnością podchodzenie na giełdzie do osoby z pytaniem ile za ten dekiel. Osoba odpowiada 800zł, a Wy, że nie ma problemu i wyciągacie kasę z kieszeni. Dla mnie to troszkę dziwna sytacja. Prezes TPSA może sobie kupić wszystko, a taki zwykły ludek jak ja, niestety nie. I to jest ciekawe i fajne. Gdyby nie było co robić z kasą to kupowałoby się głupoty i rzeczy kompletnie niepotrzebne.
            Reasumując, dla mnie jest chore to, by żądać od innych kolekcjonerów mnóstwa pieniędzy tylko dla tego, że danemu kolekcjonerowi zależy na czymś czego nie ma, a dana osoba chce na tym zarobić..
            Ufff, ale wywód. Nie piję tutaj do nikogo, tylko swoją opinię wyrażam jak jest i jak powinno być
            zdrówko
            Piękny wywód.Tylko co chcesz nim osiągnać?
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • marian1920
              Senior
              • 10-2003
              • 1333

              #7
              w sumie to chyba tak to powinno wyglądać wśród kolekcjonerów, natomiast nie zawsze tak jest

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                #8
                Nie wiem po co ta dyskusja wysokich cen birofilii na aukcjach czy gdziekolwiek. Nikt nikomu nie karze kupować takich przedmiotów, chcecie uszczęśliwiać ludzi na siłę. Sorry ale niektórych stać innych nie i tyle. A skoro cena jest podbijana to widać że dużo ludzi stać.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #9
                  to jest temat Ciekawa aukcja na allegro , a nie kto komu za ile lub odwrotnie
                  Nie chcesz nie kupuj ( nie sprzedawaj )
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TBK Wyświetlenie odpowiedzi
                    Po pierwsze nie sprzedawałem tych rzeczy nigdy nikomu ,a po drugie dobrze wiesz ile zapłaciłem za te kufle bo sam składałeś propozycje poza allegro tylko twoje oferty naciągacza nie miały szans przebić moich cen . Wszyscy zainteresowani wiedzą jakie jest twoje zachowanie na allegro i giełdach więc trzeba z takimi jak Ty walczyć . Osobiści znam już kilkanaście osób które przekręciłeś lub chciałeś przekręcić a kolega JURCHOD jest jednym z nich tylko że on pewnie nie chciał Ci sprzedać poza allegro ,a już na pewno nie wpuścił Cię do domu więc stąd te twoje linki z allergo i e bay .
                    Twoje oszczerstwa mnie śmieszą bo idealnie pasują do CIEBIE .
                    Jest to mój pierwszy tego typu post i ostatni bo poświęcanie czasu takiemu krętaczowi jak Ty nie ma sensu.
                    TBK jak coś piszesz to zastanów się 2x. Nie składałem propozycji poza allegro za te kufle tylko za jeden kufel z kamionki. Kufla 1l i 0,5l nie zauważyłem na aukcji tylko w Twojej historii na allegro. Jak widać od kamionki marzec2006 do 1l i 0,5l listopad 2008 nadal robisz to samo! To Ty zostałeś naciągaczem bo zaproponowałeś głupiemu sprzedającemu 1/4 ceny wartości kufla jak nie lepiej. Sprzedający się napalił i zakończył aukcję na Twoją korzyść. Ja postanowiłem przebić Twoją lewą ofertę i zaproponowałem więcej bo sam dobrze wiesz ile w światku kolekcjonerskim jest litrowych porcelitów a takiego ładnego stanu nie posiada nikt! Oczywiście zapłaciłeś za kufel więcej (i tak tanio) dzięki mnie a też kufel nabyłeś bo zagroziłeś mu negatywem! Twoje słowa były takie że nie miałem sie wpier... jeżeli dogadałeś się ze sprzedającym bo byłeś pierwszy!
                    Jak dobrze pamiętasz to wiesz kto u mnie zapoczątkował na majowej giełdzie 2006 roku zbieranie "Tyskich szkorupów". Będąc kompletnym laikiem w tym temacie zrozumiałem że żeby zdobyć coś dobrego do kolekcji trzeba kręcić lody. Takiego loda jakiego skręciłeś 18 marca 2007 roku z litrową kamionką nie wykręciłem nigdy i tym samym nauczyłem się tego od Ciebie! Proszę dowód w postaci zdjęcia aukcji!
                    JURCHOD sprzedawał poza aukcją ale nie mi. Ceny które wywalił za przedwojenne kufle niemieckie nie było osiągnięte nawet w aukcjach. Nie znam go osobiście tylko z rozmów gg więc nie pisz ",a już na pewno nie wpuścił Cię do domu". Twoje "NA PEWNO"(!) to dla mnie 0% w Twojej osobie. Pozatym to Jurchod mi później zostawiał wiadomości by wymienić się z nim, moje etykiety przedwojenne Tychy - jego podstawki.
                    Przytaczając linki z ebay i allegro nie piłem do Jurchoda bo jak widziałeś było tam napisane "czy opłaca się kupować na ebay". Ty za to piłeś do mnie bo kupuję coś legalnie i sprzedaję drożej. Przy moim miesięcznym nakładzie na biorofilia chcę też zarobić i każdy rozsądny tak robi. Ty co chwila sprzedajesz jakieś graty na aukcji i skąd to masz jak już mnie chcesz publicznie obrażać? Czy ludziom na Tychach mówisz ile to jest warte? Zbliża się giełda to nakupujesz gratów na allegro,wystawiasz stolik i sprzedajesz przynajmniej za raz tyle. Czy działasz charytatywnie?
                    Ludzie sprowadzają samochody i sprzedają za 2 czy 3 tyś drożej a ty robisz wielkie halo bo ktoś coś sobie sprzeda i zarobi jakby to miliony były. U kogoś widzisz drzyzgę w oku a u siebie belki nie przyuważysz.
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    • marian1920
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1333

                      #11
                      drzazgę, a nie drzyzgę. Drzyzga to taka prezenterka i bodajże jest w ciąży także by nie wlazła do oka :P:P

                      Comment

                      • master_luki
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 154

                        #12
                        Młody Kol, smes !!
                        Jak masz coś na "wątrobie " do kogoś ,to bądź mężczyzną i daj mu w "mordę" a nie zaśmiecaj tego tematu.

                        Comment

                        • Mafar
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1262

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                          w sumie to chyba tak to powinno wyglądać wśród kolekcjonerów, natomiast nie zawsze tak jest
                          Właśnie nie zawsze tak jest. I w Twoim przypadku też tak było.
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • marian1920
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1333

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                            Właśnie nie zawsze tak jest. I w Twoim przypadku też tak było.
                            masz rację, było

                            Comment

                            • volodos
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 717

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika master_luki Wyświetlenie odpowiedzi
                              Młody Kol, smes !!
                              Jak masz coś na "wątrobie " do kogoś ,to bądź mężczyzną i daj mu w "mordę" a nie zaśmiecaj tego tematu.
                              Jeżeli komuś się należy w mordę, to smes powinien najlepiej wiedzieć komu - oraz gdzie nie należy się pokazywać, żeby nie dostać. A już napewno po dzisiejszym numerze z dojlidzkim pokalem.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎