Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Napinka na forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #31
    Każdy ma prawo do odpoczynku.
    Nawet ART, a nie czytać jak to forumowicze szykują jeszcze więcej obowiązków. ;-)
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #32
      Osoby oburzone zachowaniem moderatora mogły by w ramach protestu zaprzestać opłacania konta premium. To chyba jedyna metoda aby ktoś wreszcie utemperował chamskie odzywki tego człowieka.

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #33
        Taaa, jeszcze zorganizuj "kącik oburzonych" i napisz do tvn24 o swoim dziecinnym proteście. Potem na fali społecznego wzburzenia dokonaj rewolty, zdetronizuj administrację i wprowadź swoje zasady. A jak już się obudzisz z sennych majaczeń, to walnij się w łeb porządnym drągiem. Ale nie takim zwykłym, a utemperowanym.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #34
          Cóż za poziom

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #35
            Zdecydowanie wyższy od twojego. Zanim podejmiesz głupkowate próby wymuszania na właścicielu sposobu zarządzania swoim przedsięwzięciem, to sam osiągnij coś w życiu i wykaż się czymś więcej niż umiejętnością bezmyślnego naciskania klawiatury. Może wtedy ktoś potraktuje ciebie poważnie, a przynajmniej poważniej niż anonimowego nicka z przepastnego szamba zwanego Internetem.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #36
              To jest forum dla poważnych ludzi. Tak dla przypomnienia. W zasadzie to pomijam fakt, że kolejny raz mnie obraziłeś. Obrażasz wszystkich wokół więc nie czuje się wyróżniony. Ale tą mobilizacją do osiągnięcia czegoś w życiu mnie rozbroiłeś. Zwłaszcza w zestawieniu z tymi anonimowymi nickami.
              Last edited by Rzeszowiak; 09-09-2012, 13:15.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                Obaj doskonale wiemy, że chodzi przede wszystkim o mnie w tym wątku.
                Nie o ciebie, a o takich jak ty. Ten drugi pieniacz też już zaczyna się rzucać. Może wytknij mu brak wychowania, jak to już raz zrobiłeś - myślałem wtedy, że zapluję majonezem monitor.

                Comment

                • silvian
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 727

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krasnal45 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Uświadamiam Cię że mamy już dość zaawansowany XXI wiek i istnieje coś takiego jak internet mobilny, nie wierzę że żaden z VIP-ów nie posiada jakowegoś laptopa .......... no chyba że zlot jest BARDZO intensywnie piwny
                  Dawno tak się nie uśmiałem, piwo na zlocie? Bez sensu
                  "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                  Comment

                  • TeDy_beer
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 283

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                    Taaa, jeszcze zorganizuj "kącik oburzonych" i napisz do tvn24 o swoim dziecinnym proteście. Potem na fali społecznego wzburzenia dokonaj rewolty, zdetronizuj administrację i wprowadź swoje zasady. A jak już się obudzisz z sennych majaczeń, to walnij się w łeb porządnym drągiem. Ale nie takim zwykłym, a utemperowanym.
                    Jesteś bezczelny.
                    AMEN i :stout:
                    Browar Domowy Małe Ale
                    Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TeDy_beer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jesteś bezczelny.
                      Najwidoczniej odebrałeś tak prostackie wychowanie, że nie potrafisz ustosunkować się do tego, czego pijesz i jedyne na co cię stać w swej tchórzliwości to epitety personalne. Pozostaje zatem skomentować mi to w jedynym rozumianym przez ciebie języku: A ty masz pryszcze na dupie
                      Last edited by chemmobile; 09-09-2012, 21:30.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie o ciebie, a o takich jak ty. Ten drugi pieniacz też już zaczyna się rzucać. Może wytknij mu brak wychowania, jak to już raz zrobiłeś - myślałem wtedy, że zapluję majonezem monitor.
                        Śmieszność twoich komentarzy przestała bawić od chwili, gdy nie potrafiłeś poprzeć głupkowatych oskarżeń wobec mnie jakimś przykładem. Skoro ja jestem rzekomym pieniaczem, to ty tchórzliwym prowokatorem.
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #42
                          Ale czego właściwie chcesz? Nie czytasz własnych postów, żebym ci musiał cytaty z ciebie tu wklejać? Co do tchórzostwa, to zabawne słowo u kogoś, który swoim klepaniem w klawiaturę obraził z bezpiecznego miejsca przed monitorem już naście osób na forum.

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #43
                            Najwidoczniej odebrałeś tak prostackie wychowanie, że nie potrafisz ustosunkować się do tego, czego pijesz i jedyne na co cię stać w swej tchórzliwości to epitety personalne.
                            To nie był epitet, tylko stwierdzenie faktu.

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              #44
                              Fakty można udowodnić, reszta opiera się na wierze. Jak się uprzesz, to zobaczysz nawet różowego jednorożca na sawannie. Z drugiej strony, jak uparcie będziesz nazywał kota psem to nie sprawisz, że wszystkie koty świata zaczną szczekać. Także stwierdzaj sobie co chcesz, wątek ten ma charakter terapeutyczny...
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile
                                Człowieku, jakbyś chciał po męsku podejść do tematu, to już dawno wyłożyłbyś konkrety jak kawę na łąwę. Co, kopiowanie tekstów ci w przeglądarce nie działa?
                                Wpadasz to w ten to w inny wątek i napieprzasz we mnie gównem, więc nie dziw się, że traktuję ciebie jak roznosiciela gówna...
                                Skoro nie widzisz w swoim zachowaniu nic niestosownego, co kilkakrotnie powtarzałeś, to wklejanie cytatów jest bezcelowe. Chciałem tylko poznać zdanie innych osób na poruszony w tym wątku temat (twoje już znam). Nie dlatego, że "mam kaprys" i moje zarzuty "nie podlegają weryfikacji", ale dokładnie odwrotnie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎