Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prośba do znawców ustrojstwa zwanego komputerem.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gwiazda
    Senior
    • 07-2006
    • 400

    #76
    Z tego, co się orientuję, to Jarek kupował pamięć i Wujcio coś tam majstrował, więc powinno być ok. Może muszę spalić płytę główną... Przemyśle to...
    "Oszukać diabła, to nie grzech"

    Comment

    • Qboland
      Senior
      • 04-2006
      • 242

      #77
      Może zwiększ swapa (plik wymiany).

      Comment

      • Gwiazda
        Senior
        • 07-2006
        • 400

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gwiazda
        Pytanie za 100 pkt. Mam nadzieję, że banalne. Mój komputer nie chce pracować na niektórych dokumentach w Wordzie. Otwiera je, ale za chwilę zamysla się i tak mu już zostaje. Te same pliki bez problemu otwierają się na innych komputerach. Znajomym skończyły się propozycje a mnie zaraz trafi jasna cholera... Pomocy!!!

        Konkursu ciąg dalszy...
        Na razie nikt nie odgadł (dzięki za chęci), o co tej &$^#&@%**() machinie chodzi. Kolejna podpowiedź - właśnie to odkryłam. Komputer nie jest w stanie wykonać żadnego polecenia po wpisaniu...

        ...

        WŁOCHY


        Czekam na dalsze sugestie. "Anielskie" czeka...
        "Oszukać diabła, to nie grzech"

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #79
          Sugeruję sprawdzić wersje programu Word, jeżeli plik został napisany na nowszej wersji i wykorzystał którąś z dodanych funkcji przy zapisaniu, starszą wersją się go nie otworzy.

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
            No własnie u mnie MKS online się buntuje.
            Pogrzebałem trochę w tym Safe'n'Sec i już zaczym łapać co on wart - może się do niego jednak przekonam. Ale wezmę pod uwagę wasze uwagi.

            Musisz zmienić ustawienia w przeglądarce ( niestety IE ), wyłączyć blokadę wyskakujących okienek oraz przełączyć "blokadę" uruchamiania kontrolek arichwe X na "zapytanie".

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
              Musisz zmienić ustawienia w przeglądarce ( niestety IE ), wyłączyć blokadę wyskakujących okienek oraz przełączyć "blokadę" uruchamiania kontrolek arichwe X na "zapytanie".
              Mnie to trzeba chyba bardziej łopatologicznie wyłożyć. Arichwe X na "zapytanie" zrobiłem (chyba!). Ale nic to nie zmieniło. Zresztą w IE zupełnie nie siedzę. Normalnie działam na MF.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gwiazda
                .....Komputer nie jest w stanie wykonać żadnego polecenia po wpisaniu...

                ...

                WŁOCHY


                Czekam na dalsze sugestie. "Anielskie" czeka...
                To jakaś skandaliczna rasistowsko-regionalna wypowiedź Ja mieszkam na Włochach i mogę sobie wpisywać tę nazwę do woli i nic mi się nie zawiesza A i wpisywałem w OpenOffice pod Mandriva 2007.

                Comment

                • Gwiazda
                  Senior
                  • 07-2006
                  • 400

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                  To jakaś skandaliczna rasistowsko-regionalna wypowiedź Ja mieszkam na Włochach i mogę sobie wpisywać tę nazwę do woli i nic mi się nie zawiesza A i wpisywałem w OpenOffice pod Mandriva 2007.

                  może Włochy mają słabość do Woli...
                  "Oszukać diabła, to nie grzech"

                  Comment

                  • Gwiazda
                    Senior
                    • 07-2006
                    • 400

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                    Sugeruję sprawdzić wersje programu Word, jeżeli plik został napisany na nowszej wersji i wykorzystał którąś z dodanych funkcji przy zapisaniu, starszą wersją się go nie otworzy.

                    U mnie jest odwrotna sytuacja - nasza wersja Worda jest nowsza... Zmieniałam też typy plików, kopiowałam je do nowego folderu... Nawet przy powtórnym przepisaniu wieszał się w którymś momencie i znowu to samo.

                    To pewnia kwestia tych Włoch (Włoszech) Emesa

                    Na razie najbliżej "Anielskiego" jest mój kolega, który poradził wyłączenie wszystkich opcji sprawdzania pisowni. Tymczasowo działa...
                    "Oszukać diabła, to nie grzech"

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #85
                      Takie stany w Wordem podobno dzieją się w pirackich kopiach. W takim wypadku pomaga zakup legalnego Offica, przeinstalowanie systemu i zainstalowanie legalnego produktu Microsoftu. Potem pozostaje tylko życie w szczęściu
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        #86
                        Zobacz czy pod OpenOfficem również taka padaka ma miejsce.
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • mark33
                          Idę po piwo do piwnicy.
                          • 04-2005
                          • 3283

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                          Mnie to trzeba chyba bardziej łopatologicznie wyłożyć. Arichwe X na "zapytanie" zrobiłem (chyba!). Ale nic to nie zmieniło. Zresztą w IE zupełnie nie siedzę. Normalnie działam na MF.
                          Dla mnie ulubioną jest Mozilla 2.0 (z pisownią ), niestety "onlajnowe" Mks i Panda chodzą tylko na IE. Napisz jaki komunikat daje Mks łatwiej będzie coś powiedzieć.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                            Dla mnie ulubioną jest Mozilla 2.0 (z pisownią ), niestety "onlajnowe" Mks i Panda chodzą tylko na IE. Napisz jaki komunikat daje Mks łatwiej będzie coś powiedzieć.
                            Były różne - zmieniałem ustawienia IE. Teraz wróciłem do pierwotnych i już tylko biała strona się otwiera.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                              Były różne - zmieniałem ustawienia IE. Teraz wróciłem do pierwotnych i już tylko biała strona się otwiera.
                              U mnie też biała strona , wygląda na wyłączone ze strony Mks.

                              Na tą chwilę działa Panda
                              oczywiście przeglądarka ustawiona tak samo jak dla Mks.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                                U mnie też biała strona , wygląda na wyłączone ze strony Mks.

                                Na tą chwilę działa Panda
                                oczywiście przeglądarka ustawiona tak samo jak dla Mks.
                                No i Panda mi znalazła 29 szpiegów których wogóle nie widzi Safe'n'Sec. Ale i tak niewiele z tego wynika bo tylko wykryła, i nic ponad to.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎