Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki Plebiscytu na Piwo Roku 2003 - Komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Wyniki Plebiscytu na Piwo Roku 2003 - Komentarze

    Proszę o komentarze wyników naszego Plebiscytu
    wyniki znajdziesz tu: http://www.browar.biz/artykuly.php?id=103
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #2
    Wynik Jasnych - do 13, jest do zaakceptowania ale jak w mocnnych Dębowe i Okocim mogły zajść tak wysoko. Wynik ciemnych też ok.
    Najbardziej niesprawiedliwe jest to że Gingers wygrał w aromatyzowanych.
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Pewnie wszyscy rzucili się na wyniki , bo w ogóle nie można wejść na podany link, a komputer się zawiesza, chyba bedę musiał poczekać do jutra z obejrzeniem wyników
      Last edited by Pinio74; 10-03-2004, 15:05.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • Andrewbrw
        Senior
        • 03-2004
        • 932

        #4
        Mnie cieszy fakt, że w piwach jasnych góruje Lwówek, a wspecjalnych wygrał Spiż!
        Jednak skąd na 3 miejscu w jasnych mocnych
        okocim mocne?!
        Wyniki ciemnych juz nie zaskakują, aromatyzowane:Gingers? ...no w sumie jak dla mnie powinno wygrać Imbirowe, choć dobre i to że nie wygrał Cooler!

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Sprytnym posunięciem organizatorów konkursu jest przedstawienie wyników ze względu na premium i zwykłych użytkowników. W ten sposób można troszkę odetchnąć po obejrzeniu ogólnych rozstrzygnięć.
          To pokazuje również iż osoby które cieszą się statusem Premium walnie przyczyniły się do tego iż masówka nie okupuje wszystkich czołowych miejsc. Choć oczywiście to nie znaczy iż wszyscy zwykli użytkownicy głosowali na piwa z wielkich koncernów.

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #6
            No właśnie - kategoria piw jasnych mocnych wzbudzi zapewne największe zainteresowanie i zyska najwięcej komentarzy. Mnie cieszy pozycja Lwówka, Góry i Czarnkowa. Ciekawie wyglądają też wyniki piw ciemnych - myślę, że wiele osób ma sentyment do żywieckiego portera z beczki, stąd jego pozycja. To tak na gorąco, co mi się nasuwa. Jak przetrawię bardziej te wyniki, to się jeszcze odezwę.

            Comment

            • CarlBerg
              Senior
              • 09-2003
              • 968

              #7
              Miłym zaskoczeniem są wyniki w kategorii piw jasnych do 13°
              Na pierwszych miejscach spodziewałem się całkiem innych trunków
              Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
              Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #8
                baklazanek napisał(a)
                Sprytnym posunięciem organizatorów konkursu jest przedstawienie wyników ze względu na premium i zwykłych użytkowników. W ten sposób można troszkę odetchnąć po obejrzeniu ogólnych rozstrzygnięć.
                To pokazuje również iż osoby które cieszą się statusem Premium walnie przyczyniły się do tego iż masówka nie okupuje wszystkich czołowych miejsc. Choć oczywiście to nie znaczy iż wszyscy zwykli użytkownicy głosowali na piwa z wielkich koncernów.
                Dębowe wygrało także wśród Premium użytkowników
                W sumie niektóre wyniki dosyć ciekawe (np. wygrana wśród premium użytkowników Irlandzkiego z Krajana i brak Koźlaka na pudle), niektóre do przewidzenia (Książęce z Lwówka i Noteckie w trójce).
                Na pewno daje to nam jakiś obraz.
                Za organizatorów, którzy w pocie czoła pracowali bysmy mogli poznać nasze piwne gusta.
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  #9
                  Pinio74 napisał(a)
                  Dębowe wygrało także wśród Premium użytkowników
                  W sumie niektóre wyniki dosyć ciekawe (np. wygrana wśród premium użytkowników Irlandzkiego z Krajana i brak Koźlaka na pudle), niektóre do przewidzenia (Książęce z Lwówka i Noteckie w trójce).
                  Na pewno daje to nam jakiś obraz.
                  Za organizatorów, którzy w pocie czoła pracowali bysmy mogli poznać nasze piwne gusta.
                  To akurat nie może dziwić gdyż prawie wszystkim forumowiczom którzy lubią piwa mocne smakuje dębowe.
                  Ja przyłączam się również do toastu za organizatorów

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    #10
                    Ja co prawda nie głosowałem (z przyczyn oczywistych), ale pozwolę sobie trochę skomentować. Aczkolwiek do dalej idących analiz, przydałyby się zestawienia pierwszych dziesiątek, z punktacją (ART, co Ty na to? Może jeszcze jakieś ujęcie geograficzne? ).
                    W kategorii piw jasnych < 13% wyraźna przewaga duetu Książęce & Noteckie, co nie jest raczej zaskoczeniem - w odróżnieniu od trzeciego miejsca (ale podejrzewam, że przewaga Gronia nad nr 4 była malutka). No i nie ma Lecha Premium .
                    W kategorii > 13% zdecydowane zwycięstwo "masówki", czyli Dębowe Mocne rządzi, nawet wśród PremiumMemberów (może mniej zdecydowanie, ale tego nie wiem).
                    W tych dwóch kategoriach wpływ Użytkowników Premium na wyniki jest dość wyraźny.
                    Wśród ciemnych raczej brak sensacji.

                    Generalnie nie jest tak źle, jak niektórzy się obawiali.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #11
                      No, jest całkiem nieźle. Większość moich kandydatów stanęło na podium, jak nie w ogólnej klasyfikacji, to wśród Użytkowników Premium.
                      Oczywiście poszczególne zwycięstwa Lwówka Śl., Spiża i Szwejka cieszą mnie bardzo. Zwróćcie uwagę, że Książęce wygrało z Noteckim o dosłownie jedno "piwko".
                      Jak na razie na pudło "nie przebił" się jeszcze mój cichy faworyt, czyli Browar na Jurze z Zawiercia. Ale może kiedyś...
                      Oczywiście też wnoszę toast za trud organizatorów!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        Niestety nie załapał się mój ulubiony Witnicki Boss.
                        Pozycja(nawet zaistnienie) Dębowego wśród Premium mnie jednak bardzo dziwi .
                        W sumie nie jest tak źle.Większość moich ulubionych jest na pozycji medalowej


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • sulfur
                          Member
                          • 12-2002
                          • 95

                          #13
                          Pogoniarz napisał(a)
                          Niestety nie załapał się mój ulubiony Witnicki Boss.
                          Podzielam zdanie kolegi.
                          Poza tym niektóre moje typy są na pudle więc nie jest źle.
                          Wogóle uważam, że wyniki raczej dobrze świadczą o gustach uczestników tej sondy.
                          Za organizatorów duże zdrówko

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            #14
                            Ja jestem zadowolony z wyników. Zdrowie Arta
                            A kto głosował na to Dębowe? Jak to można pić?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #15
                              Pogoniarz napisał(a)
                              Niestety nie załapał się mój ulubiony Witnicki Boss.
                              Pozycja(nawet zaistnienie) Dębowego wśród Premium mnie jednak bardzo dziwi .
                              W sumie nie jest tak źle.Większość moich ulubionych jest na pozycji medalowej
                              Nie dodałem,że chodziło mi o Portera oczywiście.Reszta piwek z Witnicy jest bardzo zróżnicowana smakowo.Lany Porter to rewelacyjne piwko. Takiego wyśmienitego lanego (miałem okazję wypić w towarzystwie Jerzego) to nigdy wcześniej nie piłem.
                              Vifling to też dla mnie zaskoczenie.Piłem w czasie giełdy i powiem,że też mi bardzo posmakował,a Boner Mocne to faktycznie bardzo dobre piwo.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎