Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam serdecznie!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cibarius
    Junior
    • 10-2010
    • 19

    Witam serdecznie!

    Witam serdecznie! Pomimo ze "ciągnę " jeden wątek postanowiłem się przedstawić. Mam na imię Krzysztof i mieszkam w Białogardzie. Może parę słów jak zainteresowałem się piwem domowym. W tym roku byłem w Czechach, piwoszom nie trzeba tłumaczyć Byłem już tam drugi raz i jak zwykle rzuciłem się na Krusovickie . No niestety na zapas napić się nie da Do Polski wziąłem jeszcze 100 flaszek. Wszystko co dobre szybko się kończy W końcu byłem zmuszony kupić "nasze", nie pamiętam już co kupiłem, chyba Żywca" lub "Tyskie" .Wierzcie mi....to był dla mnie szok. Zmęczyłem je, ale powiedziałem sobie, że więcej go nie tknę.Zacząłem szukać alternatywy....i znalazłem Was. Dzięki Wam moja pierwsza warka już pracuje. mam nadzieję ,że odzyskam w końcu radość z picia piwka Tak na marginesie, swego czasu zacząłem robić swoje wyroby wędliniarskie i wędzonki i mam w końcu spokój ze sklepowym syfem. Domowe piwko będzie kolejnym krokiem do normalności.
    na koniec jeszcze jedno spostrzeżenie. Jak pisałem, to był mój drugi wyjazd do Pragi.Pierwszy był 7 lat wcześniej. Po pierwszym powrocie nasze piwo nie było takim szokiem jak w tym roku.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎