Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witajcie!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • allievo
    Junior
    • 05-2015
    • 17

    Witajcie!

    Cześć wszystkim!
    Jestem studentem z Gdańska. Od dobrych kilku miesięcy przymierzam się do uwarzenia swojego pierwszego piwa i czuję, że nadszedł w końcu ten moment tym bardziej, że przede mną całe 3 miesiące wolnego .
    W związku z tym wypadałoby napisać co nieco o sobie.
    Z piwem (jakkolwiek to nie zabrzmi) jestem związany odkąd ukończyłem 13 rok życia . A wszystko to za sprawą kolekcjonowania kapsli. Dziś mogę się pochwalić ponad 1500 piwnymi kapslami polskimi bez sygnatur. W kolekcji ponadto około 4000 kapsli zagranicznych z ponad 120 państw. Polskie kapsle, od dłuższego czasu stały się moim priorytetem i to na nich się skupiam. Dla zainteresowanych część kolekcji można obejrzeć na mojej prymitywnej, baaardzo długo nieaktualizowanej stronce : www.bottlecaps.republika.pl - zapraszam.
    Zamierzam iść dalej i nie poprzestać na kolekcjonowaniu. Z przykrością muszę stwierdzić, że między innymi poprzez zamiar warzenia piwa kolekcja zeszła na nieco dalszy plan ale z całą pewnością nie mam zamiaru się jej pozbywać
    Ponadto lubię eksperymentować, piję zawsze nowe piwa, rzadko kiedy wracam do tych samych, już poznanych. Znajomi zawsze zastanawiają się "ciekawe co za dziwadło tym razem będzie pił". Twierdzę, że piwo nie musi być nudne, może zaskakiwać i to samo próbuję uzmysłowić znajomym, którzy piją jedynie te marne koncerniaki ..

    Liczę na Waszą pomoc, wsparcie i szczere opinie na najróżniejsze tematy.
    To chyba tyle na początek.. Wasze zdrowie!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎