Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telewizor kupić?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
    Skoro masz zamiar wydać 2 kzł, to po co w ogóle rozmawiać o plazmie i LCD?
    Wcale nie sugerowałem, że ma to być plazma czy LCD - wręcz przeciwnie.
    Z drugiej strony jeśli przekonalibyście mnie, że to nie ma sensu - dużo bardziej opłaca się dołożyć drugie tyle i zainwestować w plazmę to może przestałbym pić piwo i by się uzbierało...
    Na szczęście nikt nie przekonuje mnie do tego...
    Chcę kupić coś rozsądnego, a nie extra-hiper-pip-płaskie&trendy w różowej obudowie...
    Last edited by Seta; 06-02-2007, 20:10.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #17
      Dlaczego nikt nie zaznaczył, że ma być pilot z podkładką na kufel?
      A tak poważnie to ja preferuję philipsa.
      Mam już takiego ok. 15 lat i nie psuje się wcale. Pewnie czeka, ąż nowy tej firmy trochę potanieje
      Last edited by Ahumba; 06-02-2007, 20:41.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        A ja proponuję nie kupować żadnego telewizora, a ten posiadany aktualnie wyrzucić
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #19
          Sama sobie wyrzuć , tylko wcześniej zapytaj Slavoya czy mu pasi takie rozwiązanie

          Ciekawe na czym bym oglądał moje ulubione TVN Turbo (Top Gear) , Discavery i Travel (Spragniony podróżnik)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
            extra-hiper-pip-płaskie&trendy w różowej obudowie...
            jeśli da Ci dostęp do browarbizu, to warto dołożyć tych kilka patoli
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
              Sama sobie wyrzuć , tylko wcześniej zapytaj Slavoya czy mu pasi takie rozwiązanie
              Sobie Marku wyobraź, że nie oglądam TV od nastu lat (sporadycznie programy informacyjne teraz jak mieszkam u rodziców) i nie posiadam urządzenia owego, zatem nie mam się o co Slavoya pytać, zwłaszcza, że on też nie ogląda TV
              Last edited by Marusia; 07-02-2007, 09:12.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                A tak poważnie to ja preferuję philipsa.
                Mam już takiego ok. 15 lat i nie psuje się wcale.
                Właśnie dlatego że ma 15 lat. Ja mam starego Elemisa który ma 19 lat i chodzi bez naprawy do dzisiaj.Natomiast 4 lata temu kupiłem takiego wielkiego Philipsa i zdążyłem wymienić procesor który jest znowu do wymiany.A przyczyną uszkodzeń jest kineskop.teraz czekam tylko aż wysiądzie żeby coś kupić nowego.Niestety teraz sprzęty sa tak robione żeby wytrzymały gwarancję a potem to juz loteria.I jest to opinia kilku mechaników.Takie czasy.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • grzes_ch
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 612

                  #23
                  Wydaje mi się , że trafiłeś na niezbyt ciekawy czas na wymianę telewizora. Tak naprawdę nie wiadomo co kupić. Nie ma jeszcze ustalonego standardu emisji chociaż TVP coraz częściej wykorzystuje PAL-Plus. Naziemna telewizja cyfrowa też jeszcze kuleje i nie wyszła ponad próby. HD , które oglądam na tunerze N-ki jest OK ale na razie są to 2 kanały i różnica w jakości widoczna jest przy podłączeniu poprzez złącze HDMI.
                  Jeżeli planujesz kupno sprzętu na parę lat ( choć coraz trudniej jest taki sprzęt kupić - czytaj awaryjność) to poczekaj i to myslę , że jeszcze około roku.
                  Jeżeli nie możesz czekać to kup jakąś panoramę 16:9 a wyboru dokonaj pośród tych firm Sony , Philips , Thompson ( w takiej kolejności ) , resztę nie biorę pod uwagę.

                  Comment

                  • mark33
                    Idę po piwo do piwnicy.
                    • 04-2005
                    • 3283

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    Sobie Marku wyobraź, że nie oglądam TV od nastu lat (sporadycznie programy informacyjne teraz jak mieszkam u rodziców) i nie posiadam urządzenia owego, zatem nie mam się o co Slavoya pytać, zwłaszcza, że on też nie ogląda TV
                    No to przegrałem , ja biedny nałogowy oglądacz TV

                    Comment

                    • remfire
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1334

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                      OD 3 lub 4 lat używam LG 29' PIP, 2 tunery. Fajna rzecz mieć w okienku podgląd kiedy się skończy ta pieprzona reklama trwająca 20 minut , lub kompa mieć na podglądzie czy dzieciak się uczy anglika czy GG.
                      Jestem właściwie w identycznej sytuacji sprzętowej. PIP pomimo smiesznych skojarzeń jest bardzo przydaną funkcją, oczywiście przy posiadaniu 2 tunerów . W dobie mnogości programów i mnóstwa reklam jest wręcz wspaniałym "bajerem". Dzięki temu "bajerkowi" ostatnio oglądałem jednocześnie Małysza i finał MŚ w piłce ręcznej na jednym telewizorze
                      A tak na poważniej, to naprawdę radzę zastanówić się nad zakupem takiego telewizora który ma PIP-a - czy jak kto woli PIP-ę

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #26
                        Jeśli w grę wchodzi "wtrzymanie z zakupem", to doradzam jednak w przyszłości zakup LCD z szybkim czasem reakcji, po obniżce cen-co musi nastąpić. Plazma jest już definitywnie uznana za technologię wyparta przez LCD. Jako uczestnik pewnej "lukratywnej" prezentacji najlepszych rozwiązań TV, to mogę powiedzieć rzecz zupełnie odbiegającą od powyższych wypowiedzi. Sprawę cen nie podejmuję, jest to sprawa dość skomplikowana, a rezultat na obecne warunki jak się okazuje nie najdroższy. Obserwowałem prezentację najlepszego sprzętu " plazma, LCD(model wybrany najlepszym produktem 2006), i projektora. Najlepszy obraz reprezentował bezwzględnie telewizor plazmowy, tylko miał taką wadę, dość denerwującą, że robił za "lustro", odbijał wszelkie światła w pomieszczeniu, można było nawet przejrzeć się , albo zobaczyć kto obok siedzi. Pokrótce powiem, że najlepszym rozwiązaniem dla domu, okazał się .. projektor, który nie odbijał świateł z mieszkania, prezentował bardzo przyzwoity obraz itp. Ale to tak na marginesie jeśli chodzi o porównanie poszczególnych technologii, bo każdy ze sprzetów które miałem okazję widzieć(nie dla siebie), to były kwoty ponad 10000 zł. Były to akurat duże przekątne, ale mogę przydatność dla domu uszeregować tak ( przy założeniu odpowiedniej rozdzielczośći, czasu reakcji itp) : projektor, LCD, plazma. Wiele LCD i plazm obecnie oferowanych w sklepach jest dużo gorszych niż zwyczajne kineskopowe 100 HZ.
                        Last edited by emes; 08-02-2007, 00:01.

                        Comment

                        • Gwiazda
                          Senior
                          • 07-2006
                          • 400

                          #27
                          Seta, jeśli masz trochę wolnego czasu, dużo woli walki i mocne łokcie, to chyba wczoraj otworzyli Saturna w Złotych Tarasach. Jeśli dzikie stada kupujących nie zniszczyły wszystkiego, to jest szansa na atrakcyjną cenę
                          "Oszukać diabła, to nie grzech"

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #28
                            Gdyby wchodziło w grę, dłuższe jeszcze wstrzymanie się od kupna, to można by zaczekać na telewizor z technologią OLED.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • tomek35
                              Senior
                              • 02-2007
                              • 497

                              #29
                              Właśnie przymierzam się do kupna telewizora. No i mam problem, LCD czy Plazma? Przede wszystkim jakie podstawowe parametry powinien spełniać odbiornik?

                              Comment

                              • sergioP
                                • 09-2005
                                • 1261

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Właśnie przymierzam się do kupna telewizora. No i mam problem, LCD czy Plazma? Przede wszystkim jakie podstawowe parametry powinien spełniać odbiornik?
                                Powinien dać się uruchomić
                                A na poważnie, to spełniać takie parametry jakich od niego oczekujesz.
                                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                                - ???
                                - ...napiłbym się piwa.

                                ------------------------------------------
                                Dzień dobry panu.
                                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎