Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam serdecznie wszystkich miłośników piw litewskich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibingo
    Junior
    • 04-2014
    • 3

    Witam serdecznie wszystkich miłośników piw litewskich

    To jest mój debiut u was. Jednak ze zdziwieniem ,zaciekawieniem i fascynacją czytam wasze wypowiedzi. Mam pytanie czy jest tu dużo osób z Trójmiasta?
  • kibingo
    Junior
    • 04-2014
    • 3

    #2
    smakosze piw litewskich

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibingo Wyświetlenie odpowiedzi
    To jest mój debiut u was. Jednak ze zdziwieniem ,zaciekawieniem i fascynacją czytam wasze wypowiedzi. Mam pytanie czy jest tu dużo osób z Trójmiasta?

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4313

      #3
      No i co z tymi piwami litewskimi? Jakieś refleksje dotyczące ich specyfiki? Na czym polega to przywiązanie?

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibingo Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)Mam pytanie czy jest tu dużo osób z Trójmiasta?
        Witaj! Kilku z 3miasta się znajdzie.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          No i co z tymi piwami litewskimi? Jakieś refleksje dotyczące ich specyfiki? Na czym polega to przywiązanie?
          Pewnie polega na tym że kolega Kibingo komercyjnie próbuje je sprzedawać w Trójmieście i sonduje rynek
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4313

            #6
            Jasne. Myślałem, że to może będzie kółko dyskusyjne...

            Comment

            • kibingo
              Junior
              • 04-2014
              • 3

              #7
              Witam ponownie. Czy chce sprzedawać komercyjnie piwo litewskie? szczer
              ze powiem że tak. Nie widzę jednak w tym nic złego ,skoro sami reklamujecie zgraniczne molochy typu tesco czy real.Ja jestem smakoszem piwa(nie wiem czy takim wytrawnym znawcą jak wielu z was).Ale lubię wypić jedno dobre piwo zamiast 3 sikaczy typu ............i innych polskich piw. Bedę sprowadzał piwo o którym będziecie mogli się wypowiedzieć i ocenić.Dla mnie będzie to duży zaszczyt poznać waszą opinię i podzielić się wrażeniemi.
              Co do piw litewskich -pisze się tu o svyturysie i innych piwach komercyjnych. Są one napewno o niebo lepsze od naszych krajowych,ale są piwa z małych browarów litewskich które produkują prawdziwy nektar.
              Tak więc zgadzam się z wami ,że chcę zbadać rynek. Ale nie zrobić sobie darmową reklamę tylko podzielić sie wami wspaniałym smakiem.
              Pozdrawiam

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibingo Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) Bedę sprowadzał piwo o którym będziecie mogli się wypowiedzieć i ocenić.(...)są piwa z małych browarów litewskich które produkują prawdziwy nektar.
                (...)
                Pochwal się proszę, jakie litewskie browary są w twoim kręgu zainteresowań?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibingo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam ponownie. Czy chce sprzedawać komercyjnie piwo litewskie? szczer
                  ze powiem że tak. Nie widzę jednak w tym nic złego ,skoro sami reklamujecie zgraniczne molochy typu tesco czy real.Ja jestem smakoszem piwa(nie wiem czy takim wytrawnym znawcą jak wielu z was).Ale lubię wypić jedno dobre piwo zamiast 3 sikaczy typu ............i innych polskich piw. Bedę sprowadzał piwo o którym będziecie mogli się wypowiedzieć i ocenić.Dla mnie będzie to duży zaszczyt poznać waszą opinię i podzielić się wrażeniemi.
                  Co do piw litewskich -pisze się tu o svyturysie i innych piwach komercyjnych. Są one napewno o niebo lepsze od naszych krajowych,ale są piwa z małych browarów litewskich które produkują prawdziwy nektar.
                  Tak więc zgadzam się z wami ,że chcę zbadać rynek. Ale nie zrobić sobie darmową reklamę tylko podzielić sie wami wspaniałym smakiem.
                  Pozdrawiam
                  Jeśli chodzi o Svyturysa, to masz pecha, bo można je dostać w Almach i niektórych knajpach, czyli jakiś importer się tym już zajął.

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli chodzi o Svyturysa, to masz pecha, bo można je dostać w Almach i niektórych knajpach, czyli jakiś importer się tym już zajął.
                    Kolega nie wspomniał o tym, że chce dystrybuować piwa z Kłajpedy, więc z skąd twój wniosek?
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • WojciechT
                      Senior
                      • 09-2012
                      • 2546

                      #11
                      Wybacz, nadinterpretacja.

                      Przy okazji - internetowa (i nie tylko) etykieta nakazuje pisanie zaimków osobowych (w tym dzierżawczych) dotyczących rozmówcy wielką literą.
                      Last edited by WojciechT; 28-04-2014, 21:32.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎