Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzemek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzemek
    Senior
    • 12-2010
    • 450

    Dzemek

    Zacząłem już pisac posty a nie przedstawiłem się
    Jestem Karol, lat 21, mieszkam w Tychach. Interesuję się piłką nożną, czytam dużo książek, lubię posłuchac dobrej muzyki-rock, blues, czasem i metal (ale tak naprawdę nie zamykam się na żaden styl muzyczny).
    Ponadto biegam różne dystanse, dotychczas na moim koncie mam dwa ukończone maratony.
    Piwo-wielkiego doświadczenia nie mam, wybieram raczej tak bez głowy różne piwa. Jedne z moich ulubionych to Lech Mocny,
    Pilsner Urquell (czeski), Noteckie Pils, lubię też Radegasty.
    Nie zbieram kapsli, etykiet itd.
    Zarejestrowałem się na te forum aby wybierac piwa 'z głową' i poczytac rózne opinie o nich, poznac innych pasjonatów
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzemek Wyświetlenie odpowiedzi
    Zarejestrowałem się na te forum aby wybierac piwa 'z głową' i poczytac rózne opinie o nich, poznac innych pasjonatów
    Lepiej trafić nie mogłeś w polskim internecie. Witaj i nie przejmuj się, jeżeli wyda Ci się to forum zbieraniną fanatyków, z klapkami na oczach. Trochę w tym prawdy, ale większej skarbnicy wiedzy nie ma.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • gubik
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 06-2010
      • 111

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzemek Wyświetlenie odpowiedzi
      Jedne z moich ulubionych to Lech Mocny,
      Pilsner Urquell (czeski), Noteckie Pils, lubię też Radegasty.
      Nie zbieram kapsli, etykiet itd.
      Zarejestrowałem się na te forum aby wybierac piwa 'z głową' i poczytac rózne opinie o nich, poznac innych pasjonatów
      Witaj, być może to forum otworzy Ci oczy (z resztą tak jak mi) na inne style piwne, niekoniecznie tylko pilsy Pozdrawiam

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎