Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lodówka do piwa.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #16
    No skoro było pozwolenie wyjścia z pracy to wróciłem

    Rzeczony model to Samsung RW13EBSS.
    Zakres temperatur to 4-18 Celsjuszy. Po wyjęciu 4 półek swobodnie wchodzi fermentor.

    Jest tylko jeden problem - to jest model sprzed paru lat i nie wiem czy jest jeszcze dostępny. Na alledrogo widziałem używany (tylko zamiast SS na końcu jest BB - nie wiem, czym się różnią) za 650 zł. Są też następcy (z oznaczeniem 33 nie 13) ale też nie wiem jak z rozmiarami.

    Duży jesteś to sobie poradzisz...

    A tak to cudo wygląda:
    Attached Files
    Last edited by iron; 09-03-2012, 18:05.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #17
      Nie doczytałem Pendi Twojego wymagania - o 40stu butelkach oprócz fermentora zapomnij - góra 10 z fermentorem wejdzie.
      Ale swego czasu to i tak była największa winiarka na rynku...
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #18
        Dzięki za namiary. Przy tej wysokości siłą rzeczy 40 butelek nie wejdzie. No ale to już bym chyba musiał brać dwumetrową sklepową. Taki model (wielkość) by mi pasował - będę się rozglądać.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #19
          Obecnie dostępny powszechnie model to Samsung RW33EBSS.


          Wciąż przymierzam się do kupna, ale brak wiedzy jakie parametry od środka ma ten model. Może coś zmienili w architekturze. Jeśli ktoś by widział w sklepie taki model, to byłbym wdzięczny o wymierzenie komory. Potrzebuję danych o głębokości i szerokości od środka. Na wysokość wejdzie raczej na pewno. A Gdyby ktoś widział ją w trójmiejskich sklepach, to sam pojadę wymierzyć, tylko dajcie cynk
          Last edited by Pendragon; 29-01-2013, 15:00.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • AndrewZG
            Senior
            • 08-2009
            • 261

            #20
            Witam.
            Też intensywnie przymierzam się do zakupu chłodziarki i mam dokładnie takie same oczekiwania jak Pendi - musi się zmieścić fermentor, a dodatkowo przydałoby się miejsce na kilkanaście/kilkadziesiąt butelek.
            Mam jednak ten sam problem - nigdzie nie podają w opisach wymiarów wewnętrznych komory - kilka razy wysyłałem zapytanie do sklepów internetowych, ale pozostały bez odpowiedzi...
            Najlepsza byłaby chyba taka:
            http://www.ceneo.pl/605758
            Tylko cena jest mało przyzwoita, więc gdyby do tego Samsunga wchodził swobodnie fermentor to zdecydował bym się na nią.
            Przyłączam się niniejszym do apelu poprzednika.
            Pzdr -

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              Ironowi wchodził, ale to jednak starszy już model
              A może ktoś kupił ten nowszy i potwierdzi, że można brać?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #22
                Rozważ tą propozycję. Jest może bardziej "fermentacyjna" niż do piwa ale pojemna


                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #23
                  Rozważałem (bez wkładki) i tę, ale jednak taka landara mi nie potrzebna. Mniejsza może służyć jako stolik.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎