Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze ulubione śniadanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #16
    Jajecznica
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Jem tak właśnie dlatego, ze mam problem z waga, a takie jedzenie chociaż pozwala mi utrzymać tę co mam.
      Nie rozumiem dlaczego uważasz, moja i dyczkina dieta to igranie ze zdrowiem, mógłbyś te myśl poprzeć jakąś teorią

      Rozumuję, że masz niedowagę i dlatego od rana ładujesz w siebie ilość kalorii potrzebną pracownikowi budowlanemu na Alasce


      A teoria, oczywiście ... obecna dietetyka propaguje "zdrowe żywienie" w postaci warzyw, owoców, soków, musli, czarnego chleba, czerwonego mięsa, wina, serów, czosnku... a tych, którzy mają inne zdanie i inną dietę, skazuje zaocznie na zawał, udar, żylaki, raka wszystkiego, brak energii, siedzenie przed telewizorem, słaby i nudny seks, brak perspektyw...
      Czy to wystarczy abym się o kolegów nieco martwił?
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4994

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
        Rozumuję, że masz niedowagę i dlatego od rana ładujesz w siebie ilość kalorii potrzebną pracownikowi budowlanemu na Alasce
        Nie wiem skąd takie rozumowanie u Ciebie, skoro piszę, że pozwala mi utrzymać wagę to chyba jasne, że nie chodzi mi o przytycie.
        A 445 kcal to na Alasce trochę za mało na śniadanie.
        5400 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4538

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja od kilku lat stosuje zestaw trzy jajka na miękko plus cztery plasterki smażonego boczku.
          Pychotka
          Jajeczko na miękko jak najbardziej (choć czasem wyjdzie na twardo ), ale ten boczek - brr . No i żadnej kawy, mleko z kakaem lub inką lub jogurt.
          Last edited by dadek; 13-08-2018, 16:31.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            #20
            Jajeczko na pół miękko, kanapki z dobrą wędliną, dobry ser żółty. Czasem może być twaróg ze szczypiorkiem i jajkiem. Herbata.

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2835

              #21
              Ryby, ryby, ryby.
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                #22
                Oj tak i wędzone, na przykład taki halibut ze świeżą bułeczką.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  W naszych wizjach śniadania ścierają się różne przyzwyczajenia i szkoły żywienia. I stąd u niektórych taka bulwersacja. Dla kogoś kto pracuje fizycznie posiłek kaloryczny, z dużą ilością węglowodanów i białek jest konieczny, dla kogoś kto pracuje przy biurku zupełnie coś odmiennego. Nie jestem w tym biegły, ale odkąd mój metabolizm nie działa jak dawniej baczniej zwracam uwagę na to co jem. A i tak przyzwyczajenia i zachciewajki potrafią zmienić koncepcję pierwotną. Chyba najgorsze śniadanie jakie kojarzę to parówki. Kiedyś kolega zrobił mi parówki rzemieślnicze i to mogę jeść. Jego dzieciak nie chciały.
                  Last edited by e-prezes; 13-08-2018, 20:37.

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4994

                    #24
                    Zapomniałem dodać, że zarówno śniadanie jak i kolację popijam japońską zieloną herbatą z miętą Sencha Mint Organic.
                    5400 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • osmano
                      Junior
                      • 11-2017
                      • 3

                      #25
                      Akurat ta mięta to po prostu rewelacja, nie tylko smakuje wyśmienicie ale też działa dobrze jak np. dopada nas ból brzucha . Stąd popieram przedmówcę i gorąco polecam, w jakiejkolwiek formie!
                      Last edited by osmano; 21-06-2019, 12:51.
                      Piwosz z zamiłowania i wyboru :) w wolnych chwilach twórca, napisałem m.in. poradnik opcji binarnych

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #26
                        Najlepsze śniadanie jest takie, które zrobi kto inny.

                        W kontekście zdrowotności zastanawiam się, jakie walory zdrowotne ma "kawa tylko kawa i do południa nic więcej". Ja bym umarł po tygodniu.

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4305

                          #27
                          Słuszna uwaga: podstawą jest wstać i mieć gotowe.

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4994

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            "kawa tylko kawa i do południa nic więcej". Ja bym umarł po tygodniu.
                            No to się porobiło
                            Od 2 miesięcy nie jadam śniadań i żyję.
                            5400 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to się porobiło
                              Od 2 miesięcy nie jadam śniadań i żyję.
                              A na obiad jadasz obiad?
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #30
                                No dobra, powrót do przypiwia. Podobało mi się w Monachium "weisses Frühstück" w knajpie Schneidera czyli białe kiełbaski z weissbierem. Tak można zaczynać dzień
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎