Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Arkadia Warszawa - teraźniejszość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • centon
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 03-2004
    • 575

    a czy jest jeszcze dostepny kożlak za "jedyne" 10 zeta?
    Chetnie bym sprawdził czy jakość piwa obroni wysoką cenę
    Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
    Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


    https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      cena słona, ale warto.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        Koźlak za "jedyne" 10 złotych na pewno był dostępny wczoraj po południu. Nareszcie i na mnie przyszła pora odwiedzenia słynnego przybytku. W linii prostej mieszkam jakieś 15 km od Bierhalle i aż wstyd , że dotąd musiałem zadowolić się opisami warzonego tam piwa, nierzadko publikowanymi przez gości, którzy jechali tam całe setki kilometrów. Bierhalle, oraz przede wszystkim tamtejsze piwa zgodne z tym czego oczekiwałem, na podstawie opinii forumowiczów. Zgadzam się z tymi, którzy uważają, że ceny są wysokie- za trzy "próbki" dostępnych gatunków piwa (koźlak, pils i pszeniczniak) i kiełbaskę curry zapłaciłem 50 zeta (wliczywszy w to skromny napiwek). Jednakże zgadzam sie również z tymi, którzy twierdzą, że taka cena nie jest dla nich zaporą. Piwka smaczniutkie- koźlak wręcz przewyborny, obsługa miła, sympatyczny młody piwowar chętnie udzielający wszystkich informacji, na temat tego co właśnie robi i całego procesu warzenia. Uważam, że wizyta warta tych pięciu dyszek, choć z oczywistych przyczyn niemożliwa do częstego powtarzania.

        Comment

        • MLT
          Senior
          • 12-2003
          • 1045

          Kożlak rzeczywiście smakowity.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            potwierdzam, choć ostatnio mam wrażenie, że piwa są podawane w zbyt niskiej temperaturze, to da się wyczuć, kiedyśbez problemu mogłem wychylić całą szklaneczkę bez przerywania, teraz muszę skończyć na kilku łykach bo "mrozi"
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Krzysztof
              Senior
              • 04-2001
              • 1689

              Życzę Wam wszystkim zczęśliwego Nowego Roku: zdrowia, szczęścia w rodzinie oraz dobrego piwa.


              Dzisiaj kończymy rok kalendarzowy (i rozliczeniowy) produkcji piwa w Bierhalle. Dzisiaj ugotujemy 52 warkę w Bierhalle. Będzie to Weizen.
              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
              www.twojmalybrowar.pl

              Comment

              • sloniatko
                Senior
                • 02-2004
                • 1014

                W ostatni dzień zeszłego roku ponownie odwiedziłem ten przybytek aby napić sie koźlaczka. Piwo rzeczywiście wyśmienite ale ceny Ale i z tym można się jakoś pogodzić, po prostu przychodzić żadziej. Jednak to co jest wręcz oburzające to niedolewanie. Za cenę 10 zł dostałem gdzieś około 0.3 koźlaka i bynamniej nie było to pierwszy raz. Poprzednie szkło nie miało "kreski", więc można było jedynie szacować "na oko", natomiast nowe ma i to dość wyraźną, ciężko wiec mówić o barmańskiej pomyłce.
                A tak na marginesie, to mozę ktoś umie mi wyjaśnić gdzie na nowych kufelkach jest 0.4 - na gózre czy na dole "trójkącika"?
                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
                  W ostatni dzień zeszłego roku ponownie odwiedziłem ten przybytek aby napić sie koźlaczka. Piwo rzeczywiście wyśmienite ale ceny Ale i z tym można się jakoś pogodzić, po prostu przychodzić żadziej. Jednak to co jest wręcz oburzające to niedolewanie. Za cenę 10 zł dostałem gdzieś około 0.3 koźlaka i bynamniej nie było to pierwszy raz. Poprzednie szkło nie miało "kreski", więc można było jedynie szacować "na oko", natomiast nowe ma i to dość wyraźną, ciężko wiec mówić o barmańskiej pomyłce.
                  A tak na marginesie, to mozę ktoś umie mi wyjaśnić gdzie na nowych kufelkach jest 0.4 - na gózre czy na dole "trójkącika"?

                  0,4 L jest na kresce poniżej trójkącika.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Krzysztof
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 1689

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                    Dokładnie, trafiłeś w sedno problemu. Ja w 'Somie' w życiu nie wypiłem piwa po obłędnej cenie 9 zł, tylko w 'happy hours' za 6 zl/0,5 l. I byłbym w stanie zignorować podwyżkę ceny piwa w Bierhalle gdyby właściciel spełnił obietnicę którą osobiście od niego usłyszałem: poniedzialki to 50% ceny. Wtedy raz w tygodniu mozna byłoby skosztować aktualnych piwnych propozycji. Dlatego problem upatruje nie tyle w cenach bieżących co w braku promocji. A tak na marginesie: na początku piwo nie dość, że kosztowało 6 zł to jeszcze było podawane w szklankach 0,5...ale to juz se ne vrati..
                    To o czym mówisz bedzie miało miejsce. W najblizszym czasie - w poniedziałki bedzie się można napić piwa w cenach promocyjnych. Szczegóły wkrótce.....
                    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                    www.twojmalybrowar.pl

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                      To o czym mówisz bedzie miało miejsce. W najblizszym czasie - w poniedziałki bedzie się można napić piwa w cenach promocyjnych. Szczegóły wkrótce.....
                      Wspaniale! Z niecierpliwoscią czekam na szczegóły promocji
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • Krzysztof
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 1689

                        Od przyszłego poniedziałku, w poniedziałki piwo w Bierhalle będzie kosztowało 4 PLN za 0,4 L każdego piwa prócz Koźlaka i 5 PLN za 0,4 L Koźlaka (o ile będzie dostępny).

                        Myślę, ze to zadowoli wszystkich.
                        Last edited by Krzysztof; 09-01-2006, 18:16.
                        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                        www.twojmalybrowar.pl

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Rozumiem, że przez cały poniedziałek? Czy po godzinie 0:00 (de facto już wtorek) też?
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • PaPe
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 176

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                            Rozumiem, że przez cały poniedziałek? Czy po godzinie 0:00 (de facto już wtorek) też?
                            Ja bym się bardziej martwił o 16:00, choć mam nadzieję, że bezpodstawnie.

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                              Od przyszłego poniedziałku, w poniedziałki piwo w Bierhalle będzie kosztowało 4 PLN za 0,4 L każdego piwa prócz Koźlaka i 5 PLN za 0,4 L Koźlaka (o ile będzie dostępny).

                              Myślę, ze to zadowoli wszystkich.
                              Nareszcie!!! Krzysztof, jakie piwa sa obecnie dostępne? W poniedziałek po koźlaka trzeba się pewno będzie stawić bladym świtem
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • Krzysztof
                                Senior
                                • 04-2001
                                • 1689

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                                Nareszcie!!! Krzysztof, jakie piwa sa obecnie dostępne? W poniedziałek po koźlaka trzeba się pewno będzie stawić bladym świtem

                                Obecnie są dostępne następujące piwa: Pils, Przeniczne i Koźlak. Ceny bedą obowiązywały do zamknięcia Bierhalle tj. do 23.
                                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                                www.twojmalybrowar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎