Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sałatka śledziowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sherman
    Senior
    • 09-2005
    • 305

    Sałatka śledziowa

    4-5 filetów śledziowych
    sok z cytryny
    1 puszka groszku
    1 cebula
    3 ogórki kiszone
    3-4 ziemniaki ugotowane w mundurkach
    natka pietruszki
    cukier
    pieprz
    majonez

    Filety wymyć, osuszyć i skropić sokiem z cytryny- pokroić na kawałki jakie kto lubi. Cebulę obrać, drobno posiekać, ziemniaki obrać i pokroić w kostkę, ogórki również pokroić w kostkę.
    To wszystko wymieszać z groszkiem, majonezem i natką pietruszki, dodać cukier i świeżo zmielony pierz do smaku.
    Smacznego!
  • garfunkel
    Senior
    • 04-2005
    • 1068

    #2
    Hmmm...sałatki śledziowej z ziemniakami jeszcze nie robiłam, mam jeszcze śledzie- spróbuję.

    PS : dawno mi to już chodziło po głowie, ale dziś zapytam: czemuś Sherman, a na zdjęciu T- 34 i to jeszcze chyba starszej wersji, z armatą kalibru 76 mm. Choć, w sumie kaliber ten byłby czymś, co łączy T-34 ze starszym Shermanem, co to w Afryce walczył.. Do raportu.

    Comment

    • Sherman
      Senior
      • 09-2005
      • 305

      #3
      Zapomniałem napisać, że można dodać trochę oliwek.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
      PS : dawno mi to już chodziło po głowie, ale dziś zapytam: czemuś Sherman, a na zdjęciu T- 34 i to jeszcze chyba starszej wersji, z armatą kalibru 76 mm. Choć, w sumie kaliber ten byłby czymś, co łączy T-34 ze starszym Shermanem, co to w Afryce walczył.. Do raportu.
      Moja ksywka nie wzięła się od czołgu(długa i nudna historia ), ale wszyscy ją z nim kojarzą.
      A tak przy okazji to nie źle znasz się na czołgach.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎