Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

witam wszystkich miłośników piwa :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piterek27
    Junior
    • 11-2010
    • 6

    witam wszystkich miłośników piwa :)

    hejka piwosze
    jak już sie domyslacie jestem nowy ale mam nadzieje ze sie szybko zaklimatyzuje, postanowilem dołaczyc do browar.biz bo tak jak Wy uwielbiam piwo, poza tym mam juz znajomego z browar.biz "Dadek" z ktorym czesto wyruszamy w miasto na dobre piwo. Musze dodac ze widziałem zdjecia z ostatniego zlotu w Lwówku Śląskim-było zajefajnie i ten chrzest nowicjuszy.... hehehe
    tak wiec mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy na jakims zlocie i wspólnie wypijemy co nie co... wasze zdrowie
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    #2
    Witaj na forum, Twoje

    Comment

    • Piterek27
      Junior
      • 11-2010
      • 6

      #3
      gdzie pic dobre piwo we Wrocławiu?

      Basik jade jutro do Wrocławia na 6-7dni i napewno chce odwiedzic Czeski Raj, co moglabyś mi polecic jeszcze z fajnych miejsc z dobrym niepasteryzowanym najlepiej czeskim piwem w rozsadnej cenie?

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        #4
        Szczerze mówiąc to ostatnio mało wychodzimy z Piotry. Jeżeli już to od dwóch lat naszym głównym celem jest właśnie Czeski Raj. Jeżeli jednak miałbyś ochotę na inne czeskie piwa niż te, które leją w Raju, to największy wybór jest właśnie pod nasypem - pod tym samym, co Czeski Raj. Nasyp jest jednak długi i nie wszystkie miejsca są przyjemne i godne polecenia. Pod nasypem, od strony ul. Komandorskiej masz Lamus, w którym leją Primatora ( obok pizzeria- pizzę można zamówić do Lamusa). Kawałek dalej, na tej samej ulicy, znajduje się Kuźnia Dobrych Klimatów, gdzie jakiś czas temu można było napić się Skalaka i zjeść pyszności ( pieczone pierogi czy gulasz na ostro z knedlikami to rewelacja).

        Z okolic Rynku możemy polecić Artzat Cafe przy ul. Malarskiej. W asortymencie głównie Primator. Kawałek dalej przy ul. Kiełbaśniczej znajduje się Academus- dawno nie byliśmy, ale z tego co można wyczytać na forum, na różne ciekawostki można tam trafić.

        Z lokalami z piwem niepasteryzowanym ( poza Rajem), niestety u nas problem. W teorii jest jeszcze Bierhalle i Spiż ( Rynek) i niestety, co przykre, ale nie można polecić

        Comment

        • Piterek27
          Junior
          • 11-2010
          • 6

          #5
          dzięki za info

          dzięki Basik, wiec na pewno zaliczę Czeski Raj, i rozejrzę się na rynku według twoich wskazówek pozdrawiam, jeśli masz chęć mnie spotkać to będę w Pasażu Grunwaldzkim w nowo otwartym lokalu Salad Story (Świerze sałatki robimy na oczach klientów) otwieramy się w środę najbliższa. Zapraszam będę szkolił tam pracowników. Jak coś to pytaj o Piotrka
          pozdrawiam i może do zobaczenia.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4568

            #6
            No Pitek, dołączyłeś do elitarnego grona browarbizowiczów! Teraz to Cię czeka prawdziwa piwna edukacja, bo ja w czasie naszych wypadów mogłem Ci tylko pokazać wierzchołek góry lodowej. Tak więc czytaj i rozwijaj się piwnie, tu dowiesz się wszystkiego, a w razie czego ludzie pomogą. Twoje!

            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              #7
              Dzięki za zaproszenie. Ja, niestety, jestem jeszcze na zwolnieniu (po małym złamaniu). Buta na nogę nie wcisnę, a bieganie w tę pogodę po mieście byłoby raczej mało przyjemne Baw się dobrze we Wrocławiu i owocnych szkoleń

              Comment

              • Piterek27
                Junior
                • 11-2010
                • 6

                #8
                Piwko w Czeskim Raju

                no troszke jest roboty ledwo mowie, byłem w Czeskim Raju piłem Svijany 12tke i Bernarda 10tke było super!!! Pozdrawiam.

                Comment

                • gubik
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 06-2010
                  • 111

                  #9
                  Polecam jeszcze sklep Browarek przy ulicy Szczesliwej, ogromny wybór piw jako alternatywa na długie wieczory niekoniecznie w knajpie

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎