Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laptop - jaki wybrać

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    To samo chciałem napisać.

    Witam, chciałbym napić się piwa ale nie mam zbyt dużego rozeznania. Dobrze żeby było jasne, niezbyt gorzkie, pachniało trochę owocowo a trochę diacetylem. Co radzicie?
    Miłosław
    Last edited by JAckson; 13-09-2013, 13:00.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #17
      Najlepiej to się przejść po marketach typu Saturn, Media-Mark itp i poprosić o zaprezentowanie jakości głośników w laptopie. Wybrać rodzaj nagłośnienia, potem poprosić o taki laptop z takim nagłośnieniem, ale z conajmniej 4 GB ramu, dobrą kartą graficzną, procesorem, matrycą, najlepiej producenta znanego z trwałości.
      Jakość nagłośnienia być może można by pominąć jakby się zdecydować na dodatkowe nagłośnienie przez bluetooth, ale to też może kilkaset złotych kosztować. Jak masz jakieś nowoczesne tv ze smart tv i innymi funkcjami komunikacji bezprzewodowej, to laptop(też musi to obsługiwać) możesz używać jako pilota i nadajnika, a telewizor będzie ekranem tego co puszczasz na laptopie. Wtedy te 15 cali na pewno nie będzie uwierało.
      Last edited by emes; 13-09-2013, 15:15.

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #18
        Mi przy zakupie laptopa doradzono jedną rzecz. Czasem lepiej jest kupić używany model wyższej serii (biznesowy) dobrego producenta, niż nowość o niskiej jakości. Tak kupiłem IBM T60, który służy mi już bez problemu 4 lata. Zdarza się, że takie modele są jeszcze na gwarancji biznesowej producenta (czyli np. serwis przyjeżdża do Ciebie, a nie ty do serwisu .

        Minus rozwiązania jest taki, że najlepiej jak przy zakupie wspomaga Cię ktoś, kto się na tym trochę bardziej zna aby po odbiorze sprawdzić czy wszystko jest faktycznie takie jak powinno być wg opisu. U mnie brakowało kilku kości RAM (komp kupowany przez ulubiony serwis na A), dostałem za to częściowy zwrot kasy: kości dokupiłem w sklepie i zamontowałem.

        Plus: możesz spokojnie kupić sprzęt za 50% swojego pułapu cenowego.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #19
          No i stało się.
          Poszliśmy dziś do Komputronika w Jupiterze - polecam - dużo miejsca, kompetentna obsługa.

          Kupiliśmy Lenovo Y580 - najbardziej do nas przemówił, cenowo zmieścił się w pułapie i chyba najbardziej nam odpowiadał.

          Chrzest pierwszego posta na browar.bizie właśnie przeszedł a niebawem udamy się do Chmielarni, żeby się nam sprzęt nie rozsechł
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎