Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A najbardziej mi żal...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12210

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hrustgurd Wyświetlenie odpowiedzi
    zal mnie, ze nie ma piwa polskiego w Rosji. Mamy z Niemiec, z Czech, z Bialorusi, z Ukrainy i Litwy... ale z Polski...
    A mi żal, że w Polsce nie powstają tak szybko minibrowary jak w Rosji, no i chętnie spróbowałbym kilku Waszych porterów

    Comment

    • bono_boniecki
      Senior
      • 10-2007
      • 177

      #62
      Młody jeszcze jestem, zbyt dużo nie pamiętam, piwo piję świadomie od, powiedzmy, trzech lat. Moja wypowiedź nie będzie w związku z tym zbyt rozbudowana. Powiem tylko, że żal mi browaru w Grudziądzu i tego, że Lubuskie nie smakuje już tak jak jeszcze rok temu.

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hrustgurd Wyświetlenie odpowiedzi
        zal mnie, ze nie ma piwa polskiego w Rosji. Mamy z Niemiec, z Czech, z Bialorusi, z Ukrainy i Litwy... ale z Polski...
        Jeśli do Rosji ma docierać wyłącznie Tyskie, Żywiec, Okocim i reszta koncernówki, to średnio masz czego żałować
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1837

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bono_boniecki Wyświetlenie odpowiedzi
          żal mi (...) tego, że Lubuskie nie smakuje już tak jak jeszcze rok temu.
          Szczęśliwy z Ciebie człowiek. Nie wiesz jak jasna Witnica smakowała tak 8-9 lat temu. Dopiero byś żałował
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            #65
            Najbardziej mi brakuje piwa GOCH z Bytowa, pitego na gdyńskiej plaży
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Mikko
              Senior
              • 12-2008
              • 583

              #66
              Żal że zarejestrowałem się na Browar.biz Wcześniej więcej piw mi smakowało i nie grymasiłem tak. Teraz wypije piwo ze smakiem, przeczytam recenzje, stwierdzę że może jednak nie było takie dobre, bo 90% ocenia je źle

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #67
                Jak już zeszliśmy na dalsze kręgi okołopiwne, to najbardziej żal mi straconego czasu - do piwowarstwa przymierzałem się po raz pierwszy w 2005 roku, ale dopiero w 2010 się do tego zabrałem.

                W związku z tą ewolucją wątku wydaje mi się, że powinien zostać przeniesiony do "Przy piwie".
                Last edited by zgoda; 10-03-2011, 22:22.
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • Radical
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 145

                  #68
                  Królewskie i Złoty Król...
                  Radical.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak już zeszliśmy na dalsze kręgi okołopiwne, to najbardziej żal mi straconego czasu - do piwowarstwa przymierzałem się po raz pierwszy w 2005 roku, ale dopiero w 2010 się do tego zabrałem.
                    To prawie jak ja, tyle że u mnie to strata czasu była nieco krótsza - od 2007 do początków 2010. A w zasadzie to do początku bieżącego roku, bo dopiero teraz zacząłem zacierać.
                    Ale tego roku nie żałuję. Dzięki niemu wiem, że brew-kit to ZUO
                    Last edited by Pendragon; 11-03-2011, 07:22.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Hrustgurd
                      Senior
                      • 05-2007
                      • 431

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśli do Rosji ma docierać wyłącznie Tyskie, Żywiec, Okocim i reszta koncernówki, to średnio masz czego żałować
                      z Niemeic i Czech nie tylko wielkie browary mamy w sklepach. mam nadzieje, ze i z Polski kiedys beda sredni. A dopoki mi zal...

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                        Szczęśliwy z Ciebie człowiek. Nie wiesz jak jasna Witnica smakowała tak 8-9 lat temu. Dopiero byś żałował
                        Ponad dwadzieścia lat temu były niektóre piwa do przełknięcia bezproblemowo.Markowe lux, Mieszko całkiem sympatyczne.
                        Wracając do tematu z tej dziesiątki bezapelacyjne Krakusa mi brak, po raz pierwszy pity był w Szczyrku , ponad 20 lat temu, rewelacja
                        Reszta jakoś specjalnie nie rzucała na kolana(tak w ogóle czemu tu są na zdjęciach same puchy...brr.)


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ponad dwadzieścia lat temu były niektóre piwa do przełknięcia bezproblemowo.Markowe lux, Mieszko całkiem sympatyczne.
                          Wracając do tematu z tej dziesiątki bezapelacyjne Krakusa mi brak, po raz pierwszy pity był w Szczyrku , ponad 20 lat temu, rewelacja
                          Reszta jakoś specjalnie nie rzucała na kolana(tak w ogóle czemu tu są na zdjęciach same puchy...brr.)
                          Post do kasacji, czemu ja pisałem w tym temacie hm...?


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Koźlaka szczecińskiego, kto miał możliwość spożycia pewnie kojarzy super piwko.Krakusa i Marcowego z Żywca.Praktycznie wszystkie piwa z Lwówka lata 89-91, Gdańsk-Hevelius ,Artus.
                            Dodałbym jeszcze Ślężę z Sobótki(butelkowe bardzo mi smakowało, beczkowe zawsze trafiałem kwaśne ), beczkowe Królewskie, piwka z Poznania , które piło się litrami ponad 20 lat temu.Niezapomniany smak Jantara z Łomży pitego na Mazurach, specyficzny smak Nadbużańskiego z Wyszkowa, piwek z Łańcuta, Okuniewa i nawet beczkowego z Radkowa.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #74
                              Dzięki Pogoniarz za przypomnienie Jantara - to było cudowne piwko. Nadbużan rządził
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎