Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antyxian Paweł wita

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Antyxian
    Junior
    • 07-2015
    • 11

    Antyxian Paweł wita

    Witam Serdecznie Panie i Panów

    Nazwali mnie Paweł i tak już pozostało i w papiery wpisało.
    Swoją przygodę piwowarską rozpocząłem chwile po powrocie na stare, już odremontowane śmieci.
    Mam zimną piwniczkę w której przy obecnych 34 stopniowych upałach temperatura ledwie co sięga 20 st. C, spore doświadczenie w gotowaniu i rozmowach z drożdżami o sensie rośnięcia, więc postanowiłem się zając tym o czym marzyłem od lat kilku - warzeniem piwa.
    Po remoncie jak to zwykle bywa podszewka jest bardzo mocno widoczna, więc ograniczyłem się do tego czego nie powinienem może zbyt mocno się przyznawać - brew kitu, mam jednak plan zakupu kadzi wiedźmińskiej w niedalekiej przyszłości i zabawy w piwa szczawiowe, bimbry z trocin, wina na bazie korzeni pokrzywy i świeżej grzybni. Mówiąc krótko, lubię bardzo eksperymentować i dochodzić do najlepszych wyników w testach organoleptycznych.
    Nie jestem piwoszem z górnej półki. Jeśli nie czuje w piwie zmielonego spoconego kalafiora ani kwaśnej kapusty uważam piwo zdatne do picia, o ile jest schłodzone.
    Kończąc ten marnotrawiący w przekazie tekst chciałbym z tego miejsca pozdrowić Towarzystwo i życzyć zimnych napojów na te gorące dni.

    Z powarzeniem
    Paweł

    PS: Do rzeczy powinno być gdzieś tam, gdzie okręt z piwem płynie dalej, bo szykuję się do czegoś o czym jeszcze nie znalazłem dobrej kopalni infa.
    A ci którzy nas odwiedzają czego nam życzą, niechaj sami mają...
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19170

    #2
    Cze... podoba mi się ten" spocony kalafior"

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Cześć imienniku.
      Bardzo mi się spodobał Twój powitalny wstępniak. Mam nadzieję, że piszesz coś poza tym, bo wyobraźnię i katalog niebanalnych porównań masz rozwinięte w stopniu wyjątkowym. Powodzenia w warzeniu i w degustacji
      Last edited by wpadzio; 07-07-2015, 21:30.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • Antyxian
        Junior
        • 07-2015
        • 11

        #4
        dziękuję za ciepłe powitanie. Temperatura niewątpliwie wewzrosła, a to powoduje radość w moim serduszku.
        Głowa jednak każe mi myśleć o jutrzejszym zaakceptowanym czelendżu na wykonanie warki piwa truskawkowego. Zapraszam do zainteresowania się tematem na stronisku dla obłąkanych

        Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc w uzyskaniu informacji, aby żyło się nam dostatniej. W głowie nie zmieszczą się te informacje, tylko przelana mądrość drogą elektroniczną da efekt. No chyba że ktoś zawojuje moim światem i podskoczy jutro do Stargardu na eksperyment niosący nektar na nowy obiekt spożywczo rekreacyjny o zakazanej nazwie handlowej Red Lust.
        Zdrowie zdrowym! Lekarstwo chorym
        A ci którzy nas odwiedzają czego nam życzą, niechaj sami mają...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎