Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WITAM

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mariuszu
    Junior
    • 03-2008
    • 3

    WITAM

    Startuję z pod Wrocławia w krainę twardej piany, złota, bursztynu lub słońca. Niech nuta słodu i pnącze chmiela nas nie wybiela. Śmiało do przodu ............ no i na zdrowie
  • krasnal45
    Senior
    • 02-2008
    • 421

    #2
    Cześć młody.....ja też młody....ale od starych to zaraz tu opiernicz dostaniesz żebyś profil uzupełnił ...... w każdym razie witaj serdecznie i nie przejmuj sie za bardzo...ja jak tu wlazłem pierwszy raz to myślałem że wiem dużo o piwie, szybko mi to wybili z głowy....i mieli racje....baaardzo zielony jeszcze w tym temacie jestem

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      Witaj mariuszu - krasnal prawde rzecze bo pod Wrocławiem to Odra ma podziemne koryta ,a w innych miejscach jest kanalizacja i nie bardzo mi się chce wierzyć,że stamtąd pochodzisz
      Napisz coś o sobie i wpadaj tu często a i do tego tematu zaglądaj to będziesz wiedział gdzie jesteśmy ciałem a czasami i duszą .
      Twoje
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10739

        #4
        witaj tajemniczy mariuszu (o profilu już było , więc tylko przypominam )
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • JAQBA
          Senior
          • 08-2006
          • 1351

          #5
          Witaj Mariuszu, a profil wypełnisz klikając na brodacza na pasku w prawym górnym rogu
          Powodzenia w zdobywaniu piwnej wiedzy

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎