Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar w Chinach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bypedes
    Junior
    • 02-2007
    • 27

    #16
    Jestem w Heshan, 70 km od Kantonu na poludnie-zachod w kierunku Macao

    Wielki Mur to stad 2000 km, tutaj raczej to Wielki Smrod ( smog) - straszne zanieczyszczenia powietrza

    Comment

    • bronx
      Junior
      • 02-2007
      • 2

      #17
      zrób piwo na podstawie polskich receptur, mocne i wyraziste. niech chińczyki spróbują dobrego piwa. miło słyszeć, że Polak będzie warzył piwo daleko w azji. pozdrawiam i życzę powodzenia.

      Comment

      • bypedes
        Junior
        • 02-2007
        • 27

        #18
        Dzeki

        Chinczycy dopiero sie ucza, nadal wiekszosc Chinczykow pije cienkie i tanie piwa. Najczesciej butelka 0.65 l to w ogolnej sprzedazy 3 RMB, czyli 0.30 Euro, 1.20zl.

        Trzeba zaczac od rynku dla obcokrajowcow, ich puby, restauracje, hotele

        czytaj wiecej na www.sinobrew.com

        Comment

        • bronx
          Junior
          • 02-2007
          • 2

          #19
          Polacy zalewają chiński rynek wódkami luksusowymi- czytałem, że eksport na kraje azji wzrósł w ciągu roku o kilkadziesiąt procent i nadal rośnie.
          a rynek jest tam spory...

          "...Piast wrocławski produkowany w Warszawie..."

          Comment

          • bypedes
            Junior
            • 02-2007
            • 27

            #20
            Tak, coraz wiecej widac tutaj polska wodke, ale raczej chinczycy nie pija, ich organizm nie akceptuje alkoholu

            zalewaja, bez przesady, zwiekszaja tylko sprzedaz, niech sie ciesza jak beda mieli 0.001% rynku. Polska prasa oglasza zawsze na wielkim wdechu - UUUUCCCHHHH!!!! Zreszta jak Polacy potrafia sprzedac dobra wode na export za 5 zl za litr, zysk duzy. W Chinach za 5$ to mozna kupic juz dobra brandy, ale lokalna. Cena wody co pija lokalni to 2-3$ za butelke, do 60% alkoholu, zreszta pozniej jeszcze przez dwa tygodnie odbija sie jej zapach

            na lokalnych "zjazdach" dadza jedna butelka wodki na stol- 10 osob i wszyscy sa pijani

            U mnie - zaden Polak sie nie zglosil, ale Dunczyk-piwowar chce ze mna wspolpracowac. Odwiedzi mnie tutaj w Chinach za dwa dni

            Comment

            • sinobrew
              Member
              • 05-2008
              • 32

              #21
              browar chinski

              wcielo mnie na prawie caly rok, musialem robic inne rzeczy, ale powracam

              nowy nik, sinobrew

              infos na www.sinobrew.com

              jutro jade do fabryki w Weinzhou - projektuja 300l system, a takze robia na sprzedaz na rynek USA fermentor 800 litrow

              jan

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎