Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rutyna Drink House wita piwoszy:)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RutynaDrinkHouse
    Junior
    • 10-2013
    • 4

    Rutyna Drink House wita piwoszy:)

    witam,
    długo przymierzałam się do rejestracji jako że pewnie od razu jestem skazana na negatywny odbiór. Jednakże szalenie ważne są dla mnie, jako właściciela knajpy, Wasze opinie. Prowadzę knajpkę w Rzeszowie i Przemyślu o nazwie RUTYNA Drink House.
    Często zaglądam na browar.biz po to aby poznać Waszą opinię o Rutynie oraz podpatrzyć co polecacie w celu poszerzania naszego asortymentu. Mam nadzieje że nie zhejtujecie mnie od razu, a pomożecie mi poznać inną, niż moja subiektywną oczywiście, perspektywę patrzenia na potrzeb Gości.
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Witaj. Fajnie, że działasz w branży. Jeśli chcesz informować nas o tym co się dzieje w Twoich knajpach na browar-bizowym forum zajrzyj proszę tu: http://www.browar.biz/forum/announcement.php?f=18

    Pozdrawiam
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Zhejtujemy Cię... Za parasole... I za listę piw regionalnych...

      Comment

      • RutynaDrinkHouse
        Junior
        • 10-2013
        • 4

        #4
        hehehe wyklniecie i obrzucie błotem

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RutynaDrinkHouse Wyświetlenie odpowiedzi
          witam,
          długo przymierzałam się do rejestracji jako że pewnie od razu jestem skazana na negatywny odbiór..
          Nasz złośliwość nie zna granic i zostaniesz potraktowana pozytywnie.

          Comment

          • RutynaDrinkHouse
            Junior
            • 10-2013
            • 4

            #6
            wiecie jak to czasem na forach sie zdarza Czasem ktos powie cos dobrego a zostanie posadzony o to ze jest wlascicielem albo pracownikiem, albo cos złego to że z konkurencji stad moje obawy.

            Comment

            • TTOP
              Senior
              • 03-2013
              • 449

              #7
              no to jak to w końcu z Tobą jest? Bo z wątku o Rutynie Twoj wpis został usunięty

              Comment

              • RutynaDrinkHouse
                Junior
                • 10-2013
                • 4

                #8
                Nie wiem dlaczego, ja nie usunęłam ale może za coś związanego z reklamą samego miejsca?? Może coś tam napisałam "rekomendującego"...hmmm.. przeglądne maile od browar.biz po rejestracji ...może coś pominęłam

                Comment

                • WiHuRa
                  • 11-2010
                  • 129

                  #9
                  Wywalcie Carlsberga z kranu. Trochę nie pasuje do piw na półce.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎