Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chemicznie utrwalone

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hasintus
    Senior
    • 07-2006
    • 850

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Widzę że w krótkim czasie nie tylko na konsumentów ale i na branżystów się obrazicie
    Przecież rewolucja trwa

    Comment

    • marekj
      Senior
      • 03-2010
      • 508

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
      Owszem, zapraszam Pana do naszego browaru, może Pan podpatrzy coś ciekawego.
      Będziemy mieli okazją do przejścia na "Ty". Przypominam Panu, że do tej pory takiej umowy nie było.
      Nie ma problemu
      Pan Darko to browar Artezjan - mój boże

      Comment

      • marekj
        Senior
        • 03-2010
        • 508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
        Zresztą po co ta dyskusja, z sorbinianem czy też bez, i tak Ciechan Wyborny jest przeciętnym piwem
        Wszak Rzeszów VANPUREM stoi

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
          Przepraszam, że wcześniej traktowałem to forum jako źródło wiedzy o piwie i piwowarstwie. Widocznie coś się w międzyczasie zmieniło.
          Nie zauważyłem, aby ART kasował archiwalne wątki, a na swoje pytania dostaliście wyczerpujące odpowiedzi. Po co zatem te ironiczne uwagi? Tym bardziej, że bliska zeru jest szansa, iż wasza wiedza jest większa niż fachowców z wieloletnim doświadczeniem...
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • Makaron
            Senior
            • 08-2003
            • 2107

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
            Logiki w szkołach was nie uczyli?
            Mnie uczyli. Zaprzecz zatem zdaniu.

            Browar Ciechan stosuje konserwant sorbinian potasu.
            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Kwestia E202 została wyjaśniona, masz jeszcze jakieś wątpliwości?
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • marekj
                Senior
                • 03-2010
                • 508

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
                Mnie uczyli. Zaprzecz zatem zdaniu.

                Browar Ciechan stosuje konserwant sorbinian potasu.
                Proste Browar Ciechan nie stosuje konserwantu sorbinianu potasu w procesie warzenia piwa .

                Comment

                • hasintus
                  Senior
                  • 07-2006
                  • 850

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie zauważyłem, aby ART kasował archiwalne wątki, a na swoje pytania dostaliście wyczerpujące odpowiedzi. Po co zatem te ironiczne uwagi? Tym bardziej, że bliska zeru jest szansa, iż wasza wiedza jest większa niż fachowców z wieloletnim doświadczeniem...
                  Szkoda, że nie zauważyłeś że odniosłem się do wypowiedzi Pana Marka na temat źródeł zdobywania wiedzy. więc nie rozumiem po co w to mieszasz Arta.
                  Ostatniego zdania nie chwytam, chociaż wyczuwam zabarwienie złośliwe

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wszak Rzeszów VANPUREM stoi
                    Ale co to ma wspólnego z przeciętnością Ciechana Wybornego?

                    Myślę, że forumowicz Chemmobile powinien otrzymać jakieś odznaczenie od Pana Jakubiaka za takie wazeliniarstwo i bezkrytyczne oddanie jakie zaprezentował w tym wątku

                    Comment

                    • volodos
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 717

                      Tylko w tym? Bynajmniej. Zaiste, zaangażowanie jak szlag

                      Comment

                      • marekj
                        Senior
                        • 03-2010
                        • 508

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale co to ma wspólnego z przeciętnością Ciechana Wybornego?

                        Myślę, że forumowicz Chemmobile powinien otrzymać jakieś odznaczenie od Pana Jakubiaka za takie wazeliniarstwo i bezkrytyczne oddanie jakie zaprezentował w tym wątku
                        Dobre jakies animozje - proponuję zamknąć ten wątek bo w totalny idiotyzm idzie

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                          Szkoda, że nie zauważyłeś że odniosłem się do wypowiedzi Pana Marka na temat źródeł zdobywania wiedzy. więc nie rozumiem po co w to mieszasz Arta.
                          Ostatniego zdania nie chwytam, chociaż wyczuwam zabarwienie złośliwe
                          Moja odpowiedź jest jak najbardziej na miejscu, ponieważ użyłeś czasu przeszłego w swojej wypowiedzi.
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                          Myślę, że forumowicz Chemmobile powinien otrzymać jakieś odznaczenie od Pana Jakubiaka za takie wazeliniarstwo i bezkrytyczne oddanie jakie zaprezentował w tym wątku
                          A ja myślę, że swoją nieumiejętnością konstruowania merytorycznych wypowiedzi objawiasz prymitywizmem w postaci argumentów ad personam. Niech zgadnę - imputujesz mi wazeliniarstwo, ale tchórzliwie nie potrafisz podać żadnego cytatu licząc, że znajdziesz wśród kogoś poklask?
                          Last edited by chemmobile; 02-08-2012, 22:02.
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • longmen
                            Member
                            • 11-2011
                            • 68

                            popieram zamknięcie, bo znów zwycięża polskie pieniactwo.....
                            moim zdaniem ciechan wyborny jest piwem bardzo dobrym ale niestety ustępuje innym lepszym np. lwówek książęcy, lagerowe, lwówek belg, darłowiak, lwowek wiedenski (celowo pomieszałem style) co obrazuje że piwa Pana Marka Jakubiaka są najlepsze. Inni powinni brać przykład.
                            Życzę powodzenia a sobie życzę żeby uwarzył Pan nam jeszcze parędziesiąt różnych piw pierwszej klasy.
                            pozdrawiam

                            Comment

                            • volodos
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 717

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                              tchórzliwie nie potrafisz podać żadnego cytatu licząc, że znajdziesz wśród kogoś poklask?
                              To zdanie nie ma sensu, Wasza Merytoryczność.

                              Comment

                              • Gringo
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 2151

                                A ja liczę na to że Panowie z Artezana oddadzą (na własny koszt) po butelce Ciechana do laboratorium celem zbadania poziomu tego E.... i czy na tym poziome (jeżeli wystąpi) jest obowiązek informacji na etykietach. I oczywiście podzielą się tymi rewelacjami.

                                W oskarżeniach trzeba być konsekwentnym, bez poparcia dowodami to można w najlepszym przypadku zostać wyśmianym (co na tą chwilę ma miejsce).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎