Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eksperyment

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Znaczy jak: ujawnił piwa, a wtedy oni wybrali swoje ulubione? Dziwny ten ślepy test, no ale nigdy nie mówiłem, że rozumiem sensorykę.

    ząleną, nie udawaj głupka. Ujawnił po wyborze.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #17
      Chciałem ci tylko delikatnie zwrócić uwagę, jak bezsensowne i niechlujne zdanie napisałeś.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Chciałem ci tylko delikatnie zwrócić uwagę, jak bezsensowne i niechlujne zdanie napisałeś.
        Bom zarobiony i odpisuje urzędasom na pisma, którzy mają problemy egzystencjonalne.

        Znikam, nara
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • jerboa
          Junior
          • 10-2010
          • 6

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          Rozchodzi się o to, że kolega się boi, że jak zrobi ślepy test to się okaże, że Tyskie mu smakuje bardziej niż Ciechan. I przyszedł na grupę wsparcia, żeby się dopytać czy też macie takie lęki.
          Tak mam leki. I boje sie ze nie zdam testu wiec chce zebys opisal mi smak.
          .Glupstwa wypisujesz czlowieku.Ja sie nie boje , bo czlowiek to w calkowitej ciemnosci potrafi nie wiedziec co je. A sam siebie sprawdz. Kazdy tylko krzyczy jaki to znawca piwa Wiec pytam.. Wierzysz na 100% ze Zdasz? setki piw w sklepach. Nie jest to latwe zadanie.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Gościu, Ciechana od Tyskiego to co 100 user forum zda w ciemno.

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerboa Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak mam leki. I boje sie ze nie zdam testu...
              To odstaw te leki, może to po nich się tak boisz...

              Comment

              • jerboa
                Junior
                • 10-2010
                • 6

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                To odstaw te leki, może to po nich się tak boisz...
                Co za nieprzyjemne forum. Po co te zlosliwosci? Grzecznie pytam i tyle jadu.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2294

                  #23
                  Jak dodasz jeszcze do dużych liter znaki diaktryczne może zrobić się naprawdę milej.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerboa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co za nieprzyjemne forum. Po co te zlosliwosci? Grzecznie pytam i tyle jadu.
                    No niestety niezbyt fortunnie przetworzyłeś myśli na słowa i odpowiedzi są jakie są.
                    Last edited by ART; 21-10-2010, 13:06.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • jerboa
                      Junior
                      • 10-2010
                      • 6

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      No niestety niezbyt fortunnie przetworzyłeś myśli na słowa i odpowiedzi są jakie są.

                      Ok. Nie mam tu czego szukac. Zjebani ludzie. Zero uprzejmosci. Pozdrawiam normalnych.

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #26
                        Dobra, to może odpowiem na serio.
                        Tak jestem przekonany, że rozróżnię piwo, które znam od dowolnego koncerniaka. Robiłem ślepe testy w domu niejednokrotnie. Zazwyczaj wystarcza ocena koloru, czasem zapachu. Po smaku trafiam praktycznie zawsze.
                        Problemem byłoby dla mnie ustalenie w ciemno marki, bo mam słabą pamięć (także sensoryczną). Musiałbym mieć swoje notatki.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerboa Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ok. Nie mam tu czego szukac. Zjebani ludzie. Zero uprzejmosci. Pozdrawiam normalnych.
                          No po takim poście to rzeczywiście - nie masz tu czego szukać. Żegnam.
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerboa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ok. Nie mam tu czego szukac. Zjebani ludzie. Zero uprzejmosci. Pozdrawiam normalnych.
                            I cześć Ci czołem... nie masz czego tu szukać.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              Ach tam zaraz zjebani. Ogólnie zagadnienie jest ciekawe, ale jak piszę - niezbyt fortunnie Ci wyszedł opis tegoż w poście nr 1. Zawsze możesz spróbować jeszcze raz w nowym wątku, a ten poleci w niebyt.
                              Last edited by ART; 21-10-2010, 13:22.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #30
                                Ten wątek prawie od początku jest niemalże w niebycie, bo w Białych Porterach
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎