Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

witam serdecznie :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kubek89
    Junior
    • 11-2008
    • 1

    witam serdecznie :)

    Koledzy i koleżanki!

    Mimo iż konto założyłem w tamtym roku, dopiero teraz zacząłem regularnie korzystać ze strony internetowej

    Jak wielu z was jestem koneserem piwa, a do tego studentem drugiego roku i mieszkańcem Bełchatowa i (teraz) Łodzi.

    Istnienie tej strony i jej prężny rozwój bardzo mnie cieszy, gdyż osobiście w kwestii alkoholu hołduję coraz popularniejszej idei picia piwa zamiast wódki przy wszelkich okazjach , co niektórym może się to w naszym kraju wydać nie do pomyślenia

    Przyznam szczerze, z poczatku sądziłem że analityczne myślenie o piwie, które przejawia się w recenzjach jest sprzeczne z ideą picia tego trunku (tak samo jak wydawało mi się, także błędnie, że bycie "audiofilem" sprawia niebezpieczeństwo utraty przyjemności z samej muzyki) lecz szybko uzmysłowiłem sobie że jestem w oczywistym błędzie i pozwala to lepiej cieszyć się złocistym trunkiem. Brawo za tę stronę.

    co do samego piwa to moje ulubione marki to Tyskie i wszelkie piwa ciemne, Koźlaki, portery etc. Co do gatunków to raczej jak większość zwykłych piwoszy - najczęściej lagery, a rzadziej piwa ciemne i np. pilsy.

    pozdrawiam serdecznie.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kubek89 Wyświetlenie odpowiedzi
    co do samego piwa to moje ulubione marki to Tyskie i wszelkie piwa ciemne, Koźlaki, portery etc. Co do gatunków to raczej jak większość zwykłych piwoszy - najczęściej lagery, a rzadziej piwa ciemne i np. pilsy.

    pozdrawiam serdecznie.
    Witam kolegę na forum , ciekawa teoria z tymi lagerami i pilsami
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • JAQBA
      Senior
      • 08-2006
      • 1351

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam kolegę na forum , ciekawa teoria z tymi lagerami i pilsami
      Jak kolega pobędzie jeszcze troszeczkę na tym forum i uważnie poczyta to mu się rozjaśni, że pilsy są lagerami.
      Nie wszystko jest oczywistą oczywistością
      Kolegę witam i Twoje

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        #4
        Witam "sąsiada"

        Witam kolegę na forum , ciekawa teoria z tymi lagerami i pilsami
        Ja znalazłem jeszcze jedną ciekawostkę Jak można rzadko pic ulubione piwo (ciemne)? Toż to niezwykła niezwykłośc
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • krasnal45
          Senior
          • 02-2008
          • 421

          #5
          Powitać serdecznie w piwnym gronie....... jak kolega będzie pilny to się tutaj rozwinie w piwnych tematach........ już zapomnieliście o swoich trudnych początkach wyjadacze? ....Twoje zdrowie chłopie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎