Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Teksty od czapy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
    Wybacz ostry język Pendragonie, ale mam straszną alergię na kompletnych analfabetów.

    A może Zenek nie jest Polakiem, wpadło ci to do głowy?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      A może Zenek nie jest Polakiem, wpadło ci to do głowy?
      Nie rozśmieszaj mnie swoimi komentarzami. Zenek jest zapewne rodowitym Hawajczykiem i w Polsce jest od wczoraj

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #48
        Posty które zawierają wyłącznie agresywne zwracanie uwagi na pisownię będą usuwane. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, zachowaj te uwagi dla siebie. Ew. zwracanie uwagi będzie tolerowane w wypadku gdy reszta postu jest na temat.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
          Zawsze mówiłem że wszelkiej maści urzędasy, nie wyłączając żadnego, nawet takiego z najniższego szczebla, to debile, i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania
          Zobaczymy. Dostaniesz porządnie po ryju, to pewnie się zastanowisz, zanim drugi raz powiesz coś takiego.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12205

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Zobaczymy. Dostaniesz porządnie po ryju, to pewnie się zastanowisz, zanim drugi raz powiesz coś takiego.
            Siła argumentu czy argument siły

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #51
              Siła argumentu. Zawsze tak mówię takim odważnym inaczej. Niech idzie do urzędu marszałkowskiego i powie to tym ludziom w twarz. Nie tu na forum. Przez internet każdy może być bezkompromisowym pogromcą urzędników.

              Ciekawe, że nikomu oprócz mnie na tym forum nie przeszkadza takie zbiorowe obrażanie różnych grup społecznych. To przejaw czego - odwagi? Moim zdaniem wręcz przeciwnie - głupoty i tchórzostwa.

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                Zawsze mówiłem że wszelkiej maści urzędasy, nie wyłączając żadnego, nawet takiego z najniższego szczebla, to debile, i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania
                w ryja?
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • silvian
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 727

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                  1. WSZYSTKICH POLITYKOW SPRAWDZIC. KONTA ZAGRANICZNE I SKAD JE MAJA. 2.PRL-OWCOW. POD SAD, ZA DZIALANIA ANTY POLSKIE. 3. UB, I TE INNE ORGANIZACJE POD SAD ZA MORDERSWA NASZYCH DZIADKOW. 4 POZABIERAC WYSOKIE RETY BYLYM CZERWONYM. 5. KOSCIOL, KLECHY I TE INNE PASKUDCTWA, WON Z POLITYKI ( najpierw niech sie nawroca oni pierwsi) 6. SPRAWDZIC KOMOROWSKIEGO I JEGO MLYNY, A WLASCIWIE ILE LUDZI ZRUJNOWAL.......7. MOZE WTEDY W SPOKOJU NAPIL BYM SIE PIWA
                  Z początku Twego zaistnienia na tym forum nawet cię broniłem przed złymi komentarzami z racji Twej nie do końca polskiej edukacji. Ale teraz to już przeginasz, drzesz się jak nienormalny (CAPS LOCK), polityczna poprawność mnie nie interesuje wiec puszcze Twoje komentarze mimo uszu ale odpowiedz mi na jedno pytanie, ile zrobiłeś od początku twej obecności na forum, aby poprawić choć trochę własną pisownie?
                  Z czasem nie wystarczy tłumaczenie typu "jak dawno nie miałem kontaktu z językiem polskim" bo z tego co widzę to coraz częściej masz kontakt z tym językiem a z pisownią coraz gorzej.
                  Wiem, że temat i tak zagnieździł się w białych porterach ale może choć trochę da ci to do myślenia.
                  Last edited by silvian; 07-07-2010, 20:55.
                  "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                  Comment

                  • Cez
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1789

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dlaczego kazdy ma problem z moja pisownia kiedy za kazdym razem cos napisze? Czyzby PRAWDA boli az tak? Zdazylem zauwazyc ze dla paru osob jestem BAAAAAAARDZO niewygodny! No racja dalej dzialaja czerwone uklady i ukladziki. pod nazwa PO. I jest duzo takich co to bronia. Ps.Nie musze niczego przemyslac. Niech przemysla ci co okradaja pañstwo-TERAZ TO DOPIERO SIE ZACZNIE. Zamiast wypic 5 piw moze co niektury wyskrobie na jedno
                    Panie Kolego, po prostu nie masz racji. Układy nie działają. obraz Polski na obczyźnie jest dla Ciebie głęboko zafałszowany.
                    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dlaczego kazdy ma problem z moja pisownia kiedy za kazdym razem cos napisze? Czyzby PRAWDA boli az tak? Zdazylem zauwazyc ze dla paru osob jestem BAAAAAAARDZO niewygodny! No racja dalej dzialaja czerwone uklady i ukladziki. pod nazwa PO. I jest duzo takich co to bronia. Ps.Nie musze niczego przemyslac. Niech przemysla ci co okradaja pañstwo-TERAZ TO DOPIERO SIE ZACZNIE. Zamiast wypic 5 piw moze co niektury wyskrobie na jedno
                      Zaznaczę wpierw, że nie sympatyzuje z żadną partią polityczną rodem z Polski, ale obiektywnie muszę napisać, że dzięki takim jak Ty, pierwsza dama nie sika do kuwety.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dlaczego kazdy ma problem z moja pisownia kiedy za kazdym razem cos napisze? Czyzby PRAWDA boli az tak? Zdazylem zauwazyc ze dla paru osob jestem BAAAAAAARDZO niewygodny! No racja dalej dzialaja czerwone uklady i ukladziki. pod nazwa PO. I jest duzo takich co to bronia. Ps.Nie musze niczego przemyslac. Niech przemysla ci co okradaja pañstwo-TERAZ TO DOPIERO SIE ZACZNIE. Zamiast wypic 5 piw moze co niektury wyskrobie na jedno
                        Mam rozumieć że uczestniczyłeś w wyborach i oddałeś swój głos pa PiS ?
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Juby_piwosz
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 254

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                          1. WSZYSTKICH POLITYKOW SPRAWDZIC. KONTA ZAGRANICZNE I SKAD JE MAJA. 2.PRL-OWCOW. POD SAD, ZA DZIALANIA ANTY POLSKIE. 3. UB, I TE INNE ORGANIZACJE POD SAD ZA MORDERSWA NASZYCH DZIADKOW. 4 POZABIERAC WYSOKIE RETY BYLYM CZERWONYM. 5. KOSCIOL, KLECHY I TE INNE PASKUDCTWA, WON Z POLITYKI ( najpierw niech sie nawroca oni pierwsi) 6. SPRAWDZIC KOMOROWSKIEGO I JEGO MLYNY, A WLASCIWIE ILE LUDZI ZRUJNOWAL.......7. MOZE WTEDY W SPOKOJU NAPIL BYM SIE PIWA
                          Ty w ogóle nie pij piwa, to napój nie dla paranoików

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            #58
                            Wando, przymknijcie wasze kłapaczki na tematy polityczne! Ciiiiisza!
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              #59
                              Zadziwiająca jest agresja jaka ujawnia się pod przykrywką zdrowego rozsądku, kiedy to ktoś próbuje zanegować (może i czasami nieskładnie i prostacko) zakorzeniający się na naszych oczach "establiszment"?
                              Nie, nie głosowałem na PiS; nie, nie jestem siostrzeńcem Leppera ani Gwiazdy; nie, nie jestem pijany.

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zadziwiająca jest agresja jaka ujawnia się pod przykrywką zdrowego rozsądku, kiedy to ktoś próbuje zanegować (może i czasami nieskładnie i prostacko) zakorzeniający się na naszych oczach "establiszment"?
                                Nie, nie głosowałem na PiS; nie, nie jestem siostrzeńcem Leppera ani Gwiazdy; nie, nie jestem pijany.
                                Co nazywasz zdrowym rozsądkiem w wypowiedziach gladiatora ?
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎