Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódź piwo w centrum i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Posty od 162 pochodzą z tego tematu.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • MuadDib
      Senior
      • 11-2005
      • 172

      Skoro już moje posty zostały tu przeniesione, to dopiszę kilka sklepów (być może są wyżej, ale wszystkiego raczej nie przejrzę)

      - Próchnika między Gdańską, a Wólczańską, koło Żabki - Polskie Alkohole: Są Ciechany, Perły, Zwierzyńce i trochę zagranicy (z nadających się do picia)
      - Nowomiejska Aro (przy Północnej): Ciechany, Felseny, Gaby, Faustusy i Amberowe wynalazki.
      - Katarzynka (na Narutowicza przy Pietrynie): brak stałości, ale zwykle coś dobrego się tam znajdzie, zwykle z Niemiec lub Ukrainy.
      Żródełko już widziałem powyżej, ale blisko w Pasażu Schillera jest sklep bodajże Galeria Alkoholi, w którym bywają słowackie i niemieckie dobroci, polskich niestety nie zauważyłem, ale dawno tam nie byłem.
      W Magdzie (piotrkowska/Jaracza) są wyroby z Browaru Łódzkiego.

      Niestety czegoś takiego jak w Zofmarze nie doświadczymy w innych miejscach, ani w ilości, alni w cenie

      Comment

      • Kamień
        Senior
        • 07-2007
        • 361

        W sklepie na pasażu Schillera też jest trochę polskich dobroci. Są Ciechany, piwa ze Staropolskiego, portera z Krajana widziałem...jeszcze coś tam się znajdzie. Też dawno tam nie byłem. Grunt, że są Ciechany

        Comment

        • jurgin
          Senior
          • 01-2004
          • 153

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MuadDib Wyświetlenie odpowiedzi
          Koniecznie do Zofmaru!!! Dziad to synonim, podobnie jak u Grubego, ale nie wyskocz z tymi chasłami w środku Marek jest na nie bardzo wrażliwy

          Z co do piwa to tak jak pisał Sokół 83, z tym, że Lodwara nie polecam, ale to już indywidualne różnice smakowe. Łódzkie w Łodzi jest ciężkie do dostania, więc polecam szczególnie ciepło sklepy firmowe.

          P.S. Jak sie wybierasz do Zofmaru, to najlepiej ze skrzynką lub dwiema
          no to jeśli wyjazd wypali to udam się do zofmaru ze skrzynką na wymianę Do portera Łódzkiego już jestem przekonany, że trzeba spróbować, a reszta jeszcze do rozważenia.
          Dzięki za informacje

          Comment

          • MuadDib
            Senior
            • 11-2005
            • 172

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurgin Wyświetlenie odpowiedzi
            no to jeśli wyjazd wypali to udam się do zofmaru ze skrzynką na wymianę Do portera Łódzkiego już jestem przekonany, że trzeba spróbować, a reszta jeszcze do rozważenia.
            Dzięki za informacje
            Będąc w Łodzi i nie spróbować, to grzech ciężki, bez równie ciężkiej pokuty rozgrzeszenia nie będzie

            Comment

            • MuadDib
              Senior
              • 11-2005
              • 172

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kamień Wyświetlenie odpowiedzi
              W sklepie na pasażu Schillera też jest trochę polskich dobroci. Są Ciechany, piwa ze Staropolskiego, portera z Krajana widziałem...jeszcze coś tam się znajdzie. Też dawno tam nie byłem. Grunt, że są Ciechany
              O tak, te Ciechany zachęciły mnie do złożenia wizyty podczas najbliższej imprezki na Pietrynie

              Comment

              • Kamień
                Senior
                • 07-2007
                • 361

                O, tak
                Ten sklep ma "strategiczne" położenie

                Comment

                • MuadDib
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 172

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kamień Wyświetlenie odpowiedzi
                  O, tak
                  Ten sklep ma "strategiczne" położenie
                  Ostatnio stracił nieco na rzecz pobliskiego Źródełka, ale skoro ma takie frykasy...

                  Comment

                  • coldfire
                    Senior
                    • 01-2008
                    • 374

                    Skoro już jesteśmy w temacie - w POLO jest dużo taniej i większy wybór (głównie koncernówki, ale jest też Paulaner, Żywiec Porter i jakieś piwa robione dla sklepu), a naprawde sporo piwek jest kawałek w stronę TESCO, w rogu wieżowca. Sklepik jest po schodkach i wabi się "Alkohole" Ceny też przyzwoite.
                    pzdr
                    Piwa i pacierza nie odmawiam

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
                      Skoro już jesteśmy w temacie - w POLO jest dużo taniej i większy wybór (głównie koncernówki, ale jest też Paulaner, Żywiec Porter i jakieś piwa robione dla sklepu), a naprawde sporo piwek jest kawałek w stronę TESCO, w rogu wieżowca. Sklepik jest po schodkach i wabi się "Alkohole" Ceny też przyzwoite.
                      pzdr
                      No to powiem Ci, że nie przeczytałeś wcale tematu - nie dotyczył on z pewnością wymienionych przez Ciebie sklepów. Post przeniesiono z Łódź, Czernika, warzywniak.
                      Last edited by Maggyk; 14-03-2008, 09:19.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • bobikow
                        Junior
                        • 03-2008
                        • 16

                        Drogi Kolego polecam Sklep "Piwa Regionalne" Pomorska róg Matejki.Tam dostaniesz wszystko po naprawdę przystępnych cenach,Polska,Czechy,Słowacja,Niemcy,Ukraina,Litwa ,Belgia.Polecam mój post na temat tego sklepu.Tam zrozumiałem co to jest Piwo.
                        Bart

                        Comment

                        • Myszon007
                          Senior
                          • 02-2007
                          • 1208

                          W temacie sklepów firmowych Browarów Łódzkich, oto spis (jeszcze) działających:

                          Browary Łódzkie S.A. Sklep Firmowy nr 1
                          Łódź, ul. Orla 25

                          Browary Łódzkie S.A. Sklep Firmowy nr 2
                          Łódź, ul. Lutomierska 115 a

                          Browary Łódzkie S.A. Sklep Firmowy nr 4
                          Łódź, ul. Nawrot 88

                          Browary Łódzkie S.A. Sklep Firmowy nr 5
                          Łódź, ul. Północna 35

                          Browary Łódzkie S.A. Sklep Firmowy nr 6
                          Łódź, ul. Lipowa 35 /37

                          Sklep na Sędziowskiej został zamknięty chyba w zeszłym roku z powodu http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=78830
                          Sklep na Wróblewskiego wg. moich danych również jest nieczynny...

                          Z powyższych najlepszy jest ten z Orlej, porterek zawsze dostępny za nieco ponad 3 złocisze


                          ♪♫

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            To nie jest w temacie. Zostanie wydzielone, jak będzie to tylko możliwe.
                            Last edited by Maggyk; 07-06-2008, 07:10. Powód: I zostało wydzielone.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Sokół83
                              szynkarz
                              • 12-2004
                              • 1598

                              proponuje Łodzianom wprowadzić nową świecką tradycję: aby o dodaniu każdego nowego lokalu czy sklepu informować w tym temacie - bez wdawania się w szczegóły, tylko podać link do odpowiedniego tematu; bo z wyszukiwarką różnie bywa - sam dodałem kilka sklepów których wyszukiwarka nie pokazywała kilka miesięcy

                              dziś dodałem:
                              bar na Jaracza z Łódzkim Mocnym
                              oraz sklep z piwem na Widzewie
                              Z INNEJ BECZKI

                              www.fotopolska.eu

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23794

                                był problem z kodowaniem polskich znaków na poprzednim serwerze, więc wyszukiwarka działała w ograniczonym zakresie, teraz te problemy z wyszukiwaniem nie powinny się pojawiać.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎