Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chleb - Domowa Piekarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Upiorek
    Senior
    • 03-2007
    • 141

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mapajak Wyświetlenie odpowiedzi
    To dla mnie nowość. Co to znaczy i jak to robisz?
    Proszę bardzo
    W moim domu to klasyk, który piekę od kilku lat. Jeśli ktoś nie lubi, można pominąć kardamon. To pyszny chleb, ale kapryśny. Najważniejszy j...

    Comment

    • pela1985
      Member
      • 10-2008
      • 39



      Dziś w pracy zjazłem ten swój chlebek i powiem tak że naprawde warto bo nie dość że jest bardziej syty niż te ze sklepu to i smaczniejszy. normalnie se brałem bochenek chleba na drugie śniadanie do pracy, teraz też ale mój był 2xmiejszy niż sklepowy
      teraz w planach mam następnh chleb ale na zakwasie który zamierzam robić jeszcze w tym tygodniu polecam własne wypieki bo naprawde warto.

      Comment

      • Upiorek
        Senior
        • 03-2007
        • 141

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dziś w pracy zjazłem ten swój chlebek i powiem tak że naprawde warto bo nie dość że jest bardziej syty niż te ze sklepu to i smaczniejszy. normalnie se brałem bochenek chleba na drugie śniadanie do pracy, teraz też ale mój był 2xmiejszy niż sklepowy
        Wrąbałeś cały chleb na drugie śniadanie ???
        Ale masz spust chłopie...

        Comment

        • pela1985
          Member
          • 10-2008
          • 39

          Spust mam ale pszytyć i tak nie moge

          Comment

          • Upiorek
            Senior
            • 03-2007
            • 141

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
            Spust mam ale pszytyć i tak nie moge
            Spust spustem, ale to nieładnie tak samemu się objadać
            Kolegów trzeba było poczęstować, to i zawsze zdanie swoje by wypowiedzieć mogli na temat chlebka...

            Comment

            • pela1985
              Member
              • 10-2008
              • 39

              to był pierszy mój wypiek dlatego wolałem całego sam skosztować wiem chytrus jestem ale śniadanie w pracy jest po to żeby sie najeść a jak bym kogoś poczęstował to by mi całego wrąbali..

              Comment

              • Upiorek
                Senior
                • 03-2007
                • 141

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                to był pierszy mój wypiek dlatego wolałem całego sam skosztować wiem chytrus jestem ale śniadanie w pracy jest po to żeby sie najeść a jak bym kogoś poczęstował to by mi całego wrąbali..
                No bo częstować trzeba sposobem
                Kroisz w domu tyle kromek, ilu masz kolegów do degustacji i zanosisz do pracy
                O całym zapasowym bochenku nawet nie wspominasz. Wilk jest syty i owca cała
                A zawsze się dowiesz przy okazji, czy innym tez smakuje
                Last edited by Upiorek; 09-11-2009, 19:20.

                Comment

                • pela1985
                  Member
                  • 10-2008
                  • 39

                  Ha dobrze wiedzieć ale i tak nie wiem czy na pewno bede robił w tym tygodniu wypiek.. właśnie ojciec mi przywiuzł wężyk z oplotem do filtracji i brakuje mi jeszcze tylko chemipro oxi które ma dotrzeć w tym tygodniu to może zaczne z pierwszą warką w weekend

                  Comment

                  • Upiorek
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 141

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ha dobrze wiedzieć ale i tak nie wiem czy na pewno bede robił w tym tygodniu wypiek.. właśnie ojciec mi przywiuzł wężyk z oplotem do filtracji i brakuje mi jeszcze tylko chemipro oxi które ma dotrzeć w tym tygodniu to może zaczne z pierwszą warką w weekend
                    Hehehe, czas czasem, ale jeżeli chcesz robic tym razem chleb na zakwasie, to warto zakwas nastawić wcześniej i trochę go podhodować, żeby miał siły twórcze
                    Mojemu zakwasowi stuknęło parę dni temu 7 miesięcy

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ha dobrze wiedzieć ale i tak nie wiem czy na pewno bede robił w tym tygodniu wypiek.. właśnie ojciec mi przywiuzł wężyk z oplotem do filtracji i brakuje mi jeszcze tylko chemipro oxi które ma dotrzeć w tym tygodniu to może zaczne z pierwszą warką w weekend
                      Jak nie dojdzie równie dobrze możesz dezynfekować czymś innym dostępnym w większości sklepów np. wybielacz ACE (bezzapachowy).
                      Last edited by YouPeter; 09-11-2009, 21:40.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10739

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                        pszytyć
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                        przywiuzł
                        pela !!!!!! litości !!!!!!!!!
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • pela1985
                          Member
                          • 10-2008
                          • 39

                          No sory jakoś nie zauważyłem tych błędów.. ale sie starałem. a "przywiuzł" to aż taki straszny błąd nie jest bo tak samo sie czyta
                          Ps. zacząłem chodować od dziś zakwas

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pela1985 Wyświetlenie odpowiedzi
                            chodować
                            Jednak jest bezlitosny.

                            Mój wskrzeszony zakwas znowu za długo przetrzymałem w lodówce i spleśniał. Coś nie mogę wrócić do tego pieczenia, a na drożdżach robić nie chcę...

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              Ja chyba zrobię zakwas od nowa, żeby się wzmocnił przed Świętami. Na początku go chyba wspomogę drożdżami...
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              • Upiorek
                                Senior
                                • 03-2007
                                • 141

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja chyba zrobię zakwas od nowa, żeby się wzmocnił przed Świętami. Na początku go chyba wspomogę drożdżami...
                                Nie wspomagaj drożdżami tylko dobrze jeść dawaj, a wszystko będzie O'K

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎