Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prośba do znawców ustrojstwa zwanego komputerem.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
    Arcie, pomyl się przy wpisywaniu interia.pl i wpisz interai...zobaczysz, jak łatwo wleźć gdziekolwiek
    tylko winny się tłumaczy
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #47
      ... zwłaszcza, że można korzystać z zakładek...
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
        Arcie, pomyl się przy wpisywaniu interia.pl i wpisz interai...zobaczysz, jak łatwo wleźć gdziekolwiek
        Ja to w zupełności rozumiem. Np. wpisywany adres www.browar.biz bardzo łatwo pomylić z www.xxxjedrnegolebabkixxx.pl i kłopot gotowy
        Last edited by JAckson; 13-09-2006, 09:20.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • kot_z_cheshire
          Senior
          • 11-2005
          • 2201

          #49
          Och, pewnie, że ze wszystkiego można korzystać, ale akurat jesli chodzi o oprogramowanie....No cóż, pierwszy komputer na którym mogę do woli pohasać I nie, nie przeraża mnie utrata danych Ani mechaniczne uszkodzenie kompa Już nie...
          Młode koty mają adhd, niestety.
          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

          Comment

          • Rolek
            Senior
            • 08-2001
            • 1038

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
            Ja to w zupełności rozumiem. Np. wpisywany adres www.browar.biz bardzo łatwo pomylić z www.xxxjedrnegolebabkixxx.pl i kłopot gotowy
            Ten drugi link nie działa

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
              Ten drugi link nie działa
              A to pech Może serwer nagle został przeciążony
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
                Ten drugi link nie działa
                Gdyż przestały być jędrne,i może się ubrały,a może to byli przebierańcy


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • garfunkel
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 1068

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                  Ja to w zupełności rozumiem. Np. wpisywany adres www.browar.biz bardzo łatwo pomylić z www.xxxjedrnegolebabkixxx.pl i kłopot gotowy
                  ...wcale nie ...był u mnie wczoraj znajomy młodzieniec, któren wchodzi tylko na strony z jędrnymi bramkami i piłkarzami, i na tych stronach samoczynnie czasem wyskakują , niejako przy okazji , reklamy stron jędrnych gołych babek (co mnie na szczęście na razie nie frustruje ), chcących się od razu gdzieś zainstalować..komputer wył mi wniebogłosy, ale się obronił ...choć jeszcze pół nocy spędziliśmy poszukując jednego wyjca, co nie chciał odejść;

                  a tak małe ps: Kocica miałaby szukać tych babek????? przecież Ona jest mi chyba wierna?

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                    a tak małe ps: Kocica miałaby szukać tych babek????? przecież Ona jest mi chyba wierna?
                    Tego nie wiem. Podałem tylko kolejny przykład jak łatwo pomylić się przy wpisywaniu adresu strony
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • kot_z_cheshire
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 2201

                      #55
                      Garfunkel, chyba Ci do głowy nie przyszło, że nie???
                      A swoja drogą, ja nie rozumiem po co jakakolwiek baba miałaby wchodzic na jędrne babki? Jak sie ma codzień, to się w amok na widok nie wpada
                      Młode koty mają adhd, niestety.
                      Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                      Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                      Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                        (...) ...był u mnie wczoraj znajomy młodzieniec, któren wchodzi tylko na strony z jędrnymi bramkami i piłkarzami, i na tych stronach samoczynnie czasem wyskakują , niejako przy okazji , reklamy stron jędrnych gołych babek (...)
                        "...brat wycina piłkarzy, a ja tylko gołe baby, jeśli gdzieś zauważę..."

                        To pewnie dlatego
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • Rolek
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 1038

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                          Gdyż przestały być jędrne,i może się ubrały,a może to byli przebierańcy
                          Nie wiem o czym mówisz .
                          Spodziewałem się tam jędrnych goli w wykonaniu niejakiego Babki, a nie jakichś golasów.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #58
                            A wracając do tematu...
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                            Wirus... albo inny shitware. Sprawdź programem antywirusowym, albo będziesz musiał to usunąć ręcznie (najlepiej w trybie awaryjnym).
                            Ręcznie??? POMOCY
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              #59
                              Z reguły operację przeprowadza się tak:

                              1. Uruchamiasz windę w trybie awaryjnym (F8 przy starcie). Komunikat nie powinien się pokazać.
                              2. Otwierasz edytor rejestru (regedit) i wyszukujesz nazwę winhst32.exe5632.exe, kasujesz znaleziony wpis i szukasz dalej (F3) do końca.
                              3. Znajdujesz na dysku inkryminowany plik (najprawdopodobniej będzie gdzieś pod C:/WINDOWS) i usuwasz go (SHIFT+Del). Jeżeli po starcie pojawił się komunikat, może się nie dać usunąć. Wówczas restartujesz system w trybie awaryjnym, komunikat się nie pojawia i możesz skasować plik.
                              4. Uruchamiasz system normalnie, powinno być dobrze.

                              Niestety, czasami (na bardziej upierdliwe shitware'y) sposób powyższy nie skutkuje. Można jeszcze spróbować utłuc proces pod menedżerem zadań, przed usunięciem wpisu z rejestru.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                                Z reguły operację przeprowadza się tak:

                                1. Uruchamiasz windę w trybie awaryjnym (F8 przy starcie). Komunikat nie powinien się pokazać.
                                2. Otwierasz edytor rejestru (regedit) i wyszukujesz nazwę winhst32.exe5632.exe, kasujesz znaleziony wpis i szukasz dalej (F3) do końca.
                                3. Znajdujesz na dysku inkryminowany plik (najprawdopodobniej będzie gdzieś pod C:/WINDOWS) i usuwasz go (SHIFT+Del). Jeżeli po starcie pojawił się komunikat, może się nie dać usunąć. Wówczas restartujesz system w trybie awaryjnym, komunikat się nie pojawia i możesz skasować plik.
                                4. Uruchamiasz system normalnie, powinno być dobrze.

                                Niestety, czasami (na bardziej upierdliwe shitware'y) sposób powyższy nie skutkuje. Można jeszcze spróbować utłuc proces pod menedżerem zadań, przed usunięciem wpisu z rejestru.
                                Dzięki Wujciu.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎