Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słoninka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Becik, bardziej interesują mnie sosiki i papryczki, jakie na pewno masz w swojej spiżarni.

    Comment

    • wytwornykaczor
      Junior
      • 12-2009
      • 8

      #17
      słoninka

      Podobno dzięki słonince i samogonowi Ukraina zwalczyła ,,świńską" grypę. Co do słoninki to jest jedyna broń mojej żonki, dzięki której nawróciła mnie z wegetarianizmu i nie pozwala do niego wrócić. Uważam, iż nie ma nic lepszego do napoju, który otwiera Polakowi duszę. Osobiście uważam, iż nie ma nic lepszego na świecie jak wakacje, wieczór, dobre towarzystwo napitki jakie kto lubi, czarny chlebek słoninka i pomidor polny z cebulką mniam

      Comment

      • angasc
        Senior
        • 04-2006
        • 977

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wytwornykaczor Wyświetlenie odpowiedzi
        Osobiście uważam, iż nie ma nic lepszego na świecie jak czarny chlebek słoninka i pomidor polny z cebulką mniam
        He he, bo nie jadleś jeszcze mojej golonki pieczonej w piwie To Ci dopiero pyszota. A do niej abo bardzo zimne piwko albo mrożona wódeczka. I nie potrzeba mi nic więcej.

        Comment

        • wytwornykaczor
          Junior
          • 12-2009
          • 8

          #19
          słoninka

          Fakt nie jadłem, aczkolwiek dobra golonka może konkurować zarówno z dobrą słoninką jak i np. żeberkami. No i zależnie od strawy odpowiedni trunek.
          Last edited by wytwornykaczor; 13-12-2009, 22:52.

          Comment

          • angasc
            Senior
            • 04-2006
            • 977

            #20
            Zdecydowanie polecam. Przepis znajdziesz w tym dziale, wszelakie modyfikacje mile widziane. Smacznego.

            Comment

            • wytwornykaczor
              Junior
              • 12-2009
              • 8

              #21
              słoninka

              Ok, spróbuję

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎