Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jestem piwowarem domowym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    telepatia jakaś czy co?
    Ćwiczę, od lat. W końcu się udało
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 05-2007
      • 1501

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Ćwiczę, od lat. W końcu się udało
      Coś w tym musi być
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
        Coś w tym musi być
        ZŁO!!!

        E, nie, Ty nie byłeś na Zlocie, to nie wiesz, o co chodzi

        No dobra, offtopom mówimy dobranoc - Przemo, a Wy, Bracia, co nagraliście?
        Last edited by Marusia; 16-10-2009, 20:45.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • przemo70
          † 1970-2019 Piwosz w Raju
          • 05-2007
          • 1501

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          ZŁO!!!

          E, nie, Ty nie byłeś na Zlocie, to nie wiesz, o co chodzi

          No dobra, offtopom mówimy dobranoc - Przemo, a Wy, Bracia, co nagraliście?
          Jako my to nic, ale Maciej coś tam prawił w Cieszynie w kierunku kamery Ziemka
          Save water, drink beer ...

          http://www.parowozy.com.pl/
          http://www.kamery.wolsztyn.pl/
          https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #95
            Mało, MAŁO! Boję się, że kilku kwestii zabraknie do nagrania, no i - im więcej osób, tym lepiej.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #96
              Dziś dzięki uprzejmości Bractwa Piwnego na wspólnym warzeniu w Częstochowie udało się nam nagrać kilka słów
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #97
                To teraz pytanie egzystencjalne - czy jeszcze na kogoś czekamy? Proszę o wpisanie się kto zamierza wysłać swój materiał, ale nie zrobi tego przed weekendem.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #98
                  Ja! Materiał mam, ale musi zostać poddany wstępnej obróbce - nie wiem, czy Slav zdąży jutro.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja! Materiał mam, ale musi zostać poddany wstępnej obróbce - nie wiem, czy Slav zdąży jutro.
                    A na piwo.org pisałaś, że obróbka już zakończona. Kto tu ma schizofrenię?

                    No chyba, że chodzi o wysyłkę elektroniczną i tego ma dotyczyć obróbka.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      A na piwo.org pisałaś, że obróbka już zakończona. Kto tu ma schizofrenię?
                      Na p.org napisałam
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Nagrałam co miałam, po wstępnej obróbce (czyli wywaleniu fragmentów, których NIE chciałabym zobaczyć ) wysyłam Pawełkowi CD :beer:
                      po słowie "miałam" powinien być średnik zamiast przecinka, a reszta zdania, żeby była bardziej zrozumiała, powinna być w czasie przyszłym
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        po słowie "miałam" powinien być średnik zamiast przecinka, a reszta zdania, żeby była bardziej zrozumiała, powinna być w czasie przyszłym
                        Eeee... masz rację.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Po wielu miesiącach zaczyna się rysować finał naszego wiekopomnego dzieła.
                          Widziałem dziś wersję surową, bez muzyki. Będzie potrzeba kilku poprawek, bo momentami są spore problemy z fonią, ale... już widać jak to będzie wyglądało. Moim skromnym zdaniem będzie super.
                          Aż mnie zaskoczyło ile osób w tym wzięło udział. Mistrzem dla mnie jest wena, to opanowanie, dykcja.

                          Wersja 1.0 liczy sobie 4 minuty 49sekund, więc do krótkich nie należy, ale to jest naprawdę coś pięknego. Mam nadzieję, że po dodaniu muzyki i poprawieniu kilku niedociągnięć efekt również Was zadowoli.

                          Kompozytor dostał zielone światło (tylko nie wiem czy już o tym wie ) mam nadzieję, że zdążymy pod choinkę.
                          Last edited by kopyr; 08-12-2009, 21:46.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Wiadomo, że pod choinkę nie zdążyliśmy. W zasadzie, to nie wiem na co zdążymy, mam nadzieję, że w styczniu JPD ujrzy światło dzienne. Za to projekt rozrósł się o dedykowaną mu stronę jestempiwowarem.pl. Na stronie tej będzie umieszczony krótki tekst wstępu, film i notki biograficzne uczestników JPD. Ponieważ nie każdy czyta piwo.org, proszę aktorów o przysyłanie do mnie notek wg następującego szablonu.

                            kopyr – Tomek Kopyra. Koordynator projektu „Jestem Piwowarem Domowym”. Autor kilkunastu felietonów na portalu browar.biz.
                            Skąd: Oborniki Śląskie
                            Warzy od: 13.09.2004
                            Nazwa browaru: Browar Kopyra
                            Specjalność: stout pod każdą postacią
                            Osiągnięcia:
                            3. miejsce w Żywcu 2008 – Foreign Extra Stout – Czarnobrody
                            2. miejsce w Pradze 2008 – kategoria open – dry stout – The Irish Rover
                            2. miejsce we Wrocławiu 2009 – Pils Niemiecki – Czterdzieści i Cztery
                            1. miejsce w Malborku 2009 – stout – chocolate stout (FES) - Dark Reaper
                            Marzenia: przekształcić BK w komercyjny browar rzemieślniczy przed czterdziestką.
                            Ulubione style: stout pod każdą postacią, witbier, dubbel, bitter, pils czeski, rauchbier, kellerbier, maerzen.
                            Znielubione style: bock pod każdą postacią, kristalweizen.
                            Motto: Browar to nie apteka.

                            Aha zachęcam do autopromocji - robisz coś w dziedzinie piwnej opisz to, prowadzisz sklep, blog, cokolwiek pochwal się tym - w tej części dopuszczam i wręcz zachęcam do podlinkowywania swojej działalności, masz wykształcenie z tej dziedziny - napisz o tym proszę.
                            Oczywiście zrozumiem jeśli ktoś zechce pozostać anonimowy, wtedy absolutne minimum to nick, od kiedy się warzy i powiedzmy ulubione style.

                            Notki proszę słać do mnie na PW.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Podaj jeszcze jakiś termin nadsyłania. Moją jeszcze poprawię.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Podaj jeszcze jakiś termin nadsyłania. Moją jeszcze poprawię.
                                Im szybciej tym lepiej. Czekamy na muzę, jak muza będzie gotowa, to jakieś 3-4 dni i jeśli wszystko inne pójdzie sprawnie odpalamy. Muzy póki co nie mamy, ale może np. w poniedziałek czy wtorek się okaże, że już jest. Będę informował na bieżąco. Strona będzie klecona już w przyszłym tygodniu, także naprawdę proszę o nieodkładanie na ostatnią chwilę tego. Jeśli ktoś nie za bardzo chce o sobie pisać, to niech też mi da znać.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎