Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o kredycie hipotecznym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    Kazali mi sfotografować drewutnie która się rozpada i wg założeń przeznaczona jest do wyburzenia, jak sfotografowałem to po 3 dniach odrzucili gdyż..... zrobiłem w złym oświetleniu, ma być dzienne oświetlenie...
    A czemu nie poprosisz, żeby Sami zdjęcia zrobili. Przekonaj ich, żeby im zależało na tym, by dali Ci kredyt. Masz u nich lokaty, konto...? Nie to załóż. Przyjdź do nich z ofertą z innego banku i powiedz, że się przenosisz...

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    poprzeciągają strunę i po miesiącu znów chcą zaświadczenie pracodawcy o zarobkach z grudnia, bo z listopada już nieważne.... itd, itd....
    To mnie akurat nie dziwi. Też bym tak robił, żeby mieć pewnść i jescze zażądałbym PITU za poprzednie lata.
    Poszukuję

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Daj znać o ostatecznych ustaleniach.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
      Oczywiście nie wiemy co oprócz pensji nauczyciela wpływa na Twoją zdolność (nieruchomości, itp itd)...
      nie piszesz wszystkiego ...
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak już Ci się uda zdobyć ten kredyt walutowy, to nie omieszkaj nam o tym donieść.
      ...jestem ciekawy jak Ci się uda załatwić ten kredyt.


      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba i tak za dużo prywatności ze mnie wyciągacie.
      No wreszcie to dostrzegłeś Bombi! Już miałem Ci to napisać na PW .

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
        A czemu nie poprosisz, żeby Sami zdjęcia zrobili. Przekonaj ich, żeby im zależało na tym, by dali Ci kredyt. Masz u nich lokaty, konto...? Nie to załóż. Przyjdź do nich z ofertą z innego banku i powiedz, że się przenosisz...
        Hm... ciągle nie pojmuje jak udaje ci się ich przekonać żeby to im zależało na udzieleniu kredytu w obcej walucie mnie agent z Open Finance, wprost powiedział że na dzień dzisiejszy banki nie mają w tym interesu. Też jestem ciekawy jak ci się powiedzie.... Oczywiście będę kibicował Kredyt hipoteczny na dzień dzisiejszy mam w PLN.


        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
        To mnie akurat nie dziwi. Też bym tak robił, żeby mieć pewnść i jescze zażądałbym PITU za poprzednie lata.
        To jest pikuś. Chcą nawet wyciągi bankowe z konta osobistego, bo chcą prześledzić wszelkie wydatki. Interesuje ich nawet w jakich sklepach i za ile robisz zakupy.

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          #49
          W zeszłym tygodniu odmowę dostała prezes mojej firmy (z kilkudziesięciotysięczną pensją netto) co jest debilizmem (bo i tak dostanie od innego banku). A jest jeszcze przed 40 parę lata więc ze 25 lat pracy przed sobą. Chyba że prezesi są na cenzurowanym.

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
            ą mnie agent z Open Financeem...
            Mi powiedział, że moja polisa będzie wypłacona po 15 latach w 100%, gdy zajrzałem do umowy okazało się, że w 97%. Agenci są bardzo przydatni, ale należy ich sprawdzić
            Poszukuję

            Comment

            • Sokół83
              szynkarz
              • 12-2004
              • 1598

              #51
              Próbuję od niedzieli wziąć raty. Mam umowę o pracę do końca roku. Średnia z 3 miesięcy około 1800 netto. Usiłuję wziąć na raty netbooka wartego około 1000-1100zł, żeby mieć historię w BIK-u. W Komputroniku była teoretyczna możliwość do 3000zł na dowód, ale wziąłem jeszcze ze sobą RMUA. Poprosiłem o minimalną liczbę rat - siedem (żeby raty nie wyszły poza umowę). Odmowa w Sygmie i Paribas. W Sygmie zażądali zaświadczenia o zatrudnieniu (RMUA sprzed 3 dni im nie wystarczyło). Wziąłem więc zaświadczenie o zatrudnieniu i pojechałem wczoraj do innego ich salonu, bo dziunia, co mnie obsługiwała wyglądała na średnio rozgarniętą (samo wyliczenie rat jej zajęło około 3 minuty). W drugim salonie gość był bardziej kumaty (policzył rat w jakieś 15 sekund), poza tym okazało się, że można wziąć minimum na sześć rat. I znów odmowa.

              Czy ktoś z Was przypuszcza czym to jest spowodowane? Rozumiem, że umowa na czas określony, ale ja próbuję wziąć raty na czas krótszy niż umowa. Do tego biorę sprzęt wart około 2/3 mojej pensji. W BIK-u się nie sprawdzałem, bo nigdy nie miałem żadnych kart, kredytów, debetów, rat itp. W KRD jestem czysty.

              Jest sens patrzeć gdzie indziej? Np w RTV Euro AGD, gdzie raty kredytują te same banki?
              Last edited by Sokół83; 02-02-2012, 09:49.
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                #52
                Sygmy nie polecam, to kiedyś nazywało się CETELEM BANK, miałem przez nich dużo problemów. Spłaciłem kredyt w CETELEM Bank ale oczywiście bank nie potwierdził tego w BIKu i nadal tam wisiałem jako zadłużony. Po 2 latach CETELEM Banku już nie było i Sygma w imieniu poprzednika wystawiała taki dokument, nie mają biur a załatwić coś przez telefon to była katorga.

                Spróbuj z LUKAS Bankiem, jak narazie mam z nimi najlepsze doświadczenia.

                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  #53
                  Sygma to syf. Im dalej od tego banku, tym lepiej.
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    #54
                    Właśnie sobie przeczytałem, że ostatni z banków wycofał się z kredytów we frankach szwajcarskich:


                    Mimo wcześniejszych podejrzeń (uważam, że durnowatych) o jakieś niecne zamiary z mojej strony, chciałbym się dowiedzieć czy udało się uzyskać kredyt we frankach. Nie pytam o warunki, kwotę, oprocentowanie itp. Pytam o sam fakt uzyskania kredytu we frankach przed ich całkowitym zniknięciem z polskiego rynku. Nordea Bank rzeczywiście udzielał nauczycielom kredytów we frankach, czy tylko mówił, że takich udziela?

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎