Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolekcjonerstwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lothar
    Junior
    • 02-2006
    • 28

    kolekcjonerstwo

    Witam. Czy jest szansa ze wróci galera z gadżetami kolekcjonerskimi? Na starym forum było na głównej stronie.
  • winczer
    Senior
    • 05-2002
    • 233

    #2
    Witam. Czy jest szansa ze wróci galera z gadżetami kolekcjonerskimi? Na starym forum było na głównej stronie.

    Poruszałem ten temat już 8 miesięcy temu, i nadal 'cisza' w tej kwestii...

    Również z niecierpliwością czekam
    / i pewnie nie tylko ja / na pojawienie się takiej galerii - ale jak widać, nikomu się z tym nie śpieszy...

    Więcej w tym temacie - tutaj:

    https://www.browar.biz/forum/piwo/zg...315200-pytanko

    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      Nie ma co powtarzać tego samego. Jest jedna osoba która tym wszystkim zawiaduje, 27 osób dorzuca się do mojego niemałego comiesięcznego wkładu w utrzymanie działania serwera w ogóle, muszę zarobić na to gdzie indziej, więc siłą rzeczy nie ma czasu na pracę nad tematem przeprogramowania starej reszty oprogramowania i przywrócenia pewnych spraw do życia.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Nie takiej odpowiedzi oczekiwaliśmy..., bo to stanowisko wyraziłeś już wielokrotnie PRZYNAJMNIEJ od przeniesienia, czyli od roku. Wątek ten jest zresztą zapisem starań i wysiłków, by CI pomóc, ale skoro nadal nie ma owoców tej współpracy znaczy, że jej nie chcesz/chciałeś. Sorry, nie wierzę, że tylu chętnych... a rezultat marny. Tu dość jasno określiłeś swoje warunki finansowe. I to jest niemożliwe do osiągnięcia. Nie było w 2015 i nie będzie w 2021 czy później. Taka jest prawda. Mamienie ludzi, że jak wpłacą na premiuma to przywrócisz bazę jest kłamliwa, bo tylu płatnych userów ten serwis już mieć nie będzie.
        Last edited by e-prezes; 16-08-2021, 12:21.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Licz się ze słowami. Kłamliwe to są najwyżej Twoje deklaacje o rezygnacji z udzielania sie tutaj. Nigdzie nie umieszczałem obietnicy opłacania premiuma wzamian za przywrócenie tego czy tamtego. Zachęcam do wspierania utrzymywania serwisu, bo to też kosztuje.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Nie ma co powtarzać tego samego. Jest jedna osoba która tym wszystkim zawiaduje,



            I nikt tego nigdy nie kwestionował! Masz władzę absolutną a ta dana moderatorom nie odpowiadała potrzebom technicznym prowadzenia serwisu i wymogom współczesnego technologicznego świata. Zmian od kilku lat nie było żadnych, bo ta obecna to katastrofa.



            27 osób dorzuca się do mojego niemałego comiesięcznego wkładu w utrzymanie działania serwera w ogóle,



            A zadałeś sobie pytanie dlaczego tak jest? Dlaczego crowdfunding w Polsce nie ma źle, a źle jest w browar.biz? Ilu obecnie jest aktywnych moderatorów?




            muszę zarobić na to gdzie indziej, więc siłą rzeczy nie ma czasu na pracę nad tematem przeprogramowania starej reszty oprogramowania i przywrócenia pewnych spraw do życia.



            Była inicjatywa wsparcia. Link powyżej. Oczywiście nikt nic za darmo nie dostanie i za darmo pracować nie będzie (choć zdarzają się wyjątki). Dlatego stawiaj sprawę uczciwie. Bazy kolektybiliów na browar.biz nie będzie, bo 4-ro krotny wzrost płacących za nic (tak z grubsza przez ostatnie 1.5 roku) jest nieosiągalny. Nie można dłużej mamić ludzi. Obudź się ART!
            Last edited by e-prezes; 19-08-2021, 15:43.

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4994

              #7
              Moim zdaniem fakt, ze to forum wciąż istnieje zależy wyłącznie od dobrej woli ART-a.
              Czy ktoś kiedyś zapytał ile swojej prywatnej kasy ART władował w to forum przez te wszystkie lata?
              Większość z Was chciałaby sobie oglądać galerie, porównywać zbiory czy pogadać na forum, ale wszystko za darmochę.

              Naprawdę uważacie, ze go nie wqrwia to, ze jego forum wciąż nie działa jak trzeba?
              Myślę, ze bardziej niż Was.

              Czy tym wszystkim, którzy zrezygnowali z kont Premium przeszło przez myśl, ze w ten sposób odwlekają powrót forum do normalnego działania?
              Ja uważam, ze browar.biz jest/był ewenementem na skale światową i będę go wspierał tak długo jak będzie istniał
              5400 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • yavo
                Młóto w butach
                • 03-2009
                • 909

                #8
                Ja wrzucę swoje parę groszy, chociaż nie czuję się nijak do tego uprawniony - ale co tam, najwyżej dostanę zjebę, którą i tak się nie przejmę.

                Dzięki Latarnik za powyższą wypowiedź, podpisuję się wszystkimi kończynami, dlatego też od jakiegoś czasu oprócz zakupów w jedynym słusznym sklepie piwowarskim, zapłaciłem za Premium - jako podziękowanie za forum, za gotowe zestawy w sklepie i za pomoc maggyk.

                Na forum potrafię pojawić się o dość dziwnej porze w nocy - i bardzo często widzę, że jedynym zalogowanym oprócz mnie użytkownikiem jest właśnie ART. Ciężko mi zakładać, że o drugiej czy trzeciej w nocy robi coś innego niż właśnie pracuje nad forum. Szkoda trochę zrzutki, bo jak napisałem na forum (albo nie, nie pamiętam - więc napiszę to teraz) - chętnie wesprę taką zrzutkę trzycyfrową kwotą.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja uważam, ze browar.biz jest/był ewenementem na skale światową (...)
                  A co pozostało z jego wyjątkowości? Właśnie dlatego napisałem co napisałem powyżej.

                  Forum od zawsze było darmowe. Darmowy był też dostęp do Galerii i Kolekcjonerstwa. Tak samo jest na Forum Kapsli i Piwo.org. O innych forach nie wspominając. I w tej materii regulamin nie uległ zmianie.

                  Ten dział browar.biz miał być przywrócony jako jeden z ostatnich. Niedługo minie rok, a te wcześniejsze punkty z "mapy drogowej" też nie funkcjonują. Kto ma wpłacić te ~6000 PLN? By ruszyć z miejsca. Kolekcjonerzy? Którzy od roku czekają na dostęp do bazy. Stara gwardia? Ilu z nich tu jeszcze w ogóle zagląda. Ilu z nich już dawno przestało płacić abonament? A może te 6 koła ma zapłacić te 50 tyś. duchów dumnie nazywanych "memberami". Nie oszukujmy siebie i innych...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Dla odmiany dziękuję za słowa otuchy od Latarnika i Yavo. Nie podejmuję tutaj kolejnej dyskusji, Przekazałem w skrócie info autorowi wątku. Pozdro.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎