Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chemicznie utrwalone

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chemmobile
    Senior
    • 03-2009
    • 2168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
    To zdanie nie ma sensu, Wasza Merytoryczność.
    Nie ma jaj, aby skonfrontować swoje bzdury z moimi wypowiedziami, dlatego ich nie cytuje. Liczy tym samym na uznanie tych, którzy łykają jak pelikany każdą napisaną brednię. Lepiej?
    Last edited by chemmobile; 02-08-2012, 22:10.
    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

    Comment

    • hasintus
      Senior
      • 07-2006
      • 850

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
      A ja liczę na to że Panowie z Artezana oddadzą (na własny koszt) po butelce Ciechana do laboratorium celem zbadania poziomu tego E.... i czy na tym poziome (jeżeli wystąpi) jest obowiązek informacji na etykietach. I oczywiście podzielą się tymi rewelacjami.

      W oskarżeniach trzeba być konsekwentnym, bez poparcia dowodami to można w najlepszym przypadku zostać wyśmianym (co na tą chwilę ma miejsce).
      Jak na razie to tu się ośmiesza ktoś inny.

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie uznaję innych wypowiadających się za łykających pigułki hahahahaha, trolli internetowych, pieniaczy czy też pelikanów, jak sam byłeś uprzejmy ich nazwać , skoro więc czytają Twoje barwne posty to sami sobie ocenią czy mam rację czy też nie.

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak na razie to tu się ośmiesza ktoś inny.
          A co macie Panowie coś czym się możecie podzielić w tej kwestii ? Ja chętnie się zapoznam. Najlepiej konkrety.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Przypominam że ten dział to BIAŁE PORTERY
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
              skoro więc czytają Twoje barwne posty to sami sobie ocenią czy mam rację czy też nie.
              Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Każdy ma swój rozum i decyduje, czy w danej chwili chce go użyć, np. do oceny czyjejś wypowiedzi. Ja tak właśnie ocenię twoją - jako tchórzliwą, bo zarzucasz mi coś, czego nie potrafisz niczym poprzeć.
              W tym wątku padło jeszcze kilka opinii nie popartych żadnymi argumentami, przy których twoja to akurat małe piwo.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Przypominam że ten dział to BIAŁE PORTERY
              Część merytoryczną się wytnie i wstawi na "normalne" forum
              Last edited by chemmobile; 02-08-2012, 22:41.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • nynek
                Senior
                • 11-2007
                • 274

                Panowie z Browaru Artezan powinni zacząć działalność od uwarzenie dobrego piwa, a nie szukania haka na konkurencję. Póki co, chyba lepiej kupić Warkę Radler za 3 zł, niż "witbiera" za 10-15 zł. Rozsądniej byłoby zająć się swoimi problemami i pilnować proporcji słodów niż szukać konserwantów u innych... Na prawdę przykre postępowanie...
                Last edited by nynek; 02-08-2012, 22:52.

                Comment

                • blaha
                  Junior
                  • 05-2009
                  • 15

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KrzynioF Wyświetlenie odpowiedzi
                  To proste pytanie - co robi konserwant - wszyscy wiedzą że HAMUJE rozwój drożdży, pleśni lub drobnoustrojów tym bardziej im większe jest jego stężenie. A co zrobić gdy masz część instalacji umytą i zdezynfekowaną (czy zawsze jesteś w 100% pewny skuteczności działania?) i nie używasz tego fragmentu przez dwa dni w upale? Co zrobisz z tankiem w piwnicy nie używanym przez kilka dni, różnego rodzaju sitkami łopatkami itp itd. To jest moja wiedza wyczytana i wypraktykowana.

                  No i bardzo dziękuję za odpowiedź- takie coś powinno paść od razu, a nie po całej stronie dyskusji.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Panowie z Browaru Artezan powinni zacząć działalność od uwarzenie dobrego piwa, a nie szukania haka na konkurencję. ...
                    Ciechan konkurencją dla Artezana? Raczysz Pan żartować?!

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      SPISEG. Jeszcze nie wiadomo czyj, ale Antoni Macierewicz już zainteresował się tą sprawą i wkrótce się dowiemy.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • kotuo
                        Junior
                        • 07-2011
                        • 11

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ciechan nie dodaje do piwa witaminy C.
                        Miałem już się nie udzielać, ale nie wytrzymałem i muszę postawić to pytanie:
                        Po co zatem Browar Ciechan zakupił w zeszłym miesiącu dużo kg witaminy C?
                        Last edited by kotuo; 03-08-2012, 08:36.

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Aby podsycać teorie spiskowe na browar.bizie...
                          Kotuo, po co twoja matka kupiła w zeszłym tygodniu dwa kilo cukru i worek ziemniaków?
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • kotuo
                            Junior
                            • 07-2011
                            • 11

                            Moja mama nie żyje.

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              No to dałem ciała, przepraszam...

                              Nie zmienia to jednak sensu mojego pytania: skąd ta niezdrowa ciekawość odnośnie zakupów dokonywanych przez browar?
                              Last edited by chemmobile; 03-08-2012, 09:05.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • kotuo
                                Junior
                                • 07-2011
                                • 11

                                Ciekawość nie jest niezdrowa, chiałbym po prostu znać prawdę. Zakładam, że jest prosta odpowiedź na moje proste pytanie. Uczciwy nie ma nic do ukrycia.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎